0

@JanuszKorwinMikke Jak obniży pensję o połowę to jest szansa że zostanie

0

@LeszekFCB w niektórych miastach to widziałem że wymyślili pogotowie alkoholowe, gdzie zamawiasz alko z dowozem z innej gminy albo bileciki do monopolowego :D

0

@Azi Najpierw trzeba obliczyć ile trwa Tuskowy rok :P

5

@Pablozeusz Ale to nie szwagry tylko media :P

5

0

@draxidox Ćwiąkicious 300mln

1

@Derean To musi być jakiś brat Dodiego :P

1

@RozowaPantera Żeby tylko kilku :D

0

@Roobo Patrząc na sprawy Giertycha i Nowaka to na bank będą zamiatać sprawę po dywan i konsekwencje ich dotkną dopiero po 2027r

1

@Roobo Najlepsze że najbardziej płaczą wyborcy partii PO która finansowała nielegalnie kampanię Trzaskowskiego. Mamy nawet wszczęcie postępowania prokuratury w tej sprawie ale to nie pasuje do narracji :D

2

@blakkudium Może go kupią za te 10 mln :p

0

@LeszekFCB Piastri musiałby ze 2 wyścigi jeszcze zrobić poza 10

0

@Derean Frenkie + De Jong? :D

0

Bramkarz Espanyolu miał real na kuponie :D

2

Jak real będzie grał takie kupsko to sędzia będzie musiał karnego z rękawa wyłożyć :P

3

@Pomimo27 Dzisiaj to akurat umiejętności się bardziej liczyły niż bolid :P

1

@michal26 ja bym powiedział że 10k to minimum powinno być :P

1

Pogoda wyjaśnia leszczy w F1 :D

1

@takisobiektos Przybył i on obrońca uciśnionych i zjadaczy ogonów :D

3

@Safrani Piękny widok lewica zjadająca swój własny ogon :D

1

@wolnyninho Grand Derbi to mecz pomiędzy Sevillą a Betisem, El Classico to mecz pomiędzy Barcą a realem.

2

@Ojciec5tkidzieci xD

0

@Encore Tylko u byłych trenerów United to nie działa, więc praktycznie wiadomo w czym tkwi u nich problem :D

5

@Roobo Platforma to chyba same pokemony ma w tym sejmie xD

3

@Eklerek Ogólnie to na te hulajnogi powinni dać na kartę motorowerową albo na dowód bo praktycznie większość patologii to nieletni są

0

@Losiex LAporta odpowiada za podawanie terminu od zeszłorocznego listopada, do sierpnia tego roku. Jeśli chodzi o wrzesień i poaździernik to już plotki medialne bo nikt z klubu dat nie podawał.

2

@Roobo Mnie to ciekawie ile z 200mld(Sam Tusk sie chwalił) które wydamy na wojsko z budżetu w 2026r pójdzie dla Ukrów :P

1

@Criss18Barca Fajnie jakby to Dino przejęło :P

5

@Konradowskyy Widzisz chłopie ty się sam osmieszasz xD

2

@Konradowskyy To teraz mi znajdź gdzie ich obwiniałem o byle co :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?