Ryoumen
Dołączył/a: lipiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JanuszKorwinMikke Jak obniży pensję o połowę to jest szansa że zostanie
0
@LeszekFCB w niektórych miastach to widziałem że wymyślili pogotowie alkoholowe, gdzie zamawiasz alko z dowozem z innej gminy albo bileciki do monopolowego :D
0
@Azi Najpierw trzeba obliczyć ile trwa Tuskowy rok :P
5
@Pablozeusz Ale to nie szwagry tylko media :P
5
Stadion i sauna w jednym, nieźle Perez wymyślił :D https://stadiony.net/aktualnosci/2025/09/hiszpania_kibice_na_bernabeu_cierpia_z_powodu_upalu_przy_zamknietym_dachu
0
@draxidox Ćwiąkicious 300mln
1
@Derean To musi być jakiś brat Dodiego :P
1
@RozowaPantera Żeby tylko kilku :D
0
@Roobo Patrząc na sprawy Giertycha i Nowaka to na bank będą zamiatać sprawę po dywan i konsekwencje ich dotkną dopiero po 2027r
1
@Roobo Najlepsze że najbardziej płaczą wyborcy partii PO która finansowała nielegalnie kampanię Trzaskowskiego. Mamy nawet wszczęcie postępowania prokuratury w tej sprawie ale to nie pasuje do narracji :D
2
@blakkudium Może go kupią za te 10 mln :p
0
@LeszekFCB Piastri musiałby ze 2 wyścigi jeszcze zrobić poza 10
0
@Derean Frenkie + De Jong? :D
0
Bramkarz Espanyolu miał real na kuponie :D
2
Jak real będzie grał takie kupsko to sędzia będzie musiał karnego z rękawa wyłożyć :P
3
@Pomimo27 Dzisiaj to akurat umiejętności się bardziej liczyły niż bolid :P
1
@michal26 ja bym powiedział że 10k to minimum powinno być :P
1
Pogoda wyjaśnia leszczy w F1 :D
1
@takisobiektos Przybył i on obrońca uciśnionych i zjadaczy ogonów :D
3
@Safrani Piękny widok lewica zjadająca swój własny ogon :D
1
@wolnyninho Grand Derbi to mecz pomiędzy Sevillą a Betisem, El Classico to mecz pomiędzy Barcą a realem.
2
@Ojciec5tkidzieci xD
0
@Encore Tylko u byłych trenerów United to nie działa, więc praktycznie wiadomo w czym tkwi u nich problem :D
5
@Roobo Platforma to chyba same pokemony ma w tym sejmie xD
3
@Eklerek Ogólnie to na te hulajnogi powinni dać na kartę motorowerową albo na dowód bo praktycznie większość patologii to nieletni są
0
@Losiex LAporta odpowiada za podawanie terminu od zeszłorocznego listopada, do sierpnia tego roku. Jeśli chodzi o wrzesień i poaździernik to już plotki medialne bo nikt z klubu dat nie podawał.
2
@Roobo Mnie to ciekawie ile z 200mld(Sam Tusk sie chwalił) które wydamy na wojsko z budżetu w 2026r pójdzie dla Ukrów :P
1
@Criss18Barca Fajnie jakby to Dino przejęło :P
5
@Konradowskyy Widzisz chłopie ty się sam osmieszasz xD
2
@Konradowskyy To teraz mi znajdź gdzie ich obwiniałem o byle co :P