Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Też u was takie zimno?
Wracam z pasterki a tu pokazuje -6 stopni a odczuwalna -12.
Dobrej nocy życzę.
6
Tej kolędy akurat nie znałem ale nie najgorsza xD
2
@July_6_BcN Oczywiście że idę jak co roku.
Za 50 minut wymarsz.
1
Teraz troszkę trzeba troszkę wytrzeźwieć i ruszyć na pasterkę.
1
@Messibestplayerintheworld Metin2
Gothic 2
Gothic 1
Lol
Wiedźmin 3
2
@tomek8756 Tym razem zjawi się @Kessie i okradnie wszystkich.
0
@gumaz A mam :)
1
@Safrani Ciasteczka to babcia trzyma.
Dziadek jest od trzymania poważnych rzeczy:D
0
Ładnie mnie przycisło po Wigilii.
Nagły ból brzucha i ledwo do kibla dobiegłem.
Dramat.
A tu trzeba za chwilę iść do Babcii i Dziadka i być gotowym na sygnał od Dziadka żeby sięgnąć do barku po główną atrakcję wieczoru.
7
Życzę wam i sobie żeby Negreira nadal nas chronił bo bez tego może być ciężko.
1
@4drian0 tak jest.
0
@WiernyKatalonii Nie dziękuję,nie jestem gejem.
6
@Pedri16Future Dla mnie 95% reklam są odpychające, widząc je bardziej mnie odpycha od produktu niż zachęca.
Jeśli ktoś jest podatny na reklamy to powinnien udać się do specjalisty a nie zwalać na reklamy i je próbować zakazywać.
15
O tak.
5
Klasyczek.
8
Wesołych i spokojnych świąt Panie I Panowie.
Życzę wam dużo zdrowia i wytrwałości w tym pięknym świecie i oby Barcelona dalej przynosiła nam dużo szczęścia.
1
Po co sprzątać jak i tak za chwilę się pobrudzi.
2
@Fartlow podobnie 10 lat już pyklo
3
Ale w tym roku to już na pewno.
0
@Borneo ChatGPT posługuje się znacznie lepiej polskim niż ty.
Dobry wybór, bo ciężko inaczej się z tobą komunikować.
0
@Comentateiro "Zawsze masz tę samą śpiewkę, czyli niemiecki produkt w Polsce zły,ale poski za granicą dobry.
Skąd ty to wziąłeś? XD
Powtarzam mnie Chorwacja nie interesuje.
Ich pieniądze ich sprawa.
0
@Comentateiro Ja bym ustawionych przetargów pod firmę z obcego państwa kapitalizmem nie nazwał.
To co jest Chorwacji mnie nie interesuje, ani ty ani ja nie mamy pojęcia dlaczego Chorwacja wybrała Polski produkt, być może nie mają firm które takie rzeczy produkują albo też przetarg został ustawiony.
1
@draxidox
@Comentateiro opinia?
Aż mi się niemieckie drzewka przypomniały
0
@Aragorn33 Na tej konkretnej stacji paliwo kosztowało 5.80.
Premier po prostu kłamał jak zwykle z resztą.
0
@gumaz To wszystko zmienia.
Przepraszam za moją głupotę i brak elementarnej wiedzy
1
Premier 35 milionowego kraju kłamie w Internecie tuż przed świętami posługując się fejkowymi fotkami od internetowego hejtera xd
1
@Laminedependencia To by chłop umarł z głodu
0
@NeroTFP1 Powinniśmy uderzyć z wyprzedzeniem i rozebrać Niemców xd
0
Radni z Koalicji Obywatelskiej w Krakowie przegłosowali podwyżki cen biletów komunikacji miejskiej.
Bilet miesięczny o 20zł do góry.
Został też usunięty bilet 20-minutowy zamiast niego będzie 15-minutowy w tej samej cenie. To był bilet który najczęściej kupowałem,tak naprawdę ledwo a czasami nie wystarczał bym dojechał, przekraczałem często te 2-3 minuty.
Teraz nie ma szans bym na nim jeździł.
No cóż pozostaje się uśmiechnąć
0
@Safrani Jasne że dla kilku osób nie opłaca się.
Zamykane są porodówki gdzie tych pacjentek kilkadziesiąt miesięcznie.
Jeszcze w miastach to nie jest problem.
Natomiast jest mnóstwo kobiet które po likwidacji placówki które miały do niej blisko muszą jechać kilkadziesiąt kilometrów do następnych.
Służba zdrowia to ostatni sektor gdzie powinno się szukać oszczędności.