18

Ktoś się spodziewał czegoś innego? XD

9

Ale jedno trzeba przyznać Bernal to naprawdę może być kawał zawodnika, ma to coś balansik, technika , podania. Nie dziwne ze flick go tak chciał

0

Nie no Kounde to całe IQ zgubił w tym sezonie, tak jak teraz sytuacja zagrał chyba najgorzej jak się da

0

Boże Lewandowski xD Wiadomo ze mecz o pietruche ale kuźwa xD

6

Roony to jest giga wolny jak na skrzydłowego, jak to mój ojciec mawiał biega jakby miał Ciężarki przyczepione do jajek xd

0

@Messiah10 sam cwiakala to nie da rady, on jest dobrym uzupełnieniem do komentatora z prawdziwego zdarzenia

4

Jak Canal+ nie ogarnie jakiś nowych komentatorów na nowy sezon mając cała la lige to będzie przesrane słuchać asów pokroju ołowskiego

10

Rashforda drybling to bazuje na wypuszczeniu piłki i biegniecie za nią, ewentualnie odbije się od obrońcy i cos sie uda :D

0

Szkoda że bez Esparta, ale liczę że wejdzie w miarę szybko :D

1

No to co w środę młodzież zagra? :D

0

@Sulimo zawsze jest też opcja ze Espanyol to nie jest z Barcelony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

Jak człowiek widzi ile ludzi tam wyszlo na ulice to się zastanawia, kto w tym mieście kibicuje Espanyolowi :D

6

I weź tu człowieku ocen Rashforda, chłop na taki statystyki będąc rezerwowym a przy wygląda na tak surowo technicznego, jego jedynym dryblingiem jest wypuszczenie piłki i biegniecie za nią xd Nawet wczoraj golazo stadiony świata, a później przyjąć piłki nie potrafił albo zagrać i co piłka do niego strata

0

Nie wiem jakoś mało tego Olmo, dał fajna asystę i znikł, prócz asysty pamiętam go z zpartolonej akcji bramkowej

0

@kaamil1910 no to jest zawodnik nr 12-13 , na wejście z ławki a nie na titulara w drużynie pokroju Barcelony

0

Rashford dał liczbę, cudowny gol i chłopa nie ma, co piła do niego strata xD

0

Jak widzę tego Olmo to mi się słabo robi, mecz ciężki to szykuje się Partidazo w jego wykonaniu. Ale obym się mylił xd

2

Wbrew pozorom ten Gonzalo na ataku może byc problematyczny, bo z nim zawsze ten real jakoś lepiej wygląda

1

@Eklerek chłop od kilku meczy to jest tak nijaki że głowa mała xD

5

Kurde tak bliżej meczu i coraz bardziej szkoda, że tego Yamala nie zobaczymy :c

9

Opcje są dwie albo real zostanie rozsmarowany i mecz przerodzi się w jakieś polowanie na kości albo real nas zmiecie z planszy xD nie ma nic pomiędzy

2

Ale co PSG dziś w obronie gra to głowa mała , maszyna ofensywna jaką jest bayern praktycznie nie miała żadnych okazji klarownych

0

Czyli co PSG broni tytuł LM?

1

Prawie Identyczne dwie akcje i 2 bramki , ale trzeba przyznać że ładne zarówno akcje jak i wykończenie viniciusa

1

Wczorajsza zmiana Araujo to ocierala się o sabotaż, ja już serio wolałbym tego Esparta spróbować na te 15-20 min

0

@Gaucho Norbi edytowal, mój komentarz był zanim to zrobił, co nie zmienia faktu że się zgadzam

2

70 min i Fermin zaczął swoje show gestykulacji przy każdej okazji, źle zagrał gestykuluje, nie zagrali mu gestykuluje, stracił piłkę gestykuluje zamiast walczyć o odbiór, faulował gestykuluje. Ale to jest irytujące matko bosko xD zaczyna się taki mały Vinicius v2

1

@norbi77 liczba do liczby i daje to jako taki wynik , ale czy potrzebujemy gracza momentów do tego z taka pensja i za 30mln ?

2

88 minuta chłop jest sam w polu karnym xD co to za dramatyczne ustawienie obrony, żenada

0

Olmo to chyba za długo się nie połamał bo gra taki piach, cykl już powinien się zamknąć :D teraz powinien wracać po kontuzji i zagrać 2-3 partidaza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?