Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub_87 Stukną i pukną.
0
Dlaczego tak w siatkówce dostaliśmy od Brazylii?
Jak graliśmy?
1
Włosi świetni dzisiaj, choć nadal dla mnie to nie jest drużyna do wygrania euro ale o jakiś półfinał powalczą.
Turcy dali się zepchnąć i na to nie zareagowali w żaden sposób,po pierwszej bramce powinni ruszyć na dużym ryzyku do ataku bo wiadomo że tak się to skończy.
1
Own Goal wysuwa się na prowadzenie w walce o króla strzelców.Nasz najlepszy zawodnik.
0
Tak czy siak w przypadku ręki zawsze będzie czynnik ludzki czyli interpretacja sędziego więc powinno być prosta zasada że ręką która zmieni znacznie przebieg akcji lub ją zatrzyma to karny i tyle w temacie.
0
Nie wiem co mówią przepisy w takiej sytuacji, więc może to słuszna decyzja ale dla mnie takie zagrania powinny być podstawą do odgwizdania jedenastki bo nożna coraz bardziej przypomina siatkówkę.
2
Kiedyś te otwarcia były o niebo lepsze, miały swój klimat, aż chciało by jeszcze trwały a teraz to wolę przez ten czas żarcia narobić sobie.
15
Wykonał dobrą robotę,Lapcio pewnie chce ułożyć wszystko od nowa więc rozumiem tą decyzje. Mam nadzieję że obejmie jakiś zespół z najwyższej klasy rozgrywkowej.
4
@Joe_Pesci Flick i Simeone a nie ma Pepa czy Guardioli xD
0
Druga bramka Girou, do Barcy go.
0
Bramka Girou.
Girou>Benzema
6
Hiszpania u-21 już 1:0 z Litwą.
0
Niby fajnie potrafimy zagrać na skrzydło ale potem nic się nie dzieje, jakieś marne wrzutki które Szwecji czy Słowacji nie zagrożą w żaden sposób chyba że obrońca popełni poważny błąd tak jak w tym meczu na co bym nie liczył.
Gramy słabo i to na tle rywala który ostatnimi czasy ma cienkie wyniki.
0
@TheBigShow Nie chodzi mi o Polskę tylko ogólnie,mam gdzieś czy wygramy to.
0
@Kwasiak98 Nie chodzi tylko o tą bramkę, Szpakowskiego się ciężko słucha a my mamy oceniać pracę ludzi którzy dostają kasę z budżetu państwa.
0
Dla mnie obecność Varu w meczu towarzyskim jest bezsensu, marnowanie pieniędzy.
5
Hahahah jednak jest Var.
0
Według mnie nie było spalonego, choć to tylko może być złudzenie. Mamy farta że Varu nie ma.
1
@Jackazz Nie warto, pierwsza połowa była słaba,druga była całkiem spoko ale bez żadnych bramek.
5
Ale Busi zagrał podeszwą do tyłu niby tylko na metr ale przyśpieszyło całą akcję a Portugalia nie wiedziała co się dzieje.
Magik.
3
Chciałbym takiego Leo grającego bardziej bliżej prawej stronie w Barcelonie.
4
Messi pewnie strzelił brawo!
Nie wiem co tak długo analizowali tego karnego przecież to była ewidentna jedenastka na pierwszy rzut oka.
1
@Kgorecki2500 Myślę że po części to prawda ale jeśli Laporta naprawdę myślał że nic z nim nie osiągniemy to by zwolnił go bez wahania i by zrezygnował z jakiegoś transferu a także by sprzedał kogoś.
7
Czyli Koeman zostaje, dostał kredyt zaufania na który zasłużył.
Jestem zwolennikiem Holendra ale przyszły sezon go zweryfikuje.
Już nie będzie miał żadnych wymówek,ma zawodników o których prosił a na dodatek przyszedł Emerson, Aguero i myślę że ktoś jeszcze przyjdzie.
Ansu zdrowieje,Leo zostaje i Holender może w 100% skupić się na drużynie a nie jak w poprzednim sezonie gdzie nie było prezydenta.
Jest wolny od tego całego syfu który na pewno wpływał na niego.
Myślę że przyszły sezon będzie naprawdę udany.
9
Węgrzyna dawno nie słuchałem, super komentator który żyje meczem a nie jak np Orłowski który komentuje jakby robił to za karę i zwala na to że w meczu nic się nie dzieje a właśnie po to jest komentator by umilić nawet nudny mecz.
Jakie jest wasze top3 komentatorów piłki nożnej w Polsce?
Moje:
Twaro (bez wątpliwości o kilka poziomów wyżej niż pozostali)
Borek (jako osobę nie lubię go ale jako komentator daje radę)
Węgrzyn
19
@MesQueUnClub96 Może dorównał tej dwójce pod względem bramek ale dochodzą inne umiejętności.
Lewandowski nie ma podjazdu do Messiego w ogólnym rozrachunku, Argentyńczyk jest również najlepszym rozgrywającym a także dryblerem.
0
@Khajio Statystyki to nie tylko gole, po za tym we wszystkich rozgrywkach Norweg trafił tylko 3 więcej.
Messi miażdży Haalanda pod względem asyst, dryblingów, kluczowych podań, wykreowanych szans i mógłbym tak długo wymieniać.
0
@kamilop Myślałem że złotą piłkę przyznaję się głównie za umiejętności piłkarskie prezentowane w danym roku a nie za trofea zdobyte drużynowo ale co ja tam wiem.
0
Jeszcze 2 dni temu nikt by Kante nawet do top5 złotej piłki nie dawał a teraz ma zostać najlepszym piłkarzem świata?
Aż tak dużo zmienił jeden mecz?
Fakt zagrał genialnie i od przybycia Tuchela gra bardzo dobrze ale są piłkarze którzy prezentowali o wiele większy poziom piłkarski w tym roku.
3
@MesQueUnClub96 Za jego indywidualne statystyki i praktycznie sam ciągnie Barcelone?