Ryoumen
Dołączył/a: lipiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@lucca87 też tego nie rozumiem kompletnie zbędny zawodnik, szwagry powinny brać Senesiego i tyle
0
@RozowaPantera zrywają plakaty ze scian :P
1
@mindbender84 no fikołki fanatycy Tuska to na bank będą odwalać :D
1
@bartekvisca bardziej jak z @Luciano99 w bukmacherce :P
0
@bartekvisca jak Donald coś mówi to zawsze zakładaj że będzie odwrotnie :P
2
Komentarz usunięty
3
@Kubajnos345 najlepsze że przez media był zapowiadany jako spartanin XD
3
@Pedri16Future może dostanie jedynkę na listach KO, w sumie do nich idealnie pasuje :P
1
@PeRRy Przecież to partia kryształowo uczciwych, Krakowianie potwierdzą :D
0
@Safrani tylko ten komuch reprezentuje jednak środowisko lewicowe które zresztą popierasz, a to pokazuje jakim memem jest ten rząd skoro ludzie od tej strony ich krytykują.
0
@BillyButcher raczej Ukrainiec weźmie sobie do kieszeni
0
@Azi Gdyby to ode mnie zależało to bym w ogóle tą sprawę olał bo znając naszych partaczy to czy wezmą z rezerw czy pożyczkę z Unii to i tak przewalą na głupoty, program ASAP miał dać zarobić naszym firmom a dał zarobić niemcom i francuzom. Platformiarze się przyznali ze 2mld euro MINIMUM wyślą na Ukrainę xD
0
@Safrani skoro SAFE nazywasz zachcianką to po co w ogóle brać na to pożyczkę?
0
@Kgorecki2500 ale tutaj chodzi o wybór między zadłużaniem się u eurokratów na 3% albo brać środki z rezerw na 0%
0
@Kgorecki2500 nie trzeba złota sprzedawać, my mamy około 1 bilion zł w rezerwach z czego większość to są waluty obce jak euro, dolar, yen itp
0
@lithotripter mu raczej o 13 i 14 chodziło
3
@urbipl ale w Safe chodzi o to że ma zarobić Niemiec więc tusek na to nie pójdzie :P
9
Jemu trzeba ogarnąć dobrego partnera na LŚO na przyszły sezon
2
Flick powinien dawać szanse dla Víctora Barbera i temu Egipcjaninowi, gorsi od Ferrana nie będą a warto ich sprawdzić bo zawsze można ich później sprzedać i zarobić
9
Bernal niesamowity progres notuje z każdym meczem coraz lepszy, De Jong pewnie w strachu :P
2
Każdy kolejny gol to bardziej obsrane Atleti :P
2
Szkoda że Flick nie postawił na Rashforda zamiast Ferrana
0
@maroon no teraz masz spalonego jak wyprzedzisz przeciwnika o jeden milimetr, po tej zmianie spalony będziesz miał jak wyprzedzisz całym ciałem o jeden milimetr więc to nic nie zmieni w tej kwestii dalej będą spalone na milimetry :D
5
@maroon przecież dalej będziesz miał spalone na milimetry xD
1
@Laminedependencia 63mln byczku jak już, druga sprawa to Mastrubinho też słaby a wydali podobnie 60 baniek xD
1
@ranger3120 Przecież oni wydali 180 baniek na transfery w zeszłym roku :P
1
@Jakchcesz ciekawe czy @VegetaPolska i @DonCarletto dalej twierdzą że się nadaje na rozgrywającego :P
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15865867#comment-15867003
0
@4Fabregas4 tam żaden trener nic im nie da dopóki nie wywalą połowę gwiazdeczek, chodzą słuchy ze papa Perez chce Viniciousowi dać nowy kontrakt :P
4
@BorzyKrzys Całe KO tak wygląda jak mają się wypowiadać gdzie nie ma wczesniej przygotowanych pytań, Tusk też co wywiad to kompromitacja :P
0
@Safrani 11. Prezydent Iranu będzie nazywany bohaterem przez polityków KO :D