Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@FvZ89 Pozbędziemy się Coutinho i Griezmanna to kasa się znajdzie a kasa na pensje tym bardziej Francuz dostaje kosmiczne pieniądze.
0
@swayog Ta druga nawet przyjemna ale ta pierwsza totalny ściek nie widziałem gorszej koszulki piłkarskiej.
3
Newcastle strzeliło w ostatniej akcji meczu ratując mój kupon, za piątaka wygrane 250 złotówek. Zazwyczaj ostatnich minutach mi kupony przepadały. Miła odmiana.
0
@KORTIS Ja wierzę, jeśli sprzedamy piłkarzy niepotrzebnych, których mamy trochę w kadrze.
1
Mentzen i jego hobby
1
@FCB24 Tylko, że z Lengletem zazwyczaj tak jest że gra dobrze a potem nagły wylew.
3
PSG mówi " Bo to dobra kobieta była"
0
@GadulkiGembulki Ja też tak robię xD
2
PSG spada do góry.
8
PSG głosuje na PIS.
23
Jak Messi ma odejść to proszę by odszedł tylko do City. Nie zdzierżył bym go w koszulce PSG.
3
Griezmann, Francuz, który był podobno promocją na rynku transferowym. Jedynie
100 baniek. Pamiętam jak jeszcze Cwiąkała mówił: jak jest tak piłkarz za taką cenę to się go bierze w ciemno.
Po prostu śmiech na sali od początku było wiadomo, że nie będzie dla niego odpowiedniej pozycji u nas.
Jak ktoś nie mógł przewidzieć tego,brak słów.
Rozumiem transfer Dembele bo odszedł Neymar i potrzebowaliśmy skrzydłowego a on w tamtym czasie zjadał Bundeslige.
Antoine jest taki nijaki, bezpłciowy. Gościu jest na wysokim poziomie ale w odpowiednim systemie.
Griezmann już gra u nas trochę i czy możecie stwierdzić w czym on jest najlepszy?
Jaki jest jego znak rozpoznawczy?
Jego charakterystyczna akcja?
W jaki sposób najczęściej zdobywa asysty lub strzela bramki.
Ja Griezmanna nie mogę określić w żaden sposób.
Sprzedać, najlepiej jakby Atletico go chciało bo tam będzie grał dobrze.
Oby się udało jakieś pieniądze odzyskać.
0
No to jak nie Barca no to Guardiola oby mu się udało w końcu.
50
Nie miało to wpływu na tego karnego więc jest to mały błąd sędziego.
Zastanawiam się bardziej czemu nie było drugiej żółtej.
29
Rozumiem krytykę na Messiego bo nie strzelił karnego ale dlaczego nie widzę żadnych pochwał po jego pięknym golu,który był ważniejszy niż ten karny ponieważ doprowadził do remisu.
2
Lenglet stanął na chwilę bo nie wiedział co się dzieje.
2
Nie szkoda mi tego meczu,tych setek, tego karnego Messiego.
Szkoda że nie zagraliśmy tak w pierwszym meczu i z optymalną linią obrony.
4
Moriba powinnien grać od początku za Griezmanna.
2
@l0Messini Gdyby nie Messi to byśmy byli bramkę w plecy w pierwszej połowie
0
Griezmann ma jedno zagranie i tyle.
0
Nadal jest szansa tylko trzeba być skutecznym!!!!
0
Stadiony świata !!!!!
0
Dobry ruch Koemana.
0
Dembele powinnien już z hattrickiem być....
0
Nadal wystarczą cztery bramki a może Stegen obroni.
3
Z Haalandem było by 0:3
6
Wszystkie ręce, nogi i inne członki na pokład i jedziemy z nimi!!!
VeB
0
@BarcaInfo Najlepszy możliwy skład aktualnie,nie chciałbym oglądać znowu Umtitiego który już nie jeden mecz zawalił.
3
https://zapodaj.net/96f4f7cf0b136.jpg.html
Chce ktoś numery do totolotka?
1
@Bocheno1 Danii*