Ryoumen
Dołączył/a: lipiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sędziowie tragiczni główny + liniowi
1
@Roobo ten płacz uśmiechniętych idealnie pokazuje że dla nich jesteś spoko jako dziennikarz tylko i wyłącznie wtedy jak liżesz ekipie Tuska tyłek
4
@adi7adi8 Dro widzisz mnie?
25
@Arkon no i ci Ukraińcy zrobili nam później Wołyń, ale to już nie pasuje do narracji :P
1
@Arden to jest właśnie idealny przykład ile kosztują nas ETSy unijne, Turcja która generuje więcej prądu z węgla niż My czy Niemcy ma 2,5 razy tańszy prąd
https://wysokienapiecie.pl/104888-turcja-przejmuje-pierwszenstwo-w-energetyce-weglowej-od-polski-i-niemiec/
3
@clyde Trzeba było po @Kessiego dzwonić a nie wibratorami sie bawić
0
@Nightraider Przecież w Chelsea połową transferów tak wygląda że biorą zawodnika który kompletnie tam nie pasuje :D
0
@BorzyKrzys na bank się nie przyznają że brali pieniądze od keczupowego księcia
3
@draxidox Czyli bez szefa nigdzie nie pójdzie xD
2
na szczęście mu się kontrakt kończy w przyszłym roku
0
@mekston mamy jeszcze 4 wyścigi i 2 sprinty więc jakaś szansa Maxa jest ale bardzo mała
3
Max będzie ma niecałe 3 okrążenia żeby wyprzedzić z drsem Lelerca
2
@michal26 Ferrari będzie memem jak przegrają druga pozycje
0
@VAMOS1899LaMasia Christensen ze sraczką to raczej słaby wybór :P
0
@mekston no chyba że będzie red flag
1
Fani oponiarza widzę niezłe fikołki :P
1
@Bzyczekk Ludzie nie rozumieją ze Hamilton karę dostał nie za skrót tylko za nie oddanie pozycji, Leclerci i Verstappen oddali swoje pozycje dlatego bez kar
3
@michal26 no ja myslałem że Flick widząc że real wyjdzie z Viniciousem i Mbappe wystawi taką linię obrony: Balde-Cubarsi-Araujo-Garcia a Niemiec wystawił chyba najgorszą obronę jaką mógł
0
@Filipem to samo z Kounde uważam że gdyby na PO zagrał Garcia też by to lepiej wyglądało
0
@Filipem Tak naprawdę to Flick sam trochę się zaorał taktycznie bo wystawił Cubarsiego i Garcie na ŚO
1
@Arden ale ze to mówi Vinicious to już niezła hipokryzja xD
0
@Borry jak my tam w pewnym momencie do białych 9 pkt traciliśmy i wygraliśmy ligę :D
1
Kto by pomyślał że najlepszym obrońcą Barcy jest Araujo :D
2
Yamal na 2-2 w 99 min i w madrycie zamieszki xD
0
@Rewolucja123 akurat on gra lepiej jak dziewczyny nie ma
1
@FioletoweOczy 70 min i dalej brak zmian, co się dzieje dzisiaj z Flickiem?
0
nie wiem na co czeka Flick tu już zmiany powinny być od 10 min xD
0
nie wiem na co czeka Flick z tymi zmianami
1
Garcia i Cubarsi dwóch paralityków w obronie
0
@koszol Dlatego musi wejsć Araujo, Dro i Roony za Cubarsiego, Ferrana i Yamala. Tu już nie ma nic do stracenia i trzeba zaryzykować