0

@Beztroskii Siedliśmy po zejściu Raphinhii xD
Cały mecz graliśmy tragedię.

0

"Kiedy wszyscy będą dostępni, będzie inna sytuacja i będziemy grać na innym poziomie."

Przecież to żart co ten Flick wygaduje.

Uzależnia poziom gry od trzech zawodników?
Jeszcze Pedri to rozumiem że z automatu może podnieść trochę poziom naszej gry ale Rashford czy Gavi...

Nawet jak Pedri wróci i da swój prime to i tak to nie wystarczy na ten piach co gramy.

Jak widać Flick nie ma żadnego pomysłu by ta drużyna grała lepiej.
Chciałbym się mylić ale ten sezon wydaje się stracony.


0

@ali3gator Może ty byś w dobrym nastroju gdyby wyraźne braki tej drużyny tuszowały bramki z Gironą.
Gramy piach na każdej płaszczyźnie i poważny rywal i nas nie ma nawet mając 100% skuteczność.

0

Ciekawe czyli Flick znowu się wkurzy na piłkarzy czy jednak wyjątkowo spojrzy w lustro i wymyśli inny plan i pomysł.

2

@Kapitan hawk Munuera albo Soto Grado.
Ciężko wybrać,jeden i drugi dali pokaz.

1

@July_6_BcN Fajnie ale drużyna gra piach i aż mi szkoda Pedriego że będzie musiał znowu sam ciągnąć tą taczkę już nie powiem czego

2

Kounde mógł ubrać białą koszulkę i wyjebać się bez kontaktu to wtedy gol dla Girony by nie padł.

0

Sędzia nas wyruchał na jeden punkt.

Jednak drużyna znowu nie dojechała i jest to kolejna klęska.


0

@D10SLEO @kondzik47 @MaVii @Bartas1998
Oczywiście spalony.
Nie o to mi chodziło.
Chodziło mi o to że mógł Lewy nie wychodzić i tak by wpadło.

0

@udarpawarotam To że gramy gówno i totalną padake nie oznacza że od razu nie możemy chociaż punktu zdobyć.

1

Lewy nie dotknął nawet xD

1

Gramy gówno
Sędziowie robią wszystko by Real znowu ligę wygrał.
To się źle skończy.

2

Kolejny skandal.
Robią co chcą

0

Jakoś mnie to nie dziwi.
Gramy padake.
Nie wiemy co musi się stać by coś ugrać w tym sezonie.

0

@JoseArkadioMorales Sranie w banie.
Rywale mieli też dużo sytuacji z nim na boisku.
Różnica jest taka że wtedy cały zespół być zorganizowany i był pressing.
Już nie mówiąc że Kounde był w super formie.

1

Garcia co wyciągnął

Kot

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Batys To zajebista szansa xd

0

Zaorać tą drużynę.

2

Cubarsi by miał dwa gole z rzędu ale VAR musiał go okraść z Atletico.

0

Wpadło.
Ale widząc naszą grę to jakiejś wielkiej ekscytacji nie czuje.

0

Roony się grzeje xd
I tak wejdzie na 5 minut max.

0

@clyde Ale co by wyglądało inaczej?
Nawet jakby to był Maldini i Puyol w prime to tak samo by musieli gonić za napastnikami od połowy boiska bez żadnego wsparcia.
System jest zły, nie można grać tak wysoką obroną bez pressingu i organizacji w środku pola.
To jest sabotaż.

4

Kluczowy moment sezonu się zbliża i myślałem że na teraz forma zostanie przygotowana po mizernym początku sezonu.
Jednak gramy co raz gorzej.

Ta drużyna została źle przygotowana przez Flicka i sztab i to widać od początku sezonu gołym okiem.

Brak takich podstawowych rzeczy jak ustawienie się i organizacja na boisku.

To jest dramat jak my gramy i nawet jak wlepimy tej Gironie czwórkę w drugiej połowie to nic to nie zmienia.

Poważny rywal i będzie kolejna kompromitacja.

3

Z taką grą, z takim nastawieniem ,z taką taktyką i pomysłem, z takim zaangażowaniem i pressingiem, to my lepiej na Atletico nie wychodzmy bo dostaniemy nie czwórkę a piątkę.

2

Szczerze to gdy jeszcze Raphinhia trzymał piłkę to pomyślałem żeby tylko w słupek nie trafił z tego karnego xD
Oddał Yamalowi bo wiedział co się święci.

2

Yamal gra taką kupą jak z Atletico.
Do zmiany.
Nie może chłop grać tak niechlujnie i byle jak czując się bezkarnym.

4

Czemu tego Raphinhia nie strzelał.

2

Eric go kopnął ale chłop tak się wybił że to szok

1

Z taką grą to o dobrym w LM można pomarzyć.
A i w lidze mogą być ciężary.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?