Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Beztroskii Siedliśmy po zejściu Raphinhii xD
Cały mecz graliśmy tragedię.
0
"Kiedy wszyscy będą dostępni, będzie inna sytuacja i będziemy grać na innym poziomie."
Przecież to żart co ten Flick wygaduje.
Uzależnia poziom gry od trzech zawodników?
Jeszcze Pedri to rozumiem że z automatu może podnieść trochę poziom naszej gry ale Rashford czy Gavi...
Nawet jak Pedri wróci i da swój prime to i tak to nie wystarczy na ten piach co gramy.
Jak widać Flick nie ma żadnego pomysłu by ta drużyna grała lepiej.
Chciałbym się mylić ale ten sezon wydaje się stracony.
0
@ali3gator Może ty byś w dobrym nastroju gdyby wyraźne braki tej drużyny tuszowały bramki z Gironą.
Gramy piach na każdej płaszczyźnie i poważny rywal i nas nie ma nawet mając 100% skuteczność.
0
Ciekawe czyli Flick znowu się wkurzy na piłkarzy czy jednak wyjątkowo spojrzy w lustro i wymyśli inny plan i pomysł.
2
@Kapitan hawk Munuera albo Soto Grado.
Ciężko wybrać,jeden i drugi dali pokaz.
1
@July_6_BcN Fajnie ale drużyna gra piach i aż mi szkoda Pedriego że będzie musiał znowu sam ciągnąć tą taczkę już nie powiem czego
2
Kounde mógł ubrać białą koszulkę i wyjebać się bez kontaktu to wtedy gol dla Girony by nie padł.
0
Sędzia nas wyruchał na jeden punkt.
Jednak drużyna znowu nie dojechała i jest to kolejna klęska.
0
@D10SLEO @kondzik47 @MaVii @Bartas1998
Oczywiście spalony.
Nie o to mi chodziło.
Chodziło mi o to że mógł Lewy nie wychodzić i tak by wpadło.
0
@udarpawarotam To że gramy gówno i totalną padake nie oznacza że od razu nie możemy chociaż punktu zdobyć.
1
Lewy nie dotknął nawet xD
1
Gramy gówno
Sędziowie robią wszystko by Real znowu ligę wygrał.
To się źle skończy.
2
Kolejny skandal.
Robią co chcą
0
Jakoś mnie to nie dziwi.
Gramy padake.
Nie wiemy co musi się stać by coś ugrać w tym sezonie.
0
@JoseArkadioMorales Sranie w banie.
Rywale mieli też dużo sytuacji z nim na boisku.
Różnica jest taka że wtedy cały zespół być zorganizowany i był pressing.
Już nie mówiąc że Kounde był w super formie.
1
Garcia co wyciągnął
Kot
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Batys To zajebista szansa xd
0
Zaorać tą drużynę.
2
Cubarsi by miał dwa gole z rzędu ale VAR musiał go okraść z Atletico.
0
Wpadło.
Ale widząc naszą grę to jakiejś wielkiej ekscytacji nie czuje.
0
Roony się grzeje xd
I tak wejdzie na 5 minut max.
0
@clyde Ale co by wyglądało inaczej?
Nawet jakby to był Maldini i Puyol w prime to tak samo by musieli gonić za napastnikami od połowy boiska bez żadnego wsparcia.
System jest zły, nie można grać tak wysoką obroną bez pressingu i organizacji w środku pola.
To jest sabotaż.
4
Kluczowy moment sezonu się zbliża i myślałem że na teraz forma zostanie przygotowana po mizernym początku sezonu.
Jednak gramy co raz gorzej.
Ta drużyna została źle przygotowana przez Flicka i sztab i to widać od początku sezonu gołym okiem.
Brak takich podstawowych rzeczy jak ustawienie się i organizacja na boisku.
To jest dramat jak my gramy i nawet jak wlepimy tej Gironie czwórkę w drugiej połowie to nic to nie zmienia.
Poważny rywal i będzie kolejna kompromitacja.
3
Z taką grą, z takim nastawieniem ,z taką taktyką i pomysłem, z takim zaangażowaniem i pressingiem, to my lepiej na Atletico nie wychodzmy bo dostaniemy nie czwórkę a piątkę.
2
Szczerze to gdy jeszcze Raphinhia trzymał piłkę to pomyślałem żeby tylko w słupek nie trafił z tego karnego xD
Oddał Yamalowi bo wiedział co się święci.
2
Yamal gra taką kupą jak z Atletico.
Do zmiany.
Nie może chłop grać tak niechlujnie i byle jak czując się bezkarnym.
4
Czemu tego Raphinhia nie strzelał.
2
Eric go kopnął ale chłop tak się wybił że to szok
1
Z taką grą to o dobrym w LM można pomarzyć.
A i w lidze mogą być ciężary.