SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stasiu84 a Kaczyński kim jest?
1
Jak tam Mentzenboye? nie pozostało nic innego jak trzasnąć za tydzień
0
@partymaker a ja na indy 500
0
@BorzyKrzys Marek "czekam na oferty z zagranicy" Papszun wzorem Probierza nie pozostało Ci nic innego jak je..ć se whisky, albo lepiej Lecha
0
@RoberDzik oby psg
0
@Kasy kto by nie był to byś pisał to samo, taka już twoja mentalność - Ty jesteś Alfa a reszta przegrywy
0
@Astad dawno jest
1
@Roobo idź spać
2
@zgutek tępy pisor nie zrozumie
0
@Frimpong kibol i gangus ci nie przeszkadza, ale flaszka Olka juz tak, zobacz na to szerzej
0
Siadł by tera taki Kwasniewski w prime
4
@Lukasz999 ktoś ci płaci za te pierdoły? czy jesteś kibolem?
7
Niech się gonią i kupują noname ze swojej śmiesznej ligi za 75
1
Komentarz usunięty
1
@blakkudium nie dawałbym mu wiary... oby
1
@Piotr777 jest w wieku mokrego snu Cwiąkały, pdfa z Madrytu
14
24 lata, zapomniałem jaki to młody gość trzeba trzymać :) wartościowy
0
@xVENUMx S24 mu kup, a jak siano pozwoli to s25
2
@Kapitan hawk siuuuuuuuuu rulez
0
@Faro Polska mysl szkoleniowa, młody miał myć piłki, prasować narzutki, zbierać znaczniki
0
@Michael24 w Rawiczu albo we Wronkach
0
@Szmulek masiurek.... dramatyczny gość
1
@blakkudium tego Mingueze by wzieli do nas
0
@Starrk Karol mu z .... wyglada
1
@Hasszz ma mistrzostwo a siuuuuusiok nie
0
@kubix05 wieczny talent
0
@LovciamBarce pigmentododatni, a jakby jeszcze kominiarz to byłby serial na kilka sezonów
13
Netflix to jedna wielka manipulacja, zresztą nie tylko shitflix
0
@Encore to był prime jego wizyt w klinikach madryckich, kontuzja potem powygrywane i ucieczka w kontuzję
2
@Rewolucja123 albo Karol "sutener i oszust" Nawrocki, a mógł być Grzegorz "szubienica" Braun, albo Krzysztof "klaun" Stanofski