0

@SelloutCrowd dlatego Wiech ma rację, że trudno winić tu o cokolwiek Unię. U nas po prostu cały czas chodzi o to, żeby gonić króliczka...

3

@SelloutCrowd tylko patrząc na to, ile Polska kasy rozpieprzyła przez ostatnie 10-15 lat, a szczególnie przez ostatnie 8 lat, zamiast inwestować w energię to my byśmy już żadnego problemu nie mieli.
Tu jest sedno problemu. Kasa, która od nas wszystkich była płacona na transformacje energetyczną została przejedzona.

0

@tristan87 zasadniczo to coś w tym jest. Nie kupisz fajerwerków, to zaoszczędzisz. A jak zaoszczędzisz, to będziesz się uśmiechał.

0

@Lucerfi pewnie, że szkoda. Ale kraj, który jest tak skłócony nie ma prawa istnieć. Z resztą przerabialiśmy to już parę razy.

0

@Lucerfi ja też coraz bardziej myślę, że nikt siedzieć nie pójdzie. I nie żyję w żadnej bańce. Wręcz przeciwnie, coraz bardziej mi obojętne co się w tym kraju wydarzy. A jak w końcu wejdzie tu rusek, aby wszystkich Polaków po swojemu pogodzić, to popatrzę na to z dużej i bezpiecznej odległości.

0

@Tomason ale ja mam w D co robiła opozycja. Ja piszę o stanie faktycznym tego co zrobiono i za ile zrobiono

0

@Tomason rozumiem, że gdyby Ciebie wywalili gdzieś po środku buszu w Afryce, to byś doskonale wiedział gdzie masz się udać. Nie wiedząc gdzie jesteś i nie znając języka. Tak, to w sumie prosta sprawa.

0

@Lucerfi aha
I ja się nie uważam za specjalistę od budowy muru, natomiast na co dzień współpracuję ze specjalistami z różnych gałęzi przemysłu. Ludzie, którzy mieli pojęcie w tej materii już wtedy po głowach się pukali, gdy znali koszt tej budowy.

0

@Lucerfi nieprawidłowości, a raczej złodziejstwo ujawniają praktycznie codziennie. Dojdą i do muru.
Został tam zadźgany człowiek, którego w ogóle nie powinno tam być. Żołnierz wojsk pancernych w żadnym wymiarze nie jest przeszkolony do takich zadań.
I jakiej reakcji się spodziewasz? Mamy zbrojenie na Białoruś wjechać?

0

@Lucerfi jeśli o mnie chodzi, to miałem to w D.

0

@Bobo25 tylko, że u nas ten płot wojsko stawiało. Ludzie, którzy i tak mieliby płacone.

2

@Bobo25 przy budowach czegokolwiek najdroższy jest materiał. Teraz porównaj ten płot, a nasz płot. Ciekawe jest też to, że budowa kilometra rurociagu na dnie Bałtyku była tańsza, niż kilometr naszego płotu.

3

Na tym murze też zapewne oszukali


2

@Dawid66 mógłby, jeszcze jak.

2

@tbas przede wszystkim to nie Onet robił sondaż, a po drugie to autor tego posta resztę sobie wymyślił.

1

@pluszek w ogóle nie czytam onetu, teraz wszedłem, żeby zobaczyć ten sondaż. I okazało się, to, o czym Ci napisałem wyżej.

Podałeś jedną liczbę, której tam nie ma, że to odpowiedź na pytanie którego tam nie ma.

3

@pluszek albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem, albo tu kłamiesz. Jedno czy drugie świadczy, że nie ma co z Tobą rozmawiać.

Tam są zupełnie inne liczby i kilka badań.

1

@maroon Tusk na przykład. I to fizycznie, mimo wykształcenia. Tak poważnie, to nie pracowały tylko miernoty polityczne.

4

@tristan87 oczywiście, że istotna. Ale to trzeba trochę doczytać.

1

Resort sprawiedliwości planuje zmianę prawa ws. rozwodów. Orzekać o zakończeniu małżeństwa oprócz sądów miałby notariusz lub USC.

W sumie dobre rozwiązanie.

1

@tbas tam wcale nie taka bida w tej chwili.

0

@tbas Urugwaj. Naprawdę wspaniałe miejsce do życia.

1

@Faro na przykład Polska

0

@Kgorecki2500 no to powiedz mu, żeby nie łgał.
Co do wiz, to nie wiadomo ile ich rozprowadzono i jeszcze długo nie będzie wiadomo.

0

@Kgorecki2500 no problem jest. Problem to cholera wie ile wiz sprzedanych cholera wie komu. Ale dwóch przywódców nie będzie rozmawiać o jednym radiowozie. A Niemcy tak robią od jesieni 2022.

0

@Kgorecki2500 mnie wcale by to nie zdziwiło, bo i o czym tu gadać? Mieli polskie wizy, które im pis sprzedał, więc ich miejsce jest w Polsce.

0

@MesQueUnClub_87 tu po prostu może nie być wyjścia. Diaz, albo Raphinia na LS.

2

@escarabajo nie, to Kolumbijczyk z Liverpoolu

0

Według Joaquim Piera Barcelona chce ściągnąć Diaza i Guimaresa. Diaz to może nie jest moje marzenie, ale rozumiem dlaczego nie Nico. W każdym razie, lepszy Diaz, niż nikt lub Olmo.

8

@Ojciec5tkidzieci a skąd wniosek, że nie zna historii Serbii? Ot, wymyśliłeś sobie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?