0

@Transu96 Miał 38 i miał już swoje wady i idealny nie był.
Przeskok między 38 a 41 już jest bardzo duży.

0

Co do Christensena jeszcze to wiemy że zawodnicy po dłuższych kontuzjach kolan zazwyczaj dostają dosyć szybko łapią mięśniówki co w przypadku Christensena chyba możemy wziąć za pewnik.

1

@Transu96 Bez przesady, robiliśmy takie myki ale nie z gościem który jest po 40.

4

Lubię Duńczyka ale tego już jest za dużo po prostu.
Jak wróci po kontuzji trzeba się go pozbyć.

To samo bym z Olmo zrobił. Nie da pracować z takimi zawodnikami którzy zagrają kilka meczy i wylatują z kontuzją.

Podziękować im i życzyć szczęścia.

0

@marcin62 @Karol145 @tbas
Proponuję najpierw użyć szarych komórek pomyśleć i zastanowić się jakie konsekwencje spotkały by Polskę gdyby Ukraina która jest w stanie wojny dołączyła do NATO albo gdyby dołączyli do UE będąc ogromnym państwem rolnym.
Ruszcie trochę tą głową bo aż się niedobrze robi patrząc na tą bezmyślność.

1

Sevilla przegrała na własne życzenie.
To było spokojnie do wygrania.


4

Oni są tak słabi że to szok.
Bardziej poukładana drużyna by dziś zmasakrowała Real.

4

Marcao to ma chyba rozum na poziomie Rudigera.

0

Weźcie tych paralityków z ataku Sevilli.

1

Sevilla powinna wygrywać 2:0 a przegrywa 0:1
Dramat.

0

Alexis po kuflowym ewidentnie dzisiaj

1

Pakt z diabłem aktywowany.
To jest niepojęte.

0

Myślałem że Real gra z Sevillą.
A tu stroje Liverpoolu i na szpicy Isaac.
Oby się skończyło tak jak ostatnio

1

Alexis Sanchez dzisiaj dublet a Rudiger wylatuje z czerwoną kartką.
Tak to widzę.

1

@FcPortoFan1999 I tu pojawia się problem bo bardzo dużo mam tego czasu i własnie nie mam tej presji.
Na pewno to co mam się nauczyć to się nauczę ale oczywiście na wariackich papierach zamiast na spokojnie dużo wcześniej regularnie po troszku xd

0

@FcPortoFan1999 Boję się o nie zapytać xd

3

Znowu człowiek zamiast się uczyć to skacze między Ramblą a Twitterem popijając kawkę.
I jak tu żyć?

8

@Jonyx Co najmniej pomoc od Boga bo inaczej tego nie widzę.

3

Czasami lepiej siedzieć cicho i udawać debila niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.


1

@kanver_ Moim zadaniem to był Pedri który trzymał formę cały sezon a Raphinhia miał zjazdy formy gdzie jego wpływ na zespół był żaden.

5

@Safrani Pomijając ten kretyński argument Glińskiego to tak Polsce pociągi 350kmh są niepotrzebne.
Koszta względem 250/h rosną ogromnie a efekt jest niewielki.
Już nie mówiąc o innych argumentach.

6

@Kinginiesta Pasta stara jak świat jednak pierwotnie w niej to Kieliecki był do wszystkiego a Winiary do wyebania.

0

Nawet tu podjął najgorszą możliwą decyzję xD



PS: Tylko Kieliecki!

2

Pelna zgoda.
Donald Tusk to też nasz bohater.


2

@Sulimo jakoś sobie tego nie wyobrażam

1

@Aragorn33 Polska bezpośrednio oczywiście daje mało kasy im, jakieś nieznaczące kwoty.
Jednak pośrednio przez różne fundusze UE już tej kasy leci sporo.
Po za tym sprzęt też rozkradali jak np starlinki które można było na necie kupić.
Uważam że powinniśmy oddawać tylko przestarzały sprzęt i dostawać coś w zamian

2

@Aragorn33 Tak wypominamy ich korupcję bo oni dysponują naszą kasą.

A co Ukraina ma do naszego złodziejstwa?

0

@Nieznajomy Dlatego najpierw się nowelizuje ustawę budżetową albo się przewiduje swoje działania i wpisuje się je od razu.

1

@Aragorn33 Ta ,fakty to propaganda rosyjska.
Kult bandery ma się świetnie na Ukrainie i nie ma tu żadnej dyskusji.


1

@Aragorn33 To jest tak płytkie i głupie myślenie że to szok.

Rozumiem że jakbyśmy czegoś zażądali od Ukrainy to oni by się nie zgodzili i woleli by przestać istnieć?
Chyba że uważasz że nie mamy prawa oczekiwać czegokolwiek?
Chociażby rozwiązania sprawy Wołynia i zapewnienie że to Polska będzie mogła zyskać na odbudowie Ukrainy po wojnie?
Będzie tak jak zwykle, zostaniemy frajerami a zarobią inni.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?