Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Torturują księdza z udziałem prezesa.
0
@Kuchar mi różni kurierzy przywożą. Czekam maksymalnie 4 dni robocze.
0
Przez pierwsze dwa tygodnie wakacji policja zatrzymała 4122 kierowców po spożyciu alkoholu.
Generalnie jest lepiej niż rok temu, bo w analogicznym okresie zatrzymano wtedy 4450 potencjalnych morderców.
6
To musiało być fascynujące piłkarskie widowisko. @Comentateiro widziałeś na żywo?
3
@FCB_dimiC można. Gdyby to było złe, to Bóg by inaczej świat stworzył.
0
Nie ma informacji o Pedrim. Oby to był lekki uraz. Kuchnia, jeszcze się presezon nie zaczął, a my już dwóch pomocników mamy w szpitalu. Plus Gavi oczywiście, ale to było wiadome.
1
@Popitek12 nie kibicuję piłkarzom. Od kiedy pamiętam kibicuję tym samym klubom i państwom.
14
To jest zdecydowanie najgorsze Euro jakie oglądałem, a oglądam od 1988 roku. Jeszcze się okaże, że turniej wygra drużyna, która nie strzeliła bramki z gry.
22
@kpiarz sprzedać wszystkich, kupić wszystkich.
0
Jeśli obrona Hiszpanów nie odwali baboli, to powinno być dobrze. Ale obawiam się bardzo o Carvajala
0
@RosjaninBut trzeci największy producent na świecie wstrzymał produkcję? Ciekawe.
Już dwa lata temu ostrzegano, że to się wydarzy i nikt z tym nic nie miał ochoty robić.
0
Mbappe na konferencji:
Sytuacja jest pilna. Bardziej niż kiedykolwiek trzeba iść i zagłosować. Nie możemy oddać kraju w ręce tych ludzi. Widzieliśmy wyniki pierwszej tury. Były katastrofalne. Mam nadzieje, że to się jeszcze zmieni i wszyscy się zjednoczą, by zagłosować na właściwą stronę.
2
@NeroTFP1 witaj Mieetek... To ja Ążej Spałacu. Nie strasz nie strasz.... no
15
Aaaa stary ciągnik na karabin zamienię
https://x.com/RM44590/status/1808919842101100745
1
@maroon przeczytaj, bo tam jest wszystko.
3
@tbas czytałem. Bardzo dobry wywiad. Szkoda, że do młodych i tak nie dotrze.
0
@MOLESTA bez znaczenia jest jak wiele razy mi odpiszesz. To nie zmieni faktu, że Tebas tego nie wprowadził. Bez znaczenia jest też to, kto wymyślił to FFP. Znaczenie ma tylko to, kto to wprowadził. A i wielkie kluby przy wprowadzaniu jakoś nie protestowały, tak jak na przykład z CVC.
1
@RosjaninBut w Poznaniu zawsze nie lubili złej władzy. Stąd tam Konfa zdobywa około 3%, a pis do 20% nie może dobić.
0
@negreanu on nic nie może przyspieszać, nic nie może spowalniać. Jego rola jest ściśle określona w statucie spółki. On ma pilnować zasad, które spółka wprowadza. I z tego akurat on się bardzo dobrze wywiązuje.
1
@negreanu Stary, ale Tebas może być zwolennikiem grania piłką do rugby i jest to zupełnie nieistotne. Wszystko co jest wprowadzane do regulaminu musi być klepnięte przez kluby. Tebas sam, to sobie może tylko pogadać.
1
@Cochise z tym CPK to bym tak nie szalał, bo to wcale nie musi oznaczać ogromych pieniędzy do budżetu. Bo to nie jest tak, że wybudujemy i zaraz cały transport lotniczy z Chin skupi się na Baranowie. Mało kto o tym mówi, ale koszt transportu z Pekinu do Warszawy jest podobny do koszztu transportu z Pekinu do Lisbony. Różnice potem wynikają z transportu ziemnego. Także my wcale aż tak dużo tego transportu nie przechwycimy.
1
@Gall tak, to dość dobry obraz i wszyscy piewcy brexitu powinni wziąć to pod uwagę
3
@Tasde można było się do tego przygotować, bo eksperci przed tym przestrzegali kupę lat temu.
Ale nie, tu trzeba było stworzyć durne prawo, a potem się dziwić.
Najpierw poniekąd zmusza się ludzi do kupowania czegoś, a potem gdy na rynku pojawiają się tanie opcje, to się to blokuje.
Ja jako kupiec auta elektrycznego nie będę narzekać, że mi rząd chiński zrobił dofinansowanie
1
@JimMorrisonFCB póki co to nic nie wskazuje na zwiększenie produkcji elektryków.
22
Komisja Europejska właśnie obwieściła, że od jutra będą obowiązywać wysokie cła na chińskie samochody elektryczne.
Generalnie mam to w D, ale to właśnie pokazuje, że w tym wszystkim nie chodzi o klimat, czyste powietrze, tylko o piniądze.
4
@MOLESTA to ja Ci radzę doczytać kto wprowadził to FFP, dlaczego to zrobiono i jak w ogóle działa spółka La Liga. Jak już to doczytasz, to będziesz wiedział, że Tebas niczego nie wprowadził, bo zwyczajnie nie mógł. Będziesz też wiedział, że wszystko wprowadza zarząd spółki La Liga, czyli kluby. Będziesz też wiedział, że Tebas jest jedynie strażnikiem regulaminu, a nie jego twórcą.
0
@MOLESTA a co on zrobił takiego, że zniszczył ligę? Serio pytam.
1
@Arden przecież to wszystko tylko i wyłącznie zależy od selekcjonera.
0
@Nazio_87 w zasadzie to nie ma większego znaczenia przy przyznaniu kredytu. Liczy się Wasza zdolność i przeszłość kredytowa.
Posiadanie dwóch kont w banku może jedynie polepszyć warunki tego kredytu.
0
@Aragorn33 nie byłbym taki tego pewny.
Dla rządzących zbliża się bardzo ciężki okres. Podwyżki energii, a co za tym idzie wszystkiego innego będą duże. Dziś spory odsetek ludzi nie wie, że to wina pisu, a wielu z tych, co to wiedzą za dwa trzy lata będzie miało to gdzieś, bo rachunki będą kolosalne.
Siedzę w przemyśle i na codzień spotykam się z właścicielami i prezesami firm. Oni też mają dosyć i właściwe nie ma nikogo, kto przynajmniej nie rozważa przeniesienie fabryki.
Radosna twórczość ekologiczna, spadek po pisie, konieczność cięcia wydatków publicznych pogrążą dzisiejszych rządzących.