7

Sprzedać póki coś wart.
Słaby strzał

1

Ale zajebał.
Golazo.

0

Yamal gol!!!
Bardzo dobry odbiór Fermina

0

@Czyhrynski A jakie to ma znaczenie czy Lewy czy Ferran? Oboje padake grają.

0

@Herato Chodzi o tego Argentyńczyka?
Nie pamiętam nazwiska.

2

Nie podoba mnie się to.
Już przerabialiśmy to ustawienie ostatnio i była kompromitacja z Atletico.
Może z Bernalem będzie to wyglądać lepiej

1

Oczywiście działania USA czy Izraela można uznać za obrzydliwe ale to pikuś przy obrzydliwości Realu Madryt.

0

@Aragorn33 Ty nie wiesz kompletnie o czym piszesz.
Co z tego że można wystawić fakturę bez ksef? Taką fakturę trzeba zaksięgować.
A z ksef pojawia się automatycznie w systemie i nawet nie ma możliwości by ją odrzucić.
Co najwyżej można ją skorygować co zajmuje czas bo trzeba kontaktować się z wydawcą.
Już nie mówiąc że jak nie zauważysz takiej faktury to możesz mieć problemy z urzędem skarbowym.


0

Drabinka LM


0

@Aragorn33 Piękna manipulacja.
Nie mówił że to legalne czy nie tylko że jest możliwe i ten film to potwierdza.
Można komuś naprawdę problemów narobić bo tak wymyślili ten system.


1

@Safrani Ja jednak sądzę że Morawiecki odejdzie i weźmie swoich.
Reszta raczej będzie się trzymac razem.

3

To początek końca tej "pięknej" Koalicji
To nie wytrzyma do końca przyszłych wyborów.
W końcu będzie rozłam , pytanie jaki.


1

Dzisiaj na obiadek wjeżdża pizza z żabki.
Oczywiście margherita bo inne są beznadziejne szczególnie ta z sosem barbecue albo cztery sery.
Dodaje jeszcze sera,papryki, kurczaka a po usmażeniu jeszcze rukola wjeżdża.
Na szybko bardzo fajna opcja.

3

Jednak istnieją kobiety które rozumieją mężczyzn.


0

Piękne losowanie.
To świetna wiadomość bo nie oszukujmy się rywalizacja na tą chwilę z PSG mimo że oni też są pod formą mogła by się tragicznie skończyć.
Może przez ten czas uda się zbudować formę na rywalizację z najlepszymi i wszyscy będą gotowi.

I oby City zniszczyło ten obrzydliwy klubik.

6

Jak działa nasza pomoc.


2

Bywa i tak.


0

@Fog_W_1899 No tak nie można krytykować trenera gdy jego drużyna gra słabo od początku sezonu z małymi przebłyskami ale jak już drużyna grała super w tamtym sezonie to była to w 100% zasługa Flicka.

1

@Kgorecki2500 Niemcy

0

@blakkudium
Powrót do kluczowych aspektów xD.
Czyli co wcześniej umyślnie tych aspektów nie było?
To jaka była taktyka i pomysł?
Brzmi to tragicznie

Już nie mówiąc tego że Hansi dopracowuje szczegóły a podstawy leżą.

2

Niestety co raz więcej jest takich gówno dyscyplin.

Jeszcze mnie wkurza że w sportach typowo indywidualnych wprowadza się jakieś konkursy drużynowe w których drużynowosc polega na dodaniu do siebie wyników indywidualnych.
Np skoki jakieś mixy,duety czy czwórki.


1

@Kapitan_SW W te wszystkie lata xd
Popatrz na ostatnie 5 lat.
To jest dramat mając taką kadrę.
Nie potrafią nawet nawiązać walki z Realem albo Barceloną która normalnego transfery nie może zrobić.
Oni mają problemy by być top3 w lidze.

1

@Kapitan_SW Zjazd mógłby być albo i nie.
Z Simeone już nic poważnego nie wygrają.
Od grubych lat schemat jest taki sam.
Mają momenty gdzie grają bardzo dobrze po których następują ogromne zjazdy.

Czy wydając tyle kasy na transfery zadowala cię 3 miejsce w lidze , odpadanie w grupie LM albo od razu po wyjściu z niej?
No nie.
Simeone ma ogromny komfort i hajs a nic z tego nie wyciska.

4

Jeszcze z kilkanaście tysięcy podpisów i Michalski obieca przeniesienie stolicy do Krakowa.


4

Spokojnie @Kessie za kolejne 7 lat Arteta może coś wygrać z tym Arsenalem.

2

Jak Brugge strzeliło 3 bramki to my w rewanżu możemy z Atletico strzelić...

0 bo mamy tragiczną skuteczność.

1

Niesamowite ze City może dojechać do Arsenalu już na dwa punkty.
Ale mnie to nie dziwi to było pewne że spuchną.


1

@Luciano99 Myślę że nawet Legia by powalczyła

1

Co to się stanęło z interem xd
Już nie mówiąc o Atletico.

5

@tomek8756 Oglądając ich mam wrażenie że mi Iloraz inteligencji spada.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?