Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Ciekawe jaką wódeczkę Laporta postawił na stół.
3
Dziwię się że oni dalej trzymają Loewa w tej repce, powinnien wylecieć po kompromitacji na mundialu.
2
@Barca1922 To że Lewy jest lepszy od tych graczy nie znaczy że ma większy wpływ na grę drużyny
1
Już przestańcie z tym"gdyby Lewy grał".
W Anglii też nie było kilku ważnych graczy którzy mają większy wpływ na całościową grę drużyny.
5
@MesQueUnClub96 No właśnie nie patrzę na statystyki tylko na grę.
5
Co ten Szpaku wygaduje.,jakie blisko, jaki brak wstydu.
Anglia grała od początku jakby wygrywali 3:0 na dodatek strzeliliśmy po takim wylewie.
W pierwszej połowie nie oddaliśmy strzału.
Jakby przeciwnicy grali z jakimś większym zaangażowaniem i z większą chęcią nie byłoby co zbierać.
Koszmarnie to wygląda.
4
Wszyscy biegną a ten zagrywa na jedną osobę ...
1
Szpaku myli sędziego z Lingardem to już jest przegięcie.
2
Anglia gra słabo a my jeszcze gorzej.
1
Dania już 4 bramkę ładuje Austrii wow!
1
@Hosh Nic dziwnego, mając takiego cracka w ataku.
2
@Faun Nie. .
3
Nazario asystuje przy trzecim golu przeciwko Austrii !!!!
4
Anglia strzeliła bramkę i myśleli że samo się wygra, grali na stojąco a teraz mają problem.
3
Jak mogliście tak wątpić, przecież było widać że Anglia puchnie.
3
Anglia co za wylew xD
5
Najgorsze jest to że Anglia stoi sobie na boisku i nic sobie nie robią z obecności Polaków.
Jestem przekonany że na nie jednym treningu mieli trudniej.
2
Karny słuszny ale Sterling jak zawsze dodał od siebie.
Gdyby go Polak nie dotknął to by tak samo upadł
0
@Edoss U mnie też :)
2
@barcelonaLM ten gest od początku nie miał sensu.
0
Uklękną czy nie?
https://www.strawpoll.me/42882673
0
Na jeden mecz są nawet fajne ale nie chciałbym aby ktoś w przyszłości wpadł na pomysł zrobienie takiej koszulki na cały sezon.
1
@Ghotti Niby to tylko klęknięcie a tak naprawdę to jest akceptacja uczestniczenia w tej błazenadzie i dalsze brnięcie w ten bezsens.
6
@pafcioxxx Panu już dzisiaj podziękujemy a mam nadzieję że nie tylko dzisiaj.
1
W tym sezonie Koeman już mu nie da szansy ponieważ gramy do końca o dublet co jest oczywiste.
Czuję jednak że w presezonie wjedzie na ostro i będzie regularnie dostawał szansę w następnym sezonie.
2
Puig ma wiele wad ale na pewno nie można powiedzieć że jest słaby.
Zawsze chętny do gry, nie boi się odpowiedzialności a nawet się jej domaga.
Część osób się śmieję że nawet w u-21 nie gra,dzisiaj dostał 10minut zanotował kilka strat oraz kilka razy przyspieszył akcje.
Większość piłkarzy marzy by wejść choćby na minutę w takim klubie jak Barcelona a ten chłopak już uzbierał ich sporo jak osobę której trener zalecał wypożyczenie.
Riki był gwiazdą zespołu Pimienty i w końcówce tamtego sezonu był jednym z tych dla których warto było włączyć Barcę.
Popracuje nad elementami taktycznymi i grą defensywną i będzie w topie najlepszych pomocników na świecie.
Dużo osób porównuje go z Pedrim który jest fenomenem a także prawie kompletnym zawodnikiem w wieku 18lat.l co jest niesprawiedliwe bo takich zawodników można policzyć na palcach jednej ręki.
Trzeba się cieszyć że mamy takich zawodników i kibicować żeby jeszcze bardziej się rozwijali.
0
Czy według was Barca B dała by rade przeciwko Hiszpanii u-21?
0
@BarcaInfo Koeman:"Gra się tak jak się trenuje"
1
@Bykunn Widzę że kolega świetnie poinformowany odnośnie pensji Argentyńczyka.
Może poczekajmy na oficjalne warunki transferu a potem ocenimy ten ruch.
0
Kontuzja Lewego mogła się zdarzyć na treningu czy nawet po wchodzeniu na schody.
Czy powinnien grać z Andorą?
Moim zdaniem nie ale pewnie Lewy sam chciał bardzo zagrać.
Po prostu ma pecha że to się akurat teraz stało jakby przytrafiło mu się to w meczu z Węgrami nie było by takiego lamentu ale teraz "znafcy" wyszli i komentują.