Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Gdyby nie syn to by pewnie siedział już w więzieniu za rozboje z pobiciem.
0
Wymiana za rolanda makdonalda. On by się znalazł w takiej powolnej lidze. Zrobiłby na nich dobre wrażenie.
4
@Antimadridista_WR też o tym pomyślałem, nie zdziwie się, że to było dograne osobno. Trudno złapać 4 takie nazwiska w jednym czasie.
To nie czasy reklam pepsi i nike w których byli wszyscy najlepsi zawodnicy, teraz nie ma na to czasu.
1
@draxidox mógł wyjebać do lasu obok, byłby to kogoś innego problem xD
0
Kiedyś kraj konkwistadorów, teraz kraj muzułmanów.
1
Przecież to ten spell na gwizdku kolanem przepchnął Szwedów.
2
Lewy jak podaje, szkoda, że u nas tak mu nie podaja
2
gola sprawdzaja a nie sprawdzali karnego XD
1
gwizdek ze słowanii chce nas zgnoić
0
Gwizdek z getta dla uchodźców to gwiżdże dla swoich
3
Przyszły Barceloniarz dostał czerwo xD
3
Zlewski za Rafinię w przyszłym roku
0
@slayer trener tez jest rozliczany ze spotkań o pietruszkę. On już kiedyś powiedział, że go nie obchodzi co sie dzieje w klubie
1
@Cule1797 a czemu ma zwracać uwagę jak w klubie gra od deski do deski nawet z urazem.
1
Odszedł i gra, to samo powinien zrobić Runi.
2
Nie kupimy go bez sprzedaży Rolanda obiezyświata.
5
Runi sobie zniszczy kariere siedząc u nas. Zamiast rotować z głową to cały czas granie jamalem. Żeby to się nie skończyło jak z fatim albo z pedrim, który grał wszystko i wypadł na 2 lata.
19
Moi ulubieni bezrobotni
5
Statua nie ma nic już do stracenia, będzie siedział u nas na trybunach do końca kontraktu, a później może pójdzie na rok czy dwa do arabii.
0
@mvnBasten byle by pozytywnym a nie negatywnym
1
Nie no ferran do odstrzalu. Olmo się wyleczyl i zacząl coś grać to chcą się go pozbyć.
1
@Eklerek dziad z oviedo przez miesiąc teraz nie będzie mógł się ruszać tak nim wibrowało
1
Współczuję wszystkim (cugowskiemu nie), którzy mówią, że F1 2026 to super się ogląda i jest dobre sciganko.
15
Ja czekam na przyszły sezon, jeżeli rzeczywiście ferran odejdzie a lewy zostanie to będzie u pewnego pana redaktora gotowany bigos przez cały rok na uspokojenie i będzie na akord pisał hejtujące artykuły o lewym xD
1
@czlowiektyczka ter toksyk nigdzie się nie ruszy do końca kontraktu, a później pojdzie na emerutę. On ma jeszcze całe 2 sezony 7.5mln€ do ręki co roku. Nikt mu tyle nie da pewnie tylko araby.
Zaraz też wraca nasz rodzynek ansu fati.
20
Nikogo nie kupimy, nikt nie odejdzie.
Piłkarze, którzy mają kontrakt będą tu siedziec do końca, bo wiedzą, że żyją jak pączki w maśle. Nie bez powodu każdy chce tu przyjść, ale przeszkodą jest kasa.
Roland makdonald tez nie odejdzie, bo w anglii po 2 meczach tak go zjadą kibice i gazety, że on będzie co 3 dni zakładał jarmułkę i leciał do żymian.
2
Jakbyśmy mieli za mało osób na środku.
1
Jamal jak będzie wystepował tak jak wczoraj i ferran jak coś się stanie i będzie musiał zaczynać jako 9.
4
Wszystko to brzmi śmiesznie z ust kolesia, który przed chwilą znokautował nogę przeciwnikowi w meczu towarzystkim i od 4 miesięcy prawie nie gra w klubie.
5
Dla mnie to jest niesamowite, że w klubach oni grają od deski do deski mecz co 3-4 dni a czasami i częściej, przyjeżdżają na reprezentacje i w ciągu 48h łapią kontuzje.