2

88 minuta chłop jest sam w polu karnym xD co to za dramatyczne ustawienie obrony, żenada

0

Olmo to chyba za długo się nie połamał bo gra taki piach, cykl już powinien się zamknąć :D teraz powinien wracać po kontuzji i zagrać 2-3 partidaza

3

Fermin to na skrzydle jest mocno bezużyteczny , po drugiej stronie roony i w wyniku czego gramy bez skrzydeł xD

1

Nie no ofensywa tego zespołu bez Yamala to nie istnieje, mamy farta że tak późno się połamał

0

Szkoda że bez Esparta, ale może jak będzie dobry wynik pojawi się w 2 połowie

0

Ten Arsenal to gra takie gunwo że głowa mała xD mam nadzieję że ligę City wygra

0

Dzisiejszy mecz to nic, jutro to nas czeka prawdziwe partidazo

0

Oba zespoły to by miazge zrobiły z nas , nawet z Yamalem i Rapha

4

Dla mnie faworytem jest PSG , wydają się zespołem bardziej ułożonym, stabilnym i mogą wypunktować Bayern który w meczu z Realem pokazał że są do ukąszenia nawet przez słaby w tym sezonie Real :D

2

@PatrychoO teraz jest fajnie, bardziej w komentarzu mi chodziło to do było wcześniej tam przed północą m.in jak wbiły andziaksy czy inne dresscody :D

0

Ogólnie jak przez większość akcji się fajnie to oglądało tak ostatnie kilka godzin to jest dramat xD charity washing na pełnej, jacyś losowi atencujsze wbijaj nie dają żadnych progów na coś ciekawego do zrobienia, ani nawet rzeczy do licytacji jak wcześniej goście dawali , może teraz się to uspokoi i mam nadzieję że latwogang to ogarnie albo żeby bedoes przyszedł i przypilnował

5

Chłop pyta Urbana u latwoganga czy lewy będzie powołany na mecze reprezentacji XD no ja pierdziele słabe to

1

Co ten Pedri zrobił xD szli 3 na 2 i wybrał chyba najgorzej jak się dało

0

Boże jak ten fermin irytuje xD Dobra strzelił gola, ale to jego strzelanie z każdej pozycji czy jak straci piłkę niejednokrotnie nie walczy żeby odebrać tylko stoi i macha łapami

1

Myślę że teraz równie trudna sytuacja czyli nie stracenie bramki :D

0

No to Frenkie i Espart niech się grzeją na drugą połowę

0

Fermin to też bezużyteczny na tym skrzydle jest

0

Lewandowski to gdzie był w tej sytuacji? XD

0

Prawa strona to topowa dziś z przodu Roony z tyłu Kounde xD

1

@Walker no ale Getafe póki co jakoś mocno nie fauluje ani jakiś zawodnik często nie robi tego, a za ten faul kounde to nie ma co się dziwić że dał żółta

0

Martin to dziś każda główkę przegrywa xD

2

No Olko koncertowo kolejna akcje zepsuł xD

0

Za ile my mamy opcje tego Virgiliego wyjąc?

2

@VamoSBarca88 jeszcze mają mase fantów na licytacje , tam tez może pare ładnych milionów sie uzbierać

2

@PatrychoO ale Hinata co wjechała ładnie to kozak :D

6

Wymowna statystyka, No nie chce krakać ale się boję o tego majstra trzeba się spiąć i to na poważnie a tu koniec sezonu zacznie się luzowanie



1

@Kinginiesta ja sobie z tego zdaje sprawę, ale co poniektórzy to już uważają, że mistrz jest nasz, a historia pokazuje że Barcelona potrafiła wiele zfrajerzyc pewnych rzeczy :D

1

Człowiek tak wchodzi na stronę w oczekiwaniu na oficjalne informacje że aż stresa ma xD bo co by nie gadać na Yamalu ofensywa stoi, a czekają nas ciężkie mecze nikt za darmo tego mistrzostwa nam nie da i nie ma co gadać że już jest pewne , jakiś handicap jest w postaci przewagi punktowej ale to wystarczy jedna wpadka i już się zacznie robić ciepło

0

@Eto'o9 R10 dobre wejście balde? Te jego starty i machanie rękami zamiast powrót na pełnej

1

Szkoda Yamala, na końcówkę sezonu łapał formę topowa z realem pewnie partidazo by Siadło, plus na MS by wszedł z buta a tak może nawet nie zdążyć na początek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?