Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zauważyłem że Yamal wcale nie strzela z prawej nogi.
To mu dużo zabiera bo czasami aż się prosi prawą walnąć.
2
Jezu.
Tyle czasu miał i miejsca a wali w bramkarza
12
Tak było.
1
@Consigliere A to tylko jedna z jego zalet.
0
@tomek8756 A nie 5?
4
Polska GUROM.
NIEMCY W DUPIE.
2
Hahahaha
Srebro
Brawo jury hahahahababahaha
2
To powinno być powtórzone.
I koniec kropka.
Jest to wypaczenie wyników.
3
91km/h hahahahaha
A
3
Jebać ich.
To jest jebany żart i skandal.
3
To jest skandal.
Nie można tak długo trzymać zawodnika.
1
@gumaz Już tydzień mu nie daje bo liczę że zapomni że jest Niemcem
10
Mają trzy minuty by dokończyć te skoki.
Nie obchodzi mnie to.
1
Czy Negreira ustawia też skoki i wywołuje wiatr?
0
Chyba też musimy belkę sobie obniżyć.
1
Za wysoko belkę miał.
Powinnien sobie do 10 obniżyć
2
Odwołać 3 serię.
Tak będzie sprawiedliwie.
0
Szybciej kuźwa bo Barcelona za chwilę startuje.
4
xD
W sumie racja duet to duet.
0
Tomasiak wie co się robi z Sundalem.
Norweg będzie miał koszmary.
5
Cieszmy się że Wasęk skoczył bardzo dobre dwa skoki i trzeci też był dobry choć mógł być lepszy.
Jest szansa na medal.
Tomasiak ufam tobie.
0
Japonia rozczarowanie.
Myślałem że spokojnie złoto zdobędą.
0
Austriacy mają autostradę do złota.
My mamy poważną szansę na srebro.
0
Grubo sobie przewagi zrobiliśmy nad rywalami.
Oby jeszcze ten Austriak się zesrał.
1
@Comentateiro Jakich naszych skoczków?
Jeśli chodzi o moich skoczków to Leć
1
Genialnie.
Brawo Kacper
0
Słabo też Austriak
Polska odrobi.
0
Lanisek tragedia.
0
Tomasiak pięknie!!!
1
Niemiec cieniutki skok.
@Comentateiro w żałobie.