Ryoumen
Dołączył/a: lipiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
cała czwórka w obronie gra totalne kupsko
0
@Eto'o9 R10 trener białą flagę wywiesił przed meczem wystawiając rezerwy niestety
0
To w której minucie Villareal zostanie przekręcony?
1
@VAMOS1899LaMasia Schlotterbeck za 40 baniek i kontraktem 5 letnim z 10 mln brutto to tylko 18 mln w budzecie trzeba wygenerować, Rashfordowi już płacisz pensję więc w jego przypadku to wystarczy wygenerować 6mln brutto na sezon. Czyli wystarczy nie podpisywać Christensena(10mln) i Sprzedać Fatiego(4,5 mln +10mln) i masz Rasha i Schlotterbecka.
1
@MysticCat Zacznijmy od tego że Ukraińcy prowadzą własne dochodzenie i żadnego umorzenia nie ma(Nowak dostał nawet zarzuty), kompromitacją będzie to jak Ukry go skażą a u nas nic nie będzie :P
7
@tadzik447 ona jest Kessiarą
3
@Messibestplayerintheworld to by oznaczało spadek o 5 mln podstawy i 2 mln lojalki czyli 7mln :P
6
@PioteK Real też ma wzrosty a od zeszłego roku grają kupsko xD
2
Szanujmy się ale superliga Pereza już od dawna jest martwa :P
1
Trzeba tylko poczekać jak to będzie wyglądać po jego ciężkiej kontuzji czy wróci do tego poziomu
0
@Szmulek Ten powrót do obrony Christensena i Cubarsiego truchtem to totalna kompromitacja, Szczęsny też się nie popisał bo to słaby strzał w środek bramki :/
0
@Technik @kamiVeB miał jeszcze dwie sytuacje gdzie Olmo spartolił setkę i gdzie Mendes żółtko powinien dostać
0
@D10SLEO Ba on się cieszy że mu zwrócą i to część pieniędzy, całego zwrotu nie dostanie bo masz jeszcze 23% VATu od tego :D
0
@MesQueUnClub_87 namawiać każdego aby na żadnego lewaka nie głosował w kolejnych wyborach do parlamentu :P
0
@MesQueUnClub_87 Zmienia bo korporacja będzie się bogacić twoim kosztem :P
21
@Roobo Idąc ich tokiem myślenia to gdyby im pozabierali po tysiaku z minimalnej i mogliby go odzyskać jak pójdą w soboty pracować to by sie cieszyli że więcej zarobią xD
0
Mbappe pewnie już myślał że dla niego ten karny :D
0
W madrycie się chyba efekt nowej miotły zaczyna kończyć :P
9
@Luciano99 Widzę że @Kessie ma kołdrę z podobizną @July_6_BcN
1
@karci0 U niego to wystarczy odpalić mecz z Osasuną w jednym sezonie gdzie po 60 min wszyscy nie mieli u nas siły biegać :P
0
@draxidox i będzie jedyny z klasy :D
4
@Luciano99 Tu masz prawdziwego @Comentateiro https://zapodaj.net/images/31a2f4a5a3c57.png
5
@semafor Czekają aż Izrael się sam niedostanie żeby dla Usa nie podpaść bo tam są MŚ :P
5
@Lionel_Messi10 Przy założeniu że Atleti będzie chciało za niego 150mln i pensją na poziomie 20mln brutto trzeba zrobić miejsca w budżecie na poziomie 50 baniek na sezon, czyli trzeba pożegnać Lewego ter Stegena i jeszcze znaleźć z kilkanaście mln i to będąc już w zasadzie 1:1 :P
2
@Roobo Pedzej fikołki będą odwalać niż zaczną krytykować swojego :P
4
@Kgorecki2500 Kobiety będą w szmatach na głowie biegać :D
0
Komentarz usunięty
2
Rashford powinien na stałe te rożne bić już druga asysta w tym stylu z jego strony :P
4
Sociedad ma więcej szczęścia niż umiejętności xD
6
@gumaz Może Sysia jest napalona :P