Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Ktoś się spodziewał czegoś innego? XD
9
Ale jedno trzeba przyznać Bernal to naprawdę może być kawał zawodnika, ma to coś balansik, technika , podania. Nie dziwne ze flick go tak chciał
0
Nie no Kounde to całe IQ zgubił w tym sezonie, tak jak teraz sytuacja zagrał chyba najgorzej jak się da
0
Boże Lewandowski xD Wiadomo ze mecz o pietruche ale kuźwa xD
6
Roony to jest giga wolny jak na skrzydłowego, jak to mój ojciec mawiał biega jakby miał Ciężarki przyczepione do jajek xd
0
@Messiah10 sam cwiakala to nie da rady, on jest dobrym uzupełnieniem do komentatora z prawdziwego zdarzenia
4
Jak Canal+ nie ogarnie jakiś nowych komentatorów na nowy sezon mając cała la lige to będzie przesrane słuchać asów pokroju ołowskiego
10
Rashforda drybling to bazuje na wypuszczeniu piłki i biegniecie za nią, ewentualnie odbije się od obrońcy i cos sie uda :D
0
Szkoda że bez Esparta, ale liczę że wejdzie w miarę szybko :D
1
No to co w środę młodzież zagra? :D
0
@Sulimo zawsze jest też opcja ze Espanyol to nie jest z Barcelony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
Jak człowiek widzi ile ludzi tam wyszlo na ulice to się zastanawia, kto w tym mieście kibicuje Espanyolowi :D
6
I weź tu człowieku ocen Rashforda, chłop na taki statystyki będąc rezerwowym a przy wygląda na tak surowo technicznego, jego jedynym dryblingiem jest wypuszczenie piłki i biegniecie za nią xd Nawet wczoraj golazo stadiony świata, a później przyjąć piłki nie potrafił albo zagrać i co piłka do niego strata
0
Nie wiem jakoś mało tego Olmo, dał fajna asystę i znikł, prócz asysty pamiętam go z zpartolonej akcji bramkowej
0
@kaamil1910 no to jest zawodnik nr 12-13 , na wejście z ławki a nie na titulara w drużynie pokroju Barcelony
0
Rashford dał liczbę, cudowny gol i chłopa nie ma, co piła do niego strata xD
0
Jak widzę tego Olmo to mi się słabo robi, mecz ciężki to szykuje się Partidazo w jego wykonaniu. Ale obym się mylił xd
2
Wbrew pozorom ten Gonzalo na ataku może byc problematyczny, bo z nim zawsze ten real jakoś lepiej wygląda
1
@Eklerek chłop od kilku meczy to jest tak nijaki że głowa mała xD
5
Kurde tak bliżej meczu i coraz bardziej szkoda, że tego Yamala nie zobaczymy :c
9
Opcje są dwie albo real zostanie rozsmarowany i mecz przerodzi się w jakieś polowanie na kości albo real nas zmiecie z planszy xD nie ma nic pomiędzy
2
Ale co PSG dziś w obronie gra to głowa mała , maszyna ofensywna jaką jest bayern praktycznie nie miała żadnych okazji klarownych
0
Czyli co PSG broni tytuł LM?
1
Prawie Identyczne dwie akcje i 2 bramki , ale trzeba przyznać że ładne zarówno akcje jak i wykończenie viniciusa
1
Wczorajsza zmiana Araujo to ocierala się o sabotaż, ja już serio wolałbym tego Esparta spróbować na te 15-20 min
0
@Gaucho Norbi edytowal, mój komentarz był zanim to zrobił, co nie zmienia faktu że się zgadzam
2
70 min i Fermin zaczął swoje show gestykulacji przy każdej okazji, źle zagrał gestykuluje, nie zagrali mu gestykuluje, stracił piłkę gestykuluje zamiast walczyć o odbiór, faulował gestykuluje. Ale to jest irytujące matko bosko xD zaczyna się taki mały Vinicius v2
1
@norbi77 liczba do liczby i daje to jako taki wynik , ale czy potrzebujemy gracza momentów do tego z taka pensja i za 30mln ?
2
88 minuta chłop jest sam w polu karnym xD co to za dramatyczne ustawienie obrony, żenada
0
Olmo to chyba za długo się nie połamał bo gra taki piach, cykl już powinien się zamknąć :D teraz powinien wracać po kontuzji i zagrać 2-3 partidaza