1

@Irmscher10 Nigdy czegoś takiego nie gadał.
Oczywiście chwalił go za niektóre rzeczy ale od lat znamy zdanie Menztena o Trumpie że politycznie to nie jego bajka.

1

Mimo że ta akcja ma dużo plusów według mnie to nigdy nie powinna się zdarzyć.



34

Armia Maduro kontratakuje xD


1

@BORO_12 Całościowo to Lewy się nie zbliżył nawet do kunsztu i umiejętności Suareza.

0

To można powiedzieć że znowu jest jak dziewica xD


2

Tyłki do góry, cała sala się buja
To nie koniec imprezy, nie walcie w chu...

Szczęśliwego nowego roku byczki.

3

Mój kumpel rozjebał system.
Graliśmy właśnie w takie odgadywanie haseł.

I on tak: "co ryba ma we włosach" xD

Hasło było "łój"

Do tej pory nie mogę się przestać śmiać.

3

@July_6_BcN Kreacje ci powiem że masz topową na sylwester.
https://x.com/BiblioUkasz2/status/2006432087000203654

3

Ogarnijcie się w końcu


14

Ministerstwo nie wie że powinni napisać że poszukują osoby do zadań kierowniczych?



3

Piękne xD


6

@michal26
U niektórych po prostu włącza się cenzura gdzie chcą usuwać treści niepasujące do ich poglądów.
Ja też nie będę tego oglądać i mam gdzieś czy pokazują kamratów czy lewicowych odklejencow.

Jak ktoś chcę oglądać niech ogląda a jak nie to nie,proste.

5

Wieśniacy z Gothica>wieśniacy z Wiedźmina


6

@July_6_BcN czyli mówisz że spełniasz dzisiaj niektórych marzenia.

0

@Arkon Co w zamian rządu?
To chyba oczywiste, nowy rząd.
Gorzej już nie może być.

11

@Arkon Ale co ty chcesz tu w zamian?
Było dobrze a oni szukają problemów tam gdzie ich nie ma.

4

Pozdro dla kumatych xD


0

@Aragorn33 Akurat Jaś to zły przykład bo po nim też widać.

4

@macio_944 Dobierasz sobie argumenty na swoje potrzeby.
Uważam właśnie że lewicowi odklejency są bardziej szkodliwi bo wydaje mi się że im łatwiej ludzie uwierzą w ich słowa niż w słowa Jaszczura który drze mordę przeklinając.
Po prostu widać na pierwszy rzut oka że nie należy brać go na poważnie.


20

@macio_944 Ta a jak np promowali Jasia Kapele albo innych lewicowych odklejencow to siedziałeś cicho.
Piękna hipokryzja

1

@FcPortoFan1999 Tak to Hajduk

3

Fajną mam kolekcje?
Mam jeszcze kubeczek Hutnika i Betisu ale akurat są w zmywarce.

Jeszcze miałem Manchesteru United ale zbił się lata temu, chyba to było kilka miesięcy po ich ostatniej wygranej lidze,chyba rzuciłem na nich klątwę xD

https://zapodaj.net/plik-bS3MSD0PyS

3

@Kessie Chciałbyś kupić?
Tylko byś musiał zaliczkę w robocie wziąć z następnych 2 lat.
https://zapodaj.net/plik-ej50Esfc0u

1

Brighton dawaj remis i kupon siedzi.

1

Co myślicie?
Jak dla mnie to jeden kij czy Wojtek czy Mareczek na tą chwilę,poziom podobny.
Uważam że po sezonie obydwu trzeba pożegnać w lecie i ogarnąć nowego bramkarza na ławkę, może z rezerw.



0

@tbas Jedynie Braun chce wyjścia z UE.
I może pojedyncze jednostki z konfy ale stanowisko całej konfederacji jest jasne.


1

@marcin62 Jestem ciekawa która partia chce wyjścia z NATO,kamilek jak zwykle wymyślił sobie teze i z nią walczy.

2

@heniusss Nie żebym bronił Glika ale w tamtej kadrze to chyba nikt z nikim się nie lubił a sprowadzanie tylko tego do "bo nie chciał chlać" jest głupotą bo największym kumplem Lewego był największy alkoholik tej kadry.

Lewandowski ma tak samo dużo za uszami jak Glik czy inni.

0

@BorzyKrzys Nie oszukujmy się, dowody są.
Barcelona kupowała tostery dla sędziów i dzięki temu mamy kilka tytułów więcej.

0

@Aragorn33 Rymanowski się regularnie kompromituje bo raz czy dwa zaprosił do siebie bardzo kontrowersyjną osobę?
W takim wypadku nie ma dziennikarza który by się nie skompromitował.
Dziennikarz jest odpowiedzialny za jakość przedstawiania treści a nie jej treść.
Rymanowski nie tworzy narracji i nie przedstawia swoich opinii jak większość dziennikarzy zajmujących się polityką.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?