ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Ryoumen max 30 ? Żarty sobie robisz chłopie ? .
Zdarzyło mu się zawali dwa razy w LM w naszych barwach ale to zawodnik , który dalej może być topem na swojej pozycji, szczególnie w niski broniącym Atletico .Świetny w pojedynkach główkowych , szybki , silny a także dobry w pojedynkach 1 na 1 .
0
@Cochise też super ale razem z Seventh Son są poza moim top4 .
Kiedy odbiegam od black ,death metalu czy ukochanego niegdyś Slipknota to słucham z przyjemnością.
2
@Cochise The number of the beast kozak .
Po kawałkach Powerslave , Flight of Icarus i Fear of the dark to jest mój kolejny ulubiony kawałek Ironów .
0
@kamyk_23 i nie powinniśmy ich sprzedawać bo wychowankowie to jest coś co ratuje ten klub .
0
@Katalończyk 99 no , te 10 mln za Casado z niską pensją sporo zmieni xD
1
@macio_944 i nie jest 9tką .
2
Czy tutaj naprawdę ktoś wierzy że klub bez jakiegokolwiek honoru i szacunku jak Real Madryt zrobi Barcelonie szpaler? .
Może kiedyś kiedy mieli uznanych piłkarzy i ciut więcej oleju w głowie to jeszcze ale dzisiaj jak mają połowę kadry samych przygłupów typu Vinicius , Mbappe , Camavinga , Rudiger , Cortouis , Carvajal czy Asencio ? No gdzie .
6
@LukaszFan trudno powiedzieć , u nas mógłbym się założyć że miałby spokojnie ze 3x więcej
0
@fotohobby ale zdarzają im się czasami mecze gdzie z łatwością dochodzą do sytuacji strzeleckich jak np z Bayernem
0
@clyde w mojej opinii nic tak nie odbiera urody kobiecie jak właśnie ścięte włosy .
1
@jacobFCB David Villa był zbyt dobry technicznie żeby porównać Fermina do niego .
0
@MirusAmisz ale bez Raphy czy Yamala będzie bardzo ciężko o to .
14
@Elvisek Olise nie odejdzie . W Bayernie mówili że się śmieją z tych plotek .
0
@clyde robi się agresywnie xd
3
Ale co biedny Mendy się przewrócił i poleciał to jego .
0
@FrankDux72 Ferran na skrzydle , Boże chroń nas od tego pomysłu .
0
W drugiej połowie zapewne Betis dostanie drugą i po meczu .
Nie rozumiem jak Bakambu debil mógł w sam na sam wybrać zbiegnięcie w lewą stronę zamiast w prawą, gdzie miałby prawie całe światło bramki i hektary wolnego miejsca
1
Na jakim kanale grają Reale dzisiaj? Z góry dziękuję za odpowiedź
7
@JimMorrisonFCB spokojnie , z Getafe gdybyśmy przegrali i jeszcze El Clasico w tle a także trudny wyjazd z Osasuną to jeszcze emocje niestety mogą wrócić
0
Ocena dla Gaviego zdecydowanie za wysoka . Pomocnik z 12 podaniami , nic do przodu , nic w obronie i 4.5? .
Dramat.
1
@misterio Korn dawno nic dobrego nie wypuścił . Teraz nie mogę przesłuchać ale ,, komentarz taktyczny" .
2
Tak to jest jak się nie rotuje i zajeżdża młodego .
0
@esem91 to nie ma żadnego znaczenia bo wszystko zależy od sytuacji do jakiej bramkarz jest dopuszczony.
1
Eric na DMie co za dramat.
1
Ale ten Real jest cienki . Goście grają takie gówno dla oka i prowadzą przez rykoszet.
3
Wiadomo , Tomaszewski odklejony ale trochę racji ma.
Brakuje czasami tego czego brakowało rok wcześniej z Interem , żeby chwilę odpocząć, asekurować więcej .
Z drugiej strony brakowało tylko skuteczności bo sytuacji było miliard.
5
A to chytry grubasek
0
@DIPENSE przecież ma klauzulę 500 mln euro , więc nie do wyjęcia.
0
@Kubsoleon dla mnie realistycznie to trzeba wydać co się ma na obrońcę. W ataku zawsze strzelamy sporo i mamy ofensywnych zawodników.
0
@Gary ja brałem rejsik bo byłem z narzeczoną i rodzinką i chcieliśmy mieć totalny chill , więc niestety o drodze dojazdowej nie mam pojęcia .