Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Haaland, Kane czy Lukaku.
Kto by z nich nie przyszedł to będzie mega wzmocnienie. Każdy z nich jest wybitny na swojej decyzji.
Osobiście chciałbym Haalanda bo jest najmłodszy ale też jego transfer wyjdzie najdrożej.
Ciekawe ile Totki żądają za Kane a kwota 120 mln za Lukaku jest też nie mała.
3
Piłkarz Cadizu nie powinnien obrażać w jakikolwiek sposób.
Diakhaby jakby miał trochę rozumu to by się nie przejmował i grał dalej.
Jakby mu inaczej pocisnął nie dotykając tematu jego skóry też by tak zareagował?
Piłkarze na boisku obrażali się, obrażają i nadal będą to robić i co będziemy przerywać mecze jak tylko temat zejdzie na kolor skóry?
Trochę dystansu do siebie też trzeba mieć aż mi się przypomniało jak rzucili bananem w Alvesa i chłop zareagował najlepiej jak mógł.
0
@Dertinho Ciekawe jakby piłkarz Cadizu go obraził inaczej niż w kwestii jego koloru skóry to by też tak zareagował?
Dorosły chłop a się przejmuje jakimiś śmiesznymi wyzwiskami.
Oczywiście piłkarz Cadizu nie powinnien obrażać w jakikolwiek sposób.
2
Komentarz usunięty
1
@itmustbejoke Zajebiste
18
Chciałbym by De Jong nie zagrał, spore ryzyko kartki i powinnien odpocząć.
Messi wypoczęty, kartki raczej w takim meczu nie dostanie chyba że sędzia znowu da o sobie znać.
0
@cat_r37 wymienieni przez że mnie bramkarze też popełniają błędy ale nie tyle co Szczęsny i też ratują swój zespół.
To jest moja SUBIEKTYWNA OPINIA
0
@cat_r37 Ten sezon ma gorszy, wpuścił Tyle bramek ponieważ zaczął grać kiedy Sevilla złapała poważny kryzys.
W tamtym był naprawdę świetny w tym niestety kontuzja, naprawdę niedoceniany bramkarz.
0
@cat_r37 Proszę cię bardzo.
Oblak
Stegen
Courtois
Neuer
Gulacsi
Ederson
Alison
Navas
Lloris
De Gea
Donnarumma
Fabiański
Vaclik
Mandanda
Cillessen
2
Potężny Szczęsny znowu się popisał.
Podobno bramkarz z topu a dla mnie nawet nie top 15 na świecie.
0
Ale wylew Arbilli, wydaje mi się że Eibar strzeli minimum jedną
0
Werner się przestraszył strzelania i podał xD
0
Kolejny gol West Bromu już 1:3
7
@MesQueUnClub_87 Nie bo by zdechł za szybko, taka 50 by starczyła.
1
@MarioVeB! Podałem tylko przykład,nikogo nie wypycham.
2
Uzbieranie kasy na Haalanda ułatwia fakt że za niedługo mundial.
Powiedzenie kilku zawodnikom którzy będą się opierać odejściu np Cou albo Griezmannowi że jak nie odejdą to murowana ława może ustawić ich pod ścianą.
0
@Barca1922 Owszem cofa się by rozgrywać ale rzadko i moim zdaniem nie robi tego rewelacyjnie.
0
@Barca1922 Lewy może i wszystkie bramki strzelać tylko ktoś musi je wypracować. O to właśnie chodzi, jaki wpływ na grę ma zawodnik który stoi w polu karnym i czeka na podania ale ich nie dostaje.
2
Myślę że Haaland przede wszystkim chce zrobić krok do przodu i poszerzać swój warsztat a w Barcelonie może to zrobić bo mamy swój styl w przeciwieństwie do Realu w którym by stał w polu karnym i dostawał pierdyliard wrzutek.
8
Ciekawe jaką wódeczkę Laporta postawił na stół.
3
Dziwię się że oni dalej trzymają Loewa w tej repce, powinnien wylecieć po kompromitacji na mundialu.
2
@Barca1922 To że Lewy jest lepszy od tych graczy nie znaczy że ma większy wpływ na grę drużyny
1
Już przestańcie z tym"gdyby Lewy grał".
W Anglii też nie było kilku ważnych graczy którzy mają większy wpływ na całościową grę drużyny.
5
@MesQueUnClub96 No właśnie nie patrzę na statystyki tylko na grę.
5
Co ten Szpaku wygaduje.,jakie blisko, jaki brak wstydu.
Anglia grała od początku jakby wygrywali 3:0 na dodatek strzeliliśmy po takim wylewie.
W pierwszej połowie nie oddaliśmy strzału.
Jakby przeciwnicy grali z jakimś większym zaangażowaniem i z większą chęcią nie byłoby co zbierać.
Koszmarnie to wygląda.
4
Wszyscy biegną a ten zagrywa na jedną osobę ...
1
Szpaku myli sędziego z Lingardem to już jest przegięcie.
2
Anglia gra słabo a my jeszcze gorzej.
1
Dania już 4 bramkę ładuje Austrii wow!
1
@Hosh Nic dziwnego, mając takiego cracka w ataku.