1

@Kapitan hawk ten z bombą Adriano w okienko xd

1

@Fantastyczny Chłopiec no i potem musiał odpuszczać interwencje albo musiał być zmieniany w przerwie xD

1

@Esteban_ i że często bywał idiotą na boisku i to też się zgadzało xd

2

@Roobo a ja jestem ciekaw ile w tym prawdy czy to po prostu kolejna bzdura xd

0

@PatrykBarca ale ja nie mówię że Casado powinien grać z Atletico , absolutnie .
Z drugiej strony wolałbym może kogoś innego kto potrafi zagrać do przodu albo uderzyć jak Fermin/Olmo .

0

@partymaker oczywiście, bardziej mi chodzi o transfery jeszcze przed wyjściem go przez PSG

15

Komentarz usunięty

0

Szkoda że finansowo nie stoimy dobrze bo taki Joao Neves za De Jonga to byłoby coś.

0

@PatrykBarca jak do samego biegania? Obejrzyj sobie podanie przy bramce na 3:1 i zadaj sobie pytanie czy widziałeś takie coś podczas wszystkich lat gry u De Jonga .

0

Biorąc pod uwagę jakie wykończenie ma Rashford i Ferran to jutro Araujo na 9tkę.

0

@bartekvisca zaskoczymy ich gubieniem krycia xD

1

@NeroTFP1 już widzę to czyste konto xD

1

@FCB24 La Masia ma taki PR? To ciekawe . Może wydkug Transfermarkt bo potem najczęściej taki zawodnik odchodzi za 10 mln euro w tym 9 mln euro zmiennych .

0

@Ryoumen wow , sporo masz tych przykładów. Zmieniony bo miał żółtko a De Jong grał jeszcze gorzej w tamtym meczu .

0

@dariooo przecież w ostatnim meczu on dał prostopadłą przy bramce na 3:1 xD

0

@pep71 tak ,.na pewno w tym wieku osiągnął swój sufit xDDD

0

@Gary ale odebrać piłkę od obrońców i zagrać do Pedriego to każdy nasz pomocnik potrafi .
Ale jeden z dwójki pomocników musi umieć coś w czym jest bardzo dobry .
To Pedri jest kontrolerem gry i dobrze wiemy że jak go nie ma to De Jong nie potrafi kompletnie nic .

0

@Deviler ze słabymi to i De Jong wygląda dobrze

0

@Chimera podejmuje takie bo nie ma pieniędzy a dzień w którym pozbędziemy się tego amatora z linii pomocy będzie pięknym dniem w historii Barcelony .

0

@Chimera ja chcę żeby środkowy pomocnik Barcelony wyróżniał się w jakimś ważnym aspekcie gry .
A De Jong nie wyróżnia się w defensywie , nie wyróżnia się w ofensywie a bez Pedriego obok nie jest w stanie zagwarantować kompletnie nic .

0

@Rifek ale nie chodzi żeby nie miał jak ale żeby był silniejszy psychicznie kiedy jeden gość go popchnie a on już nie wytrzymuje i musiał żółtko dostać w pierwszej połowie .

0

@Chimera ale chyba trzeba wymieniać zawodników w środku , szczególnie że nie da się grać jedynie dwójką kiedy Pedri to szklanka .

0

@Gary czyli oczekiwania żeby Holender jak dostanie piłkę to zagrał od Pedriego i to tyle .
Zero w defensywie , zero w ofensywie , byle do Pedriego zagrał .

12

Gavi jest spoko z zaangażowaniem ale często robi z siebie debila tym bezsensownym zachowaniem .

0

@Chimera więc trzeba poświęcić a) De Jonga i dziękujemy.

1

@Chimera ale ja mówię o ściągnięciu kogoś Panie , kto się wyróżni . A Bernal będzie dużo lepszym zawodnikiem niż De Jong .

1

@majkiii ale to nie będzie łatwe . Mecz u siebie z Celtą+ dwa trudne wyjazdy Getafe i Osasuna .

1

@Chimera no i właśnie o to mi chodzi że skoro nie ma z nim lub bez niego żadnego wpływu na defensywę i ofensywę to może czas pomyśleć o pomocniku , który w czymś się będzie wyróżniał co ? .
Młody Bernal po zerwaniu więzadeł wszedł grać na DMie po roku bez gry i 5 bramek strzela .

0

@kamyk_23 a Ty w swoim . Możesz udawać że gra się zmieniła bo wszedł De Jong albo dlatego że Barca ( bez udziału De Jonga) strzeliła na 3:1 2 minuty po jego wejściu i zamknęła oficjalnie mecz xD

0

@Marcelinho99 i co najlepsze powodem po części jest dwójka ich zawodników z przodu , którzy na bank nie odejdą w najbliższych latach z klubu .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?