17

@draxidox sluchałem tego "wywiadu" jak ja zakolaka nie lubię to tutaj zmasakrował wojewódzkiego, a ten drugi to się nie odzywał.
Jeszcze nie widziałem tak agresywnego wojedzodzkiego. Przez 2h był agresywny i się rzucał, a zakolak odpowiadał ze spokojem.
Najlepsze były agrumenty broniące kurdej szatan "młoda aktorka mówiła to w emocjach" xD Ona miała wtedy 37 lat xDDD
Kiedyś wszyscy chyba oglądali wojewodzkiego i on na tvnie taki smieszek i w ogóle, a tutaj to aż mu z pyska piana leciała.

0

@Kgorecki2500 a co skeletal deadly shuffle zmienia się w soulslike?

3

Zaczyna się. Gra w jednej drużynie z ferranem i 4fabregas4.


13

I wszystko jasne

3

@Luciano99 ja to wiem, ty to wiesz, ale suarezy nie wiedzą

5

Jakby ktoś jeszcze mówił, że lewy to tylko z konara dobijał, a hery gej więcej rozgrywa


7

casado za raszforda to by miało sens, ale nie za cancelo

16

Nie stać nas na żadnych alvarezów i sobie go wybijcie z głowy.

16

Niesamowity Uszatek, a my szukamy kogoś kogo on będzie zmiennikiem.


4

Co on im palcem nie pokazał, które kolano go boli?


0

Miko mi znów zaimponował, to co powiedział o Messim. Ja mam identyczne zdanie na ten temat.
Powiedział prawdę, która boli zakutych ciulesów ślepo wpatrzonych w jedną osobę.

19

Wojtuś w rękawiczkach snusy


12

Przeciez to podstawowy obrońca, który ma kontrakt do 29. Szybciej go city wyciągnie workiem pieniędzy niż my na piękne niemieckie oczy.

0

@Rastafarnianin Kapustka, Linetty idealne przykłady. Niech siedzi w tym sportingu. Jedna z dwóch najsilniejszych druzyn w lidze, a liga nie za mocna to może sie spokojnie rozwijać. Ważne, żeby grał.

6

0

Narzekacie na te koszulki, ale wiecie, że ktoś je przyklepuje?
Jakaś anetka z julką dostają te wzory i potem idą do discopolowca.
Gdyby się postawili to byśmy dostali coś lepszego.
https://i.imgur.com/zc4igMH.png
https://www.footyheadlines.com/2025/08/2026-world-cup-kit-overview.html

3

@Coveta bo o jamalu nie można źle napisać i mówić nawet jak nie strzeli karnego i ma klocka w gaciach na bernabeu.

0

0

@FCBGrzesiiek w eleven po naciskach odsunięto na chwilę kpice i Gąsiorowskiego. Po akcji jak komentowali trening F1 jakby byli najebani i pierdolili 3 po 3, aż smokowski, który nigdy nie komentuje musiał wejść na mikrofon w trakcie sesji.

7

Czemu nie było czegoś takiego po meczu Ligi mistrzów? xD
Ale wy tak dzielnie walicie w tego roberta jak nie wiem to aż żenujące.

2

Oni powinni maskotke Catalunie wprowadzić raz na 9 ciekawe jakby sobie dawała radę.

2

Czekam na oceny po meczu redakcji "ferran zagrał słabo, ALE Robert jeszcze gorzej" XD

8

FERRAN CO ZROBIŁ XDDDDD

25

Czasami trzeba przepchnąć mecz chvjem tak jak to białasy robią. Po męczarniach 1:0 wygrywali całe poprzednie 2 sezony.

1

żółte kuhvy zrobią wszystko na korzyść przeciwnika
Jeszcze 6 minut doliczył XD a nam to 3 minuty max doliczaja

2

Rafinia i jamal zjazd do bazy. Raszfoprd i runii powinni wejsc.

0

czemu ferran do końca nie biegł?

2

Z jednej strony bym zdjął Gracjana, ale z drugiej ważniejsza jest liga niż liga mistrzów. Większą szanse mamy wygrać ligę.

2

@kubix05 tam nie miało co się popsuć, tylko te gałki pękały i można było je dokupić. U mnie babcia taką miała do tego zarzygałka na kablu do podpalania (właśnie się dowiedziałem, że słowo zarzygałka jest z podlaskiego - rosyjskiego)

3

Powinien wyjść Raszford i Runi. Zaraz mamy 3 mecze z materacami i oni w tych meczach są potrzebni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?