ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kapitan hawk ten z bombą Adriano w okienko xd
1
@Fantastyczny Chłopiec no i potem musiał odpuszczać interwencje albo musiał być zmieniany w przerwie xD
1
@Esteban_ i że często bywał idiotą na boisku i to też się zgadzało xd
2
@Roobo a ja jestem ciekaw ile w tym prawdy czy to po prostu kolejna bzdura xd
0
@PatrykBarca ale ja nie mówię że Casado powinien grać z Atletico , absolutnie .
Z drugiej strony wolałbym może kogoś innego kto potrafi zagrać do przodu albo uderzyć jak Fermin/Olmo .
0
@partymaker oczywiście, bardziej mi chodzi o transfery jeszcze przed wyjściem go przez PSG
15
Komentarz usunięty
0
Szkoda że finansowo nie stoimy dobrze bo taki Joao Neves za De Jonga to byłoby coś.
0
@PatrykBarca jak do samego biegania? Obejrzyj sobie podanie przy bramce na 3:1 i zadaj sobie pytanie czy widziałeś takie coś podczas wszystkich lat gry u De Jonga .
0
Biorąc pod uwagę jakie wykończenie ma Rashford i Ferran to jutro Araujo na 9tkę.
0
@bartekvisca zaskoczymy ich gubieniem krycia xD
1
@NeroTFP1 już widzę to czyste konto xD
1
@FCB24 La Masia ma taki PR? To ciekawe . Może wydkug Transfermarkt bo potem najczęściej taki zawodnik odchodzi za 10 mln euro w tym 9 mln euro zmiennych .
0
@Ryoumen wow , sporo masz tych przykładów. Zmieniony bo miał żółtko a De Jong grał jeszcze gorzej w tamtym meczu .
0
@dariooo przecież w ostatnim meczu on dał prostopadłą przy bramce na 3:1 xD
0
@pep71 tak ,.na pewno w tym wieku osiągnął swój sufit xDDD
0
@Gary ale odebrać piłkę od obrońców i zagrać do Pedriego to każdy nasz pomocnik potrafi .
Ale jeden z dwójki pomocników musi umieć coś w czym jest bardzo dobry .
To Pedri jest kontrolerem gry i dobrze wiemy że jak go nie ma to De Jong nie potrafi kompletnie nic .
0
@Deviler ze słabymi to i De Jong wygląda dobrze
0
@Chimera podejmuje takie bo nie ma pieniędzy a dzień w którym pozbędziemy się tego amatora z linii pomocy będzie pięknym dniem w historii Barcelony .
0
@Chimera ja chcę żeby środkowy pomocnik Barcelony wyróżniał się w jakimś ważnym aspekcie gry .
A De Jong nie wyróżnia się w defensywie , nie wyróżnia się w ofensywie a bez Pedriego obok nie jest w stanie zagwarantować kompletnie nic .
0
@Rifek ale nie chodzi żeby nie miał jak ale żeby był silniejszy psychicznie kiedy jeden gość go popchnie a on już nie wytrzymuje i musiał żółtko dostać w pierwszej połowie .
0
@Chimera ale chyba trzeba wymieniać zawodników w środku , szczególnie że nie da się grać jedynie dwójką kiedy Pedri to szklanka .
0
@Gary czyli oczekiwania żeby Holender jak dostanie piłkę to zagrał od Pedriego i to tyle .
Zero w defensywie , zero w ofensywie , byle do Pedriego zagrał .
12
Gavi jest spoko z zaangażowaniem ale często robi z siebie debila tym bezsensownym zachowaniem .
0
@Chimera więc trzeba poświęcić a) De Jonga i dziękujemy.
1
@Chimera ale ja mówię o ściągnięciu kogoś Panie , kto się wyróżni . A Bernal będzie dużo lepszym zawodnikiem niż De Jong .
1
@majkiii ale to nie będzie łatwe . Mecz u siebie z Celtą+ dwa trudne wyjazdy Getafe i Osasuna .
1
@Chimera no i właśnie o to mi chodzi że skoro nie ma z nim lub bez niego żadnego wpływu na defensywę i ofensywę to może czas pomyśleć o pomocniku , który w czymś się będzie wyróżniał co ? .
Młody Bernal po zerwaniu więzadeł wszedł grać na DMie po roku bez gry i 5 bramek strzela .
0
@kamyk_23 a Ty w swoim . Możesz udawać że gra się zmieniła bo wszedł De Jong albo dlatego że Barca ( bez udziału De Jonga) strzeliła na 3:1 2 minuty po jego wejściu i zamknęła oficjalnie mecz xD
0
@Marcelinho99 i co najlepsze powodem po części jest dwójka ich zawodników z przodu , którzy na bank nie odejdą w najbliższych latach z klubu .