1

Boże jakie to brzydkie xD


0

Lewy w następnym meczu wskoczy na podium tam gdzie jego miejsce.
Nikt tego irańczyka nie liczy.

6

Skończony emeryt vs bóg z północy wart 300mln

0

Jakby Lewy skończył w Cikago Fajer to nowy cały stadion zmieniliby na imienia Lewandowskiego i jeszcze go przemalowali na biało czerwony.

3

Lepiej na emeryturę do judentusu niż do mls czy arabów.
Najbardziej to bym chciał, żeby Lewy został na rok u nas i skończył tu karierę zamiast rozdrabniac sie na drobne jak Messi i Ronaldo.

1

Runi to niestety, ale będzie grzał ławę. Nie gra u nas to trener reprezentacji też nie bardzo chce stawiać na niego.
Teraz zobaczy, że czas odejść na wypożyczenie w lato jak nie chce sobie kariery skończyć. U nas nie pogra, bo nawet Jamal z kontuzją gra 90 minut.

0

@RobertNieLewandowski jak nie jak ferran je co mecz dostaje

7

Najlepszy brazylijski magik

4

@RobertNieLewandowski zobacz sobie statystyki przebiegnie tego dystansu w meczach i się zaskoczysz.

3

Młody za rok do rezerw. Za dwa lata do pierwszego składu.


1

Patrzę na to ustawienie brazyli i co ten stary łysy dziad wymyślił xD
4-2-2-2 z rafinia na prawej stronie.

13

Wszyscy się łamią a robercik niezniszczalny

2

@Lionel_Messi10 nic nie kupimy. Materace powiedzą, że dajcie 100mln od ręki a nie na raty i bedziemy wtedy mogli rozmawiać, a my takich pieniedzy to od czasu nejmara nie widzielismy

0

łyasa pała nie widzi, że to terorysta atakował pierwszy

0

Myślicie, że ferran by takie główki walił?

1

Jak zwykle on. Hejterzy dupa cicho. JAZDA JAZDA!

0

Lewy to chyba mysli, że gra w barcelonie i jest tak cofniety, że rafinia zza placy wyskoczy i gola strzeli.

0

Smutno się patrzy, że taki Runi zamiast grać w podstawie w reprezentacji to siedzi na ławie.

2

Ona robi wszystko, żeby robert nie strzelał


2

No i skończy się podawanie do kolegów xD
Te rankingu to są g0wno warte a mieszają tylko graczom w głowach.

7

Bardzo dobrze, jak jest zmiana to niech schodzacy ucieka do najblizszej linii a wchodzący niech od razu wchodzi.
Powinny być hokejowe zmiany, a nie robienie z tego jakies celebracji

4

@lajcior zdecydowanie za często. Czyli dzien kobiet i walentynki.
Jak ja nienawidzę tracić pieniędzy na te badyle, które po tygodniu nadają się do wjebania.
Doniczkowe bym kupował, ale te by nam koty zeżarły. W ogrodzie bardziej ja siedzie niż ona. Poza tym ona nie lubi kwiatów, bo mówi, że w domu rodzinnym matka miała od zjbania wszędzie kwiatów do tego ogród na pół wioski.

7

Ja bym chciał zobaczyć Wojtusia w jakimś meczu ostatnim (pożegnalnym) z opaską kapitana.

10

Hustle_hard_304 jeszcze nie pokazał nawet 20% swoich możliwości zdegenerowania syna.

1

@Frimpong teraz dziewczynka bedzie grac harego?

0

@karci0 drugi sezon

1

Ewcia ma najwiecej goli w elklasiko

0

Co ta bramkarka zrobiła xD przecież ona by to wyciągnęła, a rękę cofnęła.

1

Kobieca liga mistrzów to jak u nas klasa B. Wszystko może się zdarzyć xD
Już myslałem, że ona nie strzeli.

9

Zobaczycie Laporta zakończy wojnę w iranie i w zamian arabia saudyjska podłączy do nas rurociąg przyjaźń z petrodolarami, które wydamy na haalanda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?