Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gall tak, to dość dobry obraz i wszyscy piewcy brexitu powinni wziąć to pod uwagę
3
@Tasde można było się do tego przygotować, bo eksperci przed tym przestrzegali kupę lat temu.
Ale nie, tu trzeba było stworzyć durne prawo, a potem się dziwić.
Najpierw poniekąd zmusza się ludzi do kupowania czegoś, a potem gdy na rynku pojawiają się tanie opcje, to się to blokuje.
Ja jako kupiec auta elektrycznego nie będę narzekać, że mi rząd chiński zrobił dofinansowanie
1
@JimMorrisonFCB póki co to nic nie wskazuje na zwiększenie produkcji elektryków.
22
Komisja Europejska właśnie obwieściła, że od jutra będą obowiązywać wysokie cła na chińskie samochody elektryczne.
Generalnie mam to w D, ale to właśnie pokazuje, że w tym wszystkim nie chodzi o klimat, czyste powietrze, tylko o piniądze.
4
@MOLESTA to ja Ci radzę doczytać kto wprowadził to FFP, dlaczego to zrobiono i jak w ogóle działa spółka La Liga. Jak już to doczytasz, to będziesz wiedział, że Tebas niczego nie wprowadził, bo zwyczajnie nie mógł. Będziesz też wiedział, że wszystko wprowadza zarząd spółki La Liga, czyli kluby. Będziesz też wiedział, że Tebas jest jedynie strażnikiem regulaminu, a nie jego twórcą.
0
@MOLESTA a co on zrobił takiego, że zniszczył ligę? Serio pytam.
1
@Arden przecież to wszystko tylko i wyłącznie zależy od selekcjonera.
0
@Nazio_87 w zasadzie to nie ma większego znaczenia przy przyznaniu kredytu. Liczy się Wasza zdolność i przeszłość kredytowa.
Posiadanie dwóch kont w banku może jedynie polepszyć warunki tego kredytu.
0
@Aragorn33 nie byłbym taki tego pewny.
Dla rządzących zbliża się bardzo ciężki okres. Podwyżki energii, a co za tym idzie wszystkiego innego będą duże. Dziś spory odsetek ludzi nie wie, że to wina pisu, a wielu z tych, co to wiedzą za dwa trzy lata będzie miało to gdzieś, bo rachunki będą kolosalne.
Siedzę w przemyśle i na codzień spotykam się z właścicielami i prezesami firm. Oni też mają dosyć i właściwe nie ma nikogo, kto przynajmniej nie rozważa przeniesienie fabryki.
Radosna twórczość ekologiczna, spadek po pisie, konieczność cięcia wydatków publicznych pogrążą dzisiejszych rządzących.
0
@tbas tak, to prawda.
2
@tbas no łyknęli jak Braun proszek z gaśnicy i nawet wielkie oburzenie z tego zrobili.
0
@RosjaninBut jeśli mamy grać 3-4-2-1, a kilka rzeczy na to wskazuje, to wcale nam LS nie jest potrzebny.
5
Za chwilę już w ogóle nie będziemy w stanie podzielić ziarna prawdy od plewa.
7
W Polsce zaraz by polityków brakło.
Walia chce zakazać politykom kłamania przed kolejnymi wyborami: „W przypadku prawomocnego skazania za nieprawdziwą wypowiedź na drodze sądowej, groziłby im czteroletni zakaz wykonywania zawodu parlamentarzysty”
1
@JarekS @Zoker to właśnie muszą być wiśnie z kompotu.
1
@Zoker zemsta teściowej to pyszne ciasto.
Ale mi smaka narobiłeś
3
Ta kartka dla Viniciusa to rasizm w czystej postaci i nikt mi nie wmówi, że czarne to czarne, a białe to białe.
1
Podobno Paredes został zaoferowany Barcelonie. Miałaby to być tania opcja.
Według mnie, jeśli rzeczywiście byłoby to tanie, to uważam, że na dwa lata byłby to dobry ruch.
0
@Lucyfffer może. Nawet z męczennikiem może.
1
@PatrykBarca jednym z faworytów.
0
@RosjaninBut tym wpisem miałem na myśli to, że to właśnie między innymi Jaki i spółka dokręcili śrubę osadzonym. A gdy przeciw pewnym przepisom protestowano, to właśnie oni krzyczeli o tych niewinnych.
1
Komentarz usunięty
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@RosjaninBut cytując klasyka - "niewinni nie mają się czego obawiać".
1
@ranger3120 to nie do końca tak jest.
Na długich trasach spalisz mniej ropy, niż benzyny, na krótkich odwrotnie.
@Deviler ma rację, chodzi o kaloryczność paliwa. Ale żeby disel spalał mniej, to silnik potrzebuje najpierw osiągnąć odpowiednią temperaturę.
0
@pluszek ja wcale nie nazywam ich elitą. Odniosłem się tylko do socjalu dla nierobów.
0
Od dzisiaj w Warszawie zaczęła działać pierwsza w Polsce Strefa Czystego Transportu (SCT), czyli wydzielony obszar, po którym mogą poruszać się wyłącznie pojazdy spełniające odpowiednie normy emisji spalin.
Obejmie większość Śródmieścia i fragmenty otaczających je dzielnic. Na tym obszarze ograniczony zostanie wjazd pojazdów emitujących najwięcej trujących spalin.
1
@pluszek w nosie mam jak głosowali osadzeni w ZK, natomiast całkowicie jestem za tym, żeby przynajmniej powiązać wypłacanie świadczeń socjalnych z pracą. Nie twierdzę, że to częste zjawisko, ale osobiście znam małżeństwo, które przez wiele lat nie shańbiło się pracą, bo żyją z dzieci. Nauczyli się za to gdzie iść i co im się od państwa należy.
0
@mmaciass Stary, ja sobie doskonale zdaję sprawę, że dzieci można mieć nawet przy dochodach mniejszych, niż dwie najniższe krajowe. Ale tu nie o to chodzi. Są ludzie, w tym na przykład ja z żoną, którzy przy takich zarobkach na dzieci by się nie zdecydowali. Powody tego mogą być różne.
Wy to wszystko za bardzo indywidualnie odbieracie. I za bardzo bierzecie to do siebie. Tu panna pisze, że nie rozumie jak można planować dziecko, gdy samemu się żyje od 1 do 1. I w domyśle, że pewnie by nie planowała. I ok, ona ma do tego pewne prawo. Być może nie chce, lub nie potrafi z czegoś zrezygnować. Ja ją rozumiem. Rozumiem też, że są ludzie, którzy w takiej samej sytuacji planują kolejne dziecko.
To są wybory jednostek i nic Tobie, czy mnie do tego.
0
@mmaciass ja nie twierdzę, że nie da się posiadać dzieci. Ja po prostu rozumiem tę dziewczynę.
Wynajmowanie mieszkania nie musi zaraz i często nie oznacza emigracji z miasta. Ot wychodzisz z domu od rodziców, gdzie i tak żyliście w ścisku.
Młodzież ma wymagania, jakie ma, ale mają do tego prawo.
Nie wiem, czy masz dzieci i wiesz jakie nakłady finansowe się z tym wiążą. Ja mam dwójkę i wiem ile nieraz miesięcznie nas to kosztuje. Szczególnie jak zachorują.
Generalnie powiem Ci tak. Nie zaliczam się od dawna do młodzieży, bo bliżej mi do emerytury, niż początków pracy. Wiemy z żoną jedno. Gdybyśmy zarabiali w granicach najniższej krajowej, to byśmy się na dzieci te prawie dwadzieścia lat temu nie zdecydowali.