Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Boże jakie to brzydkie xD
0
Lewy w następnym meczu wskoczy na podium tam gdzie jego miejsce.
Nikt tego irańczyka nie liczy.
6
Skończony emeryt vs bóg z północy wart 300mln
0
Jakby Lewy skończył w Cikago Fajer to nowy cały stadion zmieniliby na imienia Lewandowskiego i jeszcze go przemalowali na biało czerwony.
3
Lepiej na emeryturę do judentusu niż do mls czy arabów.
Najbardziej to bym chciał, żeby Lewy został na rok u nas i skończył tu karierę zamiast rozdrabniac sie na drobne jak Messi i Ronaldo.
1
Runi to niestety, ale będzie grzał ławę. Nie gra u nas to trener reprezentacji też nie bardzo chce stawiać na niego.
Teraz zobaczy, że czas odejść na wypożyczenie w lato jak nie chce sobie kariery skończyć. U nas nie pogra, bo nawet Jamal z kontuzją gra 90 minut.
0
@RobertNieLewandowski jak nie jak ferran je co mecz dostaje
7
Najlepszy brazylijski magik
4
@RobertNieLewandowski zobacz sobie statystyki przebiegnie tego dystansu w meczach i się zaskoczysz.
3
Młody za rok do rezerw. Za dwa lata do pierwszego składu.
1
Patrzę na to ustawienie brazyli i co ten stary łysy dziad wymyślił xD
4-2-2-2 z rafinia na prawej stronie.
13
Wszyscy się łamią a robercik niezniszczalny
2
@Lionel_Messi10 nic nie kupimy. Materace powiedzą, że dajcie 100mln od ręki a nie na raty i bedziemy wtedy mogli rozmawiać, a my takich pieniedzy to od czasu nejmara nie widzielismy
0
łyasa pała nie widzi, że to terorysta atakował pierwszy
0
Myślicie, że ferran by takie główki walił?
1
Jak zwykle on. Hejterzy dupa cicho. JAZDA JAZDA!
0
Lewy to chyba mysli, że gra w barcelonie i jest tak cofniety, że rafinia zza placy wyskoczy i gola strzeli.
0
Smutno się patrzy, że taki Runi zamiast grać w podstawie w reprezentacji to siedzi na ławie.
2
Ona robi wszystko, żeby robert nie strzelał
2
No i skończy się podawanie do kolegów xD
Te rankingu to są g0wno warte a mieszają tylko graczom w głowach.
7
Bardzo dobrze, jak jest zmiana to niech schodzacy ucieka do najblizszej linii a wchodzący niech od razu wchodzi.
Powinny być hokejowe zmiany, a nie robienie z tego jakies celebracji
4
@lajcior zdecydowanie za często. Czyli dzien kobiet i walentynki.
Jak ja nienawidzę tracić pieniędzy na te badyle, które po tygodniu nadają się do wjebania.
Doniczkowe bym kupował, ale te by nam koty zeżarły. W ogrodzie bardziej ja siedzie niż ona. Poza tym ona nie lubi kwiatów, bo mówi, że w domu rodzinnym matka miała od zjbania wszędzie kwiatów do tego ogród na pół wioski.
7
Ja bym chciał zobaczyć Wojtusia w jakimś meczu ostatnim (pożegnalnym) z opaską kapitana.
10
Hustle_hard_304 jeszcze nie pokazał nawet 20% swoich możliwości zdegenerowania syna.
1
@Frimpong teraz dziewczynka bedzie grac harego?
0
@karci0 drugi sezon
1
Ewcia ma najwiecej goli w elklasiko
0
Co ta bramkarka zrobiła xD przecież ona by to wyciągnęła, a rękę cofnęła.
1
Kobieca liga mistrzów to jak u nas klasa B. Wszystko może się zdarzyć xD
Już myslałem, że ona nie strzeli.
9
Zobaczycie Laporta zakończy wojnę w iranie i w zamian arabia saudyjska podłączy do nas rurociąg przyjaźń z petrodolarami, które wydamy na haalanda.