Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dziękujemy niggreria za przelew. uff
0
Czy my musimy miec upośledzoną obronę?
5
Czemu raszford wyglada jak brat balde?
8
niesamowite realowi bez problemu by dali 11 xD
endrik przeleciał 5 metrów XDDDD
0
srealowi dali karny na endricku jak byl 5 metrow za linia, a naszemu nie daja jak byl na linii xD
0
leż tam w tym boxie i nie wychodz z niego az nie wsaze na 11 xD
4
Agent mossadu zszedł i od razu lepiej
0
Wina Roberta, ze nic nie strzelaja.
2
Dobrze, że grizman ma celownik jak ferran
0
@Nazio_87 tak. minimum15 znakow
1
@DJ1992 dostałby zawału madryciok
0
Niesamowite jest to, że olmo jest wyżej w herarchii napastników niż ferran xD
2
O widzę, że już było grillowanie xD
"Real Madrid TV: Dzisiaj sędziuje arbiter powiązany z Negreirą i ten od korków Maffeo w kolanie Viniego "
To teraz będzie druga czesc xD
2
przed roznym juz powinien skonczyc, a ci jeszcze chca rozny xD
3
niesamowite jest to, że oni przegrywają i stoją w miejscu w ataku xD
stoją jak PACHOŁKI tak jak ich nauczył trener pachoł xD
1
Teraz spell z gwizdkiem pewnie będzie przedłużał ile się da xD
0
@turhiay ja, jak właczam to zwsze coś złego sie dzieje
4
sreal pewnie dostanie 6 minut jak nie strzelą do 90 minuty
4
@Gacu95 to, że boniek grał w latach kiedy piłka nożna była na poziomie dziejszej okręgówki i spotkał 15 innych Polaków, którzy potrafili grać to nie jego zasługa indywidualna.
Gdyby Lewy urodził się w argentynie, niemczech czy hiszpanii to by zdobył wszystko z reprezentacja.
Zapomiałeś chyba jak niemcy płakali, że lewy nie może grac dla nich, bo gdyby grał zdobyliby wszystko.
0
@Karolo91 runi to już w zamrażarce siedzi
15
Boniek to nawet Lewemu to nie może butów wiązać, bo za mały na jego sznurówki jest.
Chłop pograł w prawdziwej piłce 3 lata, a robi z siebie mędrca xD
Lewy pójdzie gdzie będzie chciał, bo on jest na pozycji, że to on wybiera gdzie idzie, a nie gdzie go chcą.
18
99% Polaków nie było stać na playstation czy gameboya. Graliśmy kapslami i laliśmy się kijami.
0
Mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tą reklamą w formie wideo ze słońcem, która jest na stałe w każdym newsie?
5
Co news to inna cena XD
Od 30 do 80mln już było.
17
Wszyscy byli piłkarze 40 roku życia to powinni mieć ustawowy zakaz wypowiadania się publicznie, bo jeden mordę otworzy to głupsze dźwięki wydaje.
10
Gdyby nie syn to by pewnie siedział już w więzieniu za rozboje z pobiciem.
0
Wymiana za rolanda makdonalda. On by się znalazł w takiej powolnej lidze. Zrobiłby na nich dobre wrażenie.
4
@Antimadridista_WR też o tym pomyślałem, nie zdziwie się, że to było dograne osobno. Trudno złapać 4 takie nazwiska w jednym czasie.
To nie czasy reklam pepsi i nike w których byli wszyscy najlepsi zawodnicy, teraz nie ma na to czasu.
1
@draxidox mógł wyjebać do lasu obok, byłby to kogoś innego problem xD
0
Kiedyś kraj konkwistadorów, teraz kraj muzułmanów.