0

@Stasiu84 a Kaczyński kim jest?

1

Jak tam Mentzenboye? nie pozostało nic innego jak trzasnąć za tydzień

0

@partymaker a ja na indy 500

0

@BorzyKrzys Marek "czekam na oferty z zagranicy" Papszun wzorem Probierza nie pozostało Ci nic innego jak je..ć se whisky, albo lepiej Lecha

0

@RoberDzik oby psg

0

@Kasy kto by nie był to byś pisał to samo, taka już twoja mentalność - Ty jesteś Alfa a reszta przegrywy

0

@Astad dawno jest

1

@Roobo idź spać

2

@zgutek tępy pisor nie zrozumie

0

@Frimpong kibol i gangus ci nie przeszkadza, ale flaszka Olka juz tak, zobacz na to szerzej

0

Siadł by tera taki Kwasniewski w prime

4

@Lukasz999 ktoś ci płaci za te pierdoły? czy jesteś kibolem?

7

Niech się gonią i kupują noname ze swojej śmiesznej ligi za 75

1

Komentarz usunięty

1

@blakkudium nie dawałbym mu wiary... oby

1

@Piotr777 jest w wieku mokrego snu Cwiąkały, pdfa z Madrytu

14

24 lata, zapomniałem jaki to młody gość trzeba trzymać :) wartościowy

0

@xVENUMx S24 mu kup, a jak siano pozwoli to s25

2

@Kapitan hawk siuuuuuuuuu rulez

0

@Faro Polska mysl szkoleniowa, młody miał myć piłki, prasować narzutki, zbierać znaczniki

0

@Michael24 w Rawiczu albo we Wronkach

0

@Szmulek masiurek.... dramatyczny gość

1

@blakkudium tego Mingueze by wzieli do nas

0

@Starrk Karol mu z .... wyglada

1

@Hasszz ma mistrzostwo a siuuuuusiok nie

0

@kubix05 wieczny talent

0

@LovciamBarce pigmentododatni, a jakby jeszcze kominiarz to byłby serial na kilka sezonów

13

Netflix to jedna wielka manipulacja, zresztą nie tylko shitflix

0

@Encore to był prime jego wizyt w klinikach madryckich, kontuzja potem powygrywane i ucieczka w kontuzję

2

@Rewolucja123 albo Karol "sutener i oszust" Nawrocki, a mógł być Grzegorz "szubienica" Braun, albo Krzysztof "klaun" Stanofski

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?