0

Patrząc na Arsenal to my zaraz możemy mieć autostradę do finału xD

1

@FcPortoFan1999 miłością pewnie :D

2

@TaughtMule on chyba sztab od Trzaskowskiego ma że taką fatalną kampanie uprawia xD

1

@Cule1797 równie dobrze po tych skurczach Araujo mógł nie wracać do obrony tylko zostać poza boiskiem, mam wrażenie że wtedy mniej hejtu by dostał :P

1

@AlphaNumeric za darmo to mamy Xaviego Esparta

5

Już dzisiaj o północy w Jerozolimie odbędzie się gala Lucek mma od @Luciano99 a w oktagonie zmierzą @tbas oraz @neymarjr_143
https://zapodaj.net/images/a9fc5e453caef.png

3

@RozowaPantera ogólnie to tutaj tak też jest jak jakiś zawodnik wylatuje z kontuzją, już widziałem dzisiaj płacz o powrót De Jonga :P

0

@ProMILs na szczęście teraz mamy 3 mecze u siebie więc można rotacje porobić później przerwa na repkę więc kontuzjowani sobie odpoczną od repki :P

1

z Sevillą Flick powinien dać odpocząć Pedriemu i Raphinhi, ogólnie dobra zmiana tego młodego Xaviego Esparta

0

@novy1899 dlatego że wtedy Cubarsi musi grać na LŚO a się tam nie nadaje

5

@ZwyklyKibicBarcy04 Przecież ostatnio pauzował w meczu z Atletico za czerwoną kartkę więc miał tydzień odpoczynku

0

@draxidox Pięknie się platformiarze orają, że aż komentarze z 2022r usuwają, partia mem xD

1

Gdyby real stracił finał MŚ to już by była taka wisienka na torcie kompromitacji Pereza xD

2

@gumaz widzisz powinieneś @July_6_BcN zaprosić na kawę czy herbatę a nie jakieś dziwne podchody robisz :P

0

@esem91 ja tam wolę żeby jednak te ceny były wyższe i była kasa na transfery w lato

0

@PatrykBarca na wybory to ludzie będą iść głosować głównie za kimś lub mniejszym złem a nie tylko przeciw komuś, równie dobrze Laporta może powiedzieć że jest 30k ludzi które są przeciw Fontowi i zdobędzie te głosy ale to nie oznacza że oni sa przeciw

0

@Transu96 na jednej stacji BP widziałem ponad 8ziko :P

3

@Azi Ponoć te 20 tysięcy osób liczył Gortat

1

@michal26 PIS i KO do wyborów straci najwięcej wyborców bo to głównie ich elektorat wymrze, najwięcej zyska na tym Konfa więc szansa na samodzielne rządy którejkolwiek partii są praktycznie zerowe :P

0

@Cule1234 Xavi tym wywiadem to sobie strzelił bardziej w swoje kolana niż Laporty.

6

Ja już pisałem o tym wielokrotnie dopóki nie naprawią problemów z koncertami to ich finanse będa dobre tylko na papierze :P

na notatniku jest nawet artykuł o finansach gdzie wszędzie maja spadek przychodów a dodając do tego że Viniciousowi i Bellinghamowi będzie trzeba dać podwyżki oznacza że mogą mieć problem z transferami w tym roku :P

1

@Kapitan hawk Późno ja robiłem 28 lutego :P

2

@tbas oj chyba matematyka u ciebie leży, ropa aktualnie kosztuje 93$ po kursie 3,68 daje ci to 342,24zł, w marcu 2022 gdzie ceny były najwyższe ropa chodziła po 120$ a dolar po ,4.2-4,31 czyli 504-517,2zł. Aktualne ceny Diesela są prawie takie same co w 2022 marcu. Jeżeli cena za baryłkę dojdzie ci do 517zł w tym roku to dieselka kupisz powyżej 10zł :P

0

@tbas bzdury fanatycy Tuska narzekali że diesel chodził po 8ziko w 2022r i to nazywali winą PISu, zresztą cena dolara jest dużo niższa niż za PISu

4

kurła Ronaldinho z temu xD

4

Póki co Celta sensacyjnie remisuje z ogórkami :P

0

@Kubajnos345 no ma jednak xD

1

@Lanosss na hasło gruba pijesz @jowita mokra :D

0

@Aragorn33 a na co idą aktualne wzrost cen paliwa na stacjach paliw? no chyba raczej prezes Orlenu sobie do kieszeni tego nie bierze nie? przecież to logiczne że wzrost marży

0

@Aragorn33 a co robi teraz rząd w tym momencie? nie podnosi marży? przecież ropę którą teraz kupisz fizycznie dotkniesz za kilka miesięcy dopiero, ten rząd robi dokładnie to samo co pisowski kilka lat temu, dotarło teraz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?