0

Wuja taka głupia sprawa wyszła

0

@DonMatteo901 Stracił bardzo dużo w moich oczach nie wiem jak sobie z tym faktem poradzi.

1

@DaPidejpi 2-2. Myślę że będzie fajny meczyk.

1

@DonAndresFCB Na sts widzę też ten sam kurs, zawodnik strzeli co najmniej 3 gole.Na samym dole w zakładach z tego meczu.

7

Messi musisz!!!

2

@Rewolucja123 Nie powinnien,bo już dwóch biegło za Ukraińcem i by tylko dziurę zostawił.

0

@DonAndresFCB Mi na internetowej tv na cały mecz prawie 2gb

0

@Katalonbar Czemu w niedzielę to musi być.Trudno człowiek będzie nieżywy w robocie.

0

@Rewolucja123 Marzyć można ale nie ma szans.
Jutro 1-1, z Hiszpanią trójkę dostaniemy i my jedną walniemy. Szwedzi wygrają z nami 2:1 lub 1:0

0

@Gall Wijnalduma można próbować zastąpić kimś innym a nie widzę takich grajków jak Depay za rozsądne pieniądze a tym bardziej za darmo.

6

Jutro wyczuwam remis Polaków.
Niestety nie widzę naszego wyjścia z grupy z drugiego miejsca.

0

@Don Lucas Dobrze że nie przyszedł za takie pieniądze jakie zaoferowali Francuzi.
Wiadomo grajek dobry ale w naszej sytuacji nie możemy przepłacać za zawodników. Moim zdaniem nie jest wart takiej pensji jaką dostał w PSG.

1

Holandia po odejściu Koemana grała słabo, pierwszy mecz na Euro świetny przeciwko dosyć mocnej Ukrainie.
Nie spodziewałem się tego ale mnie to cieszy bo Holandię zawsze lubiłem.
Sam mecz naprawdę konkretny, najlepszy dotychczas na tym Euro.
Oby więcej takich.
A za chwilę już Copa!!!

4

Ciekawe kto zostanie MVP meczu, strzelcy bramek poza bramkami przeciętnie.
Depay i Jong super ale bez liczb.
Co myślicie?

1

Do trzech razy sztuka.
Brawo Holandia!

1

@Criss18Barca Ja bez 30 minut meczu Austria-Macedonia.

0

Super mecz, coś jeszcze wpadnie do bramki jestem pewny.

Holandia jazda!!

4

Bramka turnieju jak na razie.
Brawo!!!

0

@Yosemite Pomoc wygląda słabo.

2

@cchesterr43 To już jest czepianie się, gościu się raz pomylił w przeciwieństwie do Szpaka który pomyłkami ciśnie ostro.

1

@CatalanDream Zapomniałem o Brazylijczyku.

5

@Danger204 Holandią gra świetnie a Ukraińcy bardzo dobrze kontrują.Bardzo dobry mecz.

3

Barcelona dawno nie miała takiego piłkarza w ofensywie jakim jest Depay, on jest skrojony pod naszą grę.Ostatnio u nas był Iniesta który tak poruszał się z piłką,tak zagrywał,tak "muskał" futbolówkę. Nie licząc Messiego oczywiście.

0

@marcinnikt Nie mówię że od razu wszystkie trofea zdobędziemy a transfer Cou i Griezmanna od początku mi się nie podobał szczególnie za te chore kwoty.

0

@Rust_CohleAle argument z tym bramkarzem bo niby ten jeden transfer miałby dać im trofea, mają Świetnego Navasa.
Mają najlepszy napad na świecie, dobrą obronę i pomoc a przewalili ligę z Lille.

1

Dumfries co za placek, już druga jego setka.

0

@Arkon Mówię o przyszłości czyli następnych sezonach a nie o tym co było za Bartka.
Wiadomo nasz klub był o wiele mniej atrakcyjny sportowo.

1

@Rust_Cohle Wijnaldum może nie poszedł dla kasy,nie znamy i nigdy nie poznamy prawdziwych motywacji może woli grać dla PSG ale śmieszy mnie "projekt" sportowy Francuzów.
Uważam że po przyjściu Depaya i dokonanie jakiegoś transfer do pomocy osiągniemy dużo więcej niż PSG.

2

@norbi77 No raczej nie.

28

Depay cały czas pod grą, bierze na siebie odpowiedzialność, piłka mu nie przeszkadza,on po prostu bawi się na boisku.Musimy go szybko podpisać,bo strata takiego piłkarza to gorsza opcja niż kupno Dembele za ponad 100baniek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?