Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Irmscher10 Nigdy czegoś takiego nie gadał.
Oczywiście chwalił go za niektóre rzeczy ale od lat znamy zdanie Menztena o Trumpie że politycznie to nie jego bajka.
1
Mimo że ta akcja ma dużo plusów według mnie to nigdy nie powinna się zdarzyć.
34
Armia Maduro kontratakuje xD
1
@BORO_12 Całościowo to Lewy się nie zbliżył nawet do kunsztu i umiejętności Suareza.
0
To można powiedzieć że znowu jest jak dziewica xD
2
Tyłki do góry, cała sala się buja
To nie koniec imprezy, nie walcie w chu...
Szczęśliwego nowego roku byczki.
3
Mój kumpel rozjebał system.
Graliśmy właśnie w takie odgadywanie haseł.
I on tak: "co ryba ma we włosach" xD
Hasło było "łój"
Do tej pory nie mogę się przestać śmiać.
3
@July_6_BcN Kreacje ci powiem że masz topową na sylwester.
https://x.com/BiblioUkasz2/status/2006432087000203654
3
Ogarnijcie się w końcu
14
Ministerstwo nie wie że powinni napisać że poszukują osoby do zadań kierowniczych?
3
Piękne xD
6
@michal26
U niektórych po prostu włącza się cenzura gdzie chcą usuwać treści niepasujące do ich poglądów.
Ja też nie będę tego oglądać i mam gdzieś czy pokazują kamratów czy lewicowych odklejencow.
Jak ktoś chcę oglądać niech ogląda a jak nie to nie,proste.
5
Wieśniacy z Gothica>wieśniacy z Wiedźmina
6
@July_6_BcN czyli mówisz że spełniasz dzisiaj niektórych marzenia.
0
@Arkon Co w zamian rządu?
To chyba oczywiste, nowy rząd.
Gorzej już nie może być.
11
@Arkon Ale co ty chcesz tu w zamian?
Było dobrze a oni szukają problemów tam gdzie ich nie ma.
4
Pozdro dla kumatych xD
0
@Aragorn33 Akurat Jaś to zły przykład bo po nim też widać.
4
@macio_944 Dobierasz sobie argumenty na swoje potrzeby.
Uważam właśnie że lewicowi odklejency są bardziej szkodliwi bo wydaje mi się że im łatwiej ludzie uwierzą w ich słowa niż w słowa Jaszczura który drze mordę przeklinając.
Po prostu widać na pierwszy rzut oka że nie należy brać go na poważnie.
20
@macio_944 Ta a jak np promowali Jasia Kapele albo innych lewicowych odklejencow to siedziałeś cicho.
Piękna hipokryzja
1
@FcPortoFan1999 Tak to Hajduk
3
Fajną mam kolekcje?
Mam jeszcze kubeczek Hutnika i Betisu ale akurat są w zmywarce.
Jeszcze miałem Manchesteru United ale zbił się lata temu, chyba to było kilka miesięcy po ich ostatniej wygranej lidze,chyba rzuciłem na nich klątwę xD
https://zapodaj.net/plik-bS3MSD0PyS
3
@Kessie Chciałbyś kupić?
Tylko byś musiał zaliczkę w robocie wziąć z następnych 2 lat.
https://zapodaj.net/plik-ej50Esfc0u
1
Brighton dawaj remis i kupon siedzi.
1
Co myślicie?
Jak dla mnie to jeden kij czy Wojtek czy Mareczek na tą chwilę,poziom podobny.
Uważam że po sezonie obydwu trzeba pożegnać w lecie i ogarnąć nowego bramkarza na ławkę, może z rezerw.
0
@tbas Jedynie Braun chce wyjścia z UE.
I może pojedyncze jednostki z konfy ale stanowisko całej konfederacji jest jasne.
1
@marcin62 Jestem ciekawa która partia chce wyjścia z NATO,kamilek jak zwykle wymyślił sobie teze i z nią walczy.
2
@heniusss Nie żebym bronił Glika ale w tamtej kadrze to chyba nikt z nikim się nie lubił a sprowadzanie tylko tego do "bo nie chciał chlać" jest głupotą bo największym kumplem Lewego był największy alkoholik tej kadry.
Lewandowski ma tak samo dużo za uszami jak Glik czy inni.
0
@BorzyKrzys Nie oszukujmy się, dowody są.
Barcelona kupowała tostery dla sędziów i dzięki temu mamy kilka tytułów więcej.
0
@Aragorn33 Rymanowski się regularnie kompromituje bo raz czy dwa zaprosił do siebie bardzo kontrowersyjną osobę?
W takim wypadku nie ma dziennikarza który by się nie skompromitował.
Dziennikarz jest odpowiedzialny za jakość przedstawiania treści a nie jej treść.
Rymanowski nie tworzy narracji i nie przedstawia swoich opinii jak większość dziennikarzy zajmujących się polityką.