1

Rashford znowu gra beznadziejnie.

Ja wiem że za chwilę może mu jedna wrzutka się udać i zaliczy asystę ale to moim zdaniem jest znacznie za mało.
Chłop musi coś dawać przez 90 minut a nie tylko w jednym momencie meczu.

Dla mnie to jest po prostu placek.

1

Yamal powinnien to podać a nie strzelać.
Ferran wtedy by miał bardzo dobrą pozycję do strzału.

18

Ciekawe czy sędziowie zwrócili by na to uwagę gdyby to Real taką bramkę strzelił.

Nie wiem choć się domyślam

0

Brawo Ferran to też nie była łatwa piłka.

0

@MirusAmisz Yamal świetna piłka to fakt.
Ferran się nie spóźnił bo wyszedł bardzo dobrze w tempo, wyszedł by troszeczkę wcześniej i byłby spalony.
Po prostu trudna sytuacja z tego wyszła i tyle.

2

@MirusAmisz Tak idealnie że ledwo dziubnal ja czubkiem buta.
No naprawdę idealna sytuacja

0

@Szczygiel06 Stwierdzasz to po bardzo trudnej sytuacji dla niego?

4

Trudna piłka.
Ferran był za daleko i piłka poszła w za duży kozioł.

3

Kto dzisiaj powinnien zagrać od pierwszej minuty?
Lewy czy Ferran.
Dla mnie sprawa jest oczywista i powinnien grać Ferran patrząc na formę.
Uważam też że trzymanie ich obu na boisku jest bezsensowne więc nie chciałbym żeby Flick z znowu tego próbował.

8

Na oddziale bez zmian.


3

Złoto.


1

@Rastafarnianin Fajnie tylko że pisanie że dzięki programowi rządowemu z in vitro narodziło się 8k dzieci to po prostu kłamstwo.
Brzmi jakby bez programu dzieci z in vitro sie nie rodziły.
Powiem więcej średnio szacuje się że przed wejściem programu rodziło się 6-10k dzieci więc wydajemy kasę na program który mało albo nic nie wnosi.

2

@NeroTFP1 Gortat vs Najman
Spotkanie na szczycie inteligencji i mądrości.
To tak jakby postawić Einsteina i Maxa Plancka koło siebie.

3

1

@Who_you_mam Przynajmniej nikt nie zapomni że tam był.
Jakbym miał innych wymienić którzy tam byli miałbym problem

6

Araujo powrócił.


21

@Karol145 No naprawdę tragedia wypić jedno piwo,chyba umrę.
Jakbym miał tak podchodzić do życia to wolałbym bym się powiesić na drzewie bez liści.
Jeśli chodzi o żywienie to jestem ponad przeciętnie świadomy i od jakiegoś czasu prowadzę się bardzo dobrze.
Są o wiele gorsze rzeczy niż jedno piwko na kilka miesięcy np wpieprzanie w siebie codziennie żarcia wysoko przetworzonego już nie mówiąc o cukrze.

23

Właśnie sobie otwarłem piwko.
Mój pierwszy alkohol od początku sierpnia.

Piwko zawsze znakomicie smakuje a po takim czasie to jakby mi Pan Jezusek gołą stópką po gardle przeszedł.
Płynne złoto.

14

@Kessie chyba ci chałupę ukradli.


2

Dosyć zabawne


9

@tomek8756 Od razu wszystko bym brał i od razu wszystko bym zainwestował w alkohol.

0

Właśnie jadę pociągiem i widzę jakąś kobite co La Ramble przegląda.

Co robić?

0

@Prorokk CPK akurat PiS nie wymyślił chyba że chodzi tylko o nazwę to tak.

Tak naprawdę pomysł zintegrowania lotniska z transportem kolejowym powstał już w latach 70.
A poważne plany już w 2000 roku.

1

@Bykunn No fakt że nowa nazwa jest paskudna

2

Bardzo dobrze że zmienili nazwę CPK bo wprowadzał ludzi w błąd.

Aktualny projekt nie ma nic wspólnego z CPK i przeczy właśnie pierwotnym założeniom CPK.

7

Ja mu wierzę a wy?

4

Hahahaha
Co za komentarz.


5

@paweldunajecfcb hot ale tylko na grubej babie

17

Ja nie wiem co wy tak tą Legie hejtujecie.
Przecież oni się na lidze skupiają.

9

W końcu się zorientowali xD


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?