0

Zauważyłem że Yamal wcale nie strzela z prawej nogi.
To mu dużo zabiera bo czasami aż się prosi prawą walnąć.

2

Jezu.
Tyle czasu miał i miejsca a wali w bramkarza

12

Tak było.


1

@Consigliere A to tylko jedna z jego zalet.

0

@tomek8756 A nie 5?

4

Polska GUROM.
NIEMCY W DUPIE.

2

Hahahaha
Srebro

Brawo jury hahahahababahaha

2

To powinno być powtórzone.
I koniec kropka.
Jest to wypaczenie wyników.

3

91km/h hahahahaha
A

3

Jebać ich.
To jest jebany żart i skandal.

3

To jest skandal.
Nie można tak długo trzymać zawodnika.

1

@gumaz Już tydzień mu nie daje bo liczę że zapomni że jest Niemcem

10

Mają trzy minuty by dokończyć te skoki.
Nie obchodzi mnie to.

1

Czy Negreira ustawia też skoki i wywołuje wiatr?

0

Chyba też musimy belkę sobie obniżyć.

1

Za wysoko belkę miał.
Powinnien sobie do 10 obniżyć

2

Odwołać 3 serię.
Tak będzie sprawiedliwie.

0

Szybciej kuźwa bo Barcelona za chwilę startuje.

4

xD
W sumie racja duet to duet.


0

Tomasiak wie co się robi z Sundalem.
Norweg będzie miał koszmary.

5

Cieszmy się że Wasęk skoczył bardzo dobre dwa skoki i trzeci też był dobry choć mógł być lepszy.
Jest szansa na medal.
Tomasiak ufam tobie.

0

Japonia rozczarowanie.
Myślałem że spokojnie złoto zdobędą.

0

Austriacy mają autostradę do złota.
My mamy poważną szansę na srebro.

0

Grubo sobie przewagi zrobiliśmy nad rywalami.
Oby jeszcze ten Austriak się zesrał.

1

@Comentateiro Jakich naszych skoczków?
Jeśli chodzi o moich skoczków to Leć

1

Genialnie.
Brawo Kacper

0

Słabo też Austriak
Polska odrobi.

0

Lanisek tragedia.

0

Tomasiak pięknie!!!

1

Niemiec cieniutki skok.
@Comentateiro w żałobie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?