1

@Pressinho Ta który był któryś tam na liście życzeń Xaviego, było sporo innych nazwisk, lepszych.

10

Gozdyra zawsze była stuknięta ale od paru miesięcy to ona przechodzi sama siebie.


16

Czyli wypożyczanie Mareczka do Girony właśnie poszło się...


0

@xcarnydemonx No fajny nick a stary jakiś miałeś?

6

@Cule1234 To może niech Ratcliffe zostanie trenerem skoro się tak zna xD
Wtrącanie się trenerowi w takie rzeczy to jakiś odklejenie totalne.

0

@Rupert_Haubica xD jechał na garbie Lewego który miał 3 miesiące na początku dobre a później grał totalny piach nie umiejąc przyjąć prostej piłki.


0

@Rupert_Haubica Tak dlatego najpierw wyciągnął nas z 9 miejsca na drugie a później wygrał mistrzostwo.
Ma to sens

15

Tak będzie.


8

@Cryptolis Tylko że SCT nawet nie niweluje bardziej emisyjnych pojazdów bo jak zapłacisz to możesz sobie czymkolwiek jeździć.
To zwyczajny skok na kasę.

6

Wczoraj oglądałem wydarzenia i było o SCT że kradną znaki informujące że strefa się zaczyna, już ukradli ponad 20 takich

Ale to nic jakaś "geniuszka" się wypowiadała żeby uniknąć kary gdy nie ma znaku trzeba sfotografować że nie ma znaku XDDD

Musisz wiedzieć że znak powinnien być i w jakim miejscu :D


4

@Luciano99 Po co PSG miało by ściągać Fermina?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Ryoumen A dlaczego mial grać na lewej skoro alhilal ma Theo hernandeza a na prawej same placki.

20

Ale to będzie chodziło.

3

@4drian0 Minus i minus dają plus także lecimy po tryplet z Araujo i Cancelo
.

13

Fajnie że Cancelo wraca.
Zawsze cieszy jak ściągamy zawodników którzy kochają nasz klub.
Co do sportowego poziomu to gorszy od Balde nie może być i może właśnie zmotywuje to Balde.
Obskoczy też prawą obronę i Kounde można grać na środku, może to poprawi naszą obronę.

2

Wielka Brytania to już jest stracone państwo.
Absurd goni absurd.

Tu jest trochę zakłamane bo nie dostał bezpośrednio 240tys funtów tylko 7.5tys funtów, ponad 230 tysięcy to koszty prawne które musi zapłacić państwo ale i tak to brzmi nierealnie.


0

@kuz Nie gra tak dobrze jak rok temu ale nadal z ataku jest jedyny który coś regularnie robi.

0

@LeoMessiiBarcaPepa

Sierpień, wrzesień, październik, przecież mieliśmy genialny i widowiskowy, później był zjazd ale nadal nie wyglądało to tak słabo jak teraz.


1

Jak oceniacie tylko i wyłącznie nasz styl gry w tym sezonie?

No jak dla mnie to wygląda słabo a momentami tragicznie.

Tak naprawdę gdyby nie popisy indywidualne niektórych zawodników np Joana Garcii czy Yamala to naprawdę przykro by się na tą drużynę patrzyło.

Jakiejś gry kombinacyjnej nie ma, pressingu nie ma, z intensywnością tak średnio.
Więcej emocji dostarczają nam nasze wylewy w obronie niż gra z przodu i w pomocy.


Do tego momentu sezonu oceniłbym to na jakieś 4/10.
W poprzednim sezonie dałbym 8/10 a momentami 9/10.

0

@Elprofesorxx Jakie technikum skończyłeś a co byś chciał robić?

0

@HypeR Guardiola.
Wziąłby ich wszystkich za mordy tam.

0

Karuzela nazwisk się zaczęła xD
Był Vlahovic teraz Osimhen a za chwilę znowu będzie Haaland i Alvarez. I tak to się kręci.


3

Decyzja była przed meczem z Leeds.
https://x.com/i/status/2008143096601567700

0

@4drian0 Według Romano jest gotów przyjąć ofertę od MU od razu.

0

@szymonekk Ale jest hajs na transfery
.

11

Info na głównej że Araujo leci do Arabii i od razu pomyślałem że chodzi o transfer xD

1

@Luciano99 Dziwnie piszesz Real Madryt.

0

@Esteban_ Fabrizio ostatnio dał info że jeśli Xavi jest gotów od razu przyjąć oferte.

1

@Lanosss No jak widać wyszło inaczej xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?