1

@lucca87 też tego nie rozumiem kompletnie zbędny zawodnik, szwagry powinny brać Senesiego i tyle

0

@RozowaPantera zrywają plakaty ze scian :P

1

@mindbender84 no fikołki fanatycy Tuska to na bank będą odwalać :D

1

@bartekvisca bardziej jak z @Luciano99 w bukmacherce :P

0

@bartekvisca jak Donald coś mówi to zawsze zakładaj że będzie odwrotnie :P

2

Komentarz usunięty

3

@Kubajnos345 najlepsze że przez media był zapowiadany jako spartanin XD

3

@Pedri16Future może dostanie jedynkę na listach KO, w sumie do nich idealnie pasuje :P

1

@PeRRy Przecież to partia kryształowo uczciwych, Krakowianie potwierdzą :D


0

@Safrani tylko ten komuch reprezentuje jednak środowisko lewicowe które zresztą popierasz, a to pokazuje jakim memem jest ten rząd skoro ludzie od tej strony ich krytykują.

0

@BillyButcher raczej Ukrainiec weźmie sobie do kieszeni

0

@Azi Gdyby to ode mnie zależało to bym w ogóle tą sprawę olał bo znając naszych partaczy to czy wezmą z rezerw czy pożyczkę z Unii to i tak przewalą na głupoty, program ASAP miał dać zarobić naszym firmom a dał zarobić niemcom i francuzom. Platformiarze się przyznali ze 2mld euro MINIMUM wyślą na Ukrainę xD

0

@Safrani skoro SAFE nazywasz zachcianką to po co w ogóle brać na to pożyczkę?

0

@Kgorecki2500 ale tutaj chodzi o wybór między zadłużaniem się u eurokratów na 3% albo brać środki z rezerw na 0%

0

@Kgorecki2500 nie trzeba złota sprzedawać, my mamy około 1 bilion zł w rezerwach z czego większość to są waluty obce jak euro, dolar, yen itp

0

@lithotripter mu raczej o 13 i 14 chodziło

3

@urbipl ale w Safe chodzi o to że ma zarobić Niemiec więc tusek na to nie pójdzie :P

9

Jemu trzeba ogarnąć dobrego partnera na LŚO na przyszły sezon

2

Flick powinien dawać szanse dla Víctora Barbera i temu Egipcjaninowi, gorsi od Ferrana nie będą a warto ich sprawdzić bo zawsze można ich później sprzedać i zarobić

9

Bernal niesamowity progres notuje z każdym meczem coraz lepszy, De Jong pewnie w strachu :P

2

Każdy kolejny gol to bardziej obsrane Atleti :P

2

Szkoda że Flick nie postawił na Rashforda zamiast Ferrana

0

@maroon no teraz masz spalonego jak wyprzedzisz przeciwnika o jeden milimetr, po tej zmianie spalony będziesz miał jak wyprzedzisz całym ciałem o jeden milimetr więc to nic nie zmieni w tej kwestii dalej będą spalone na milimetry :D

5

@maroon przecież dalej będziesz miał spalone na milimetry xD

1

@Laminedependencia 63mln byczku jak już, druga sprawa to Mastrubinho też słaby a wydali podobnie 60 baniek xD

1

@ranger3120 Przecież oni wydali 180 baniek na transfery w zeszłym roku :P

1

@Jakchcesz ciekawe czy @VegetaPolska i @DonCarletto dalej twierdzą że się nadaje na rozgrywającego :P
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15865867#comment-15867003

0

@4Fabregas4 tam żaden trener nic im nie da dopóki nie wywalą połowę gwiazdeczek, chodzą słuchy ze papa Perez chce Viniciousowi dać nowy kontrakt :P

4

@BorzyKrzys Całe KO tak wygląda jak mają się wypowiadać gdzie nie ma wczesniej przygotowanych pytań, Tusk też co wywiad to kompromitacja :P

0

@Safrani 11. Prezydent Iranu będzie nazywany bohaterem przez polityków KO :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?