3

@Ryoumen max 30 ? Żarty sobie robisz chłopie ? .
Zdarzyło mu się zawali dwa razy w LM w naszych barwach ale to zawodnik , który dalej może być topem na swojej pozycji, szczególnie w niski broniącym Atletico .Świetny w pojedynkach główkowych , szybki , silny a także dobry w pojedynkach 1 na 1 .

0

@Cochise też super ale razem z Seventh Son są poza moim top4 .
Kiedy odbiegam od black ,death metalu czy ukochanego niegdyś Slipknota to słucham z przyjemnością.

2

@Cochise The number of the beast kozak .
Po kawałkach Powerslave , Flight of Icarus i Fear of the dark to jest mój kolejny ulubiony kawałek Ironów .

0

@kamyk_23 i nie powinniśmy ich sprzedawać bo wychowankowie to jest coś co ratuje ten klub .

0

@Katalończyk 99 no , te 10 mln za Casado z niską pensją sporo zmieni xD

1

@macio_944 i nie jest 9tką .

2

Czy tutaj naprawdę ktoś wierzy że klub bez jakiegokolwiek honoru i szacunku jak Real Madryt zrobi Barcelonie szpaler? .
Może kiedyś kiedy mieli uznanych piłkarzy i ciut więcej oleju w głowie to jeszcze ale dzisiaj jak mają połowę kadry samych przygłupów typu Vinicius , Mbappe , Camavinga , Rudiger , Cortouis , Carvajal czy Asencio ? No gdzie .

6

@LukaszFan trudno powiedzieć , u nas mógłbym się założyć że miałby spokojnie ze 3x więcej

0

@fotohobby ale zdarzają im się czasami mecze gdzie z łatwością dochodzą do sytuacji strzeleckich jak np z Bayernem

0

@clyde w mojej opinii nic tak nie odbiera urody kobiecie jak właśnie ścięte włosy .

1

@jacobFCB David Villa był zbyt dobry technicznie żeby porównać Fermina do niego .

0

@MirusAmisz ale bez Raphy czy Yamala będzie bardzo ciężko o to .

14

@Elvisek Olise nie odejdzie . W Bayernie mówili że się śmieją z tych plotek .

0

@clyde robi się agresywnie xd

3

Ale co biedny Mendy się przewrócił i poleciał to jego .

0

@FrankDux72 Ferran na skrzydle , Boże chroń nas od tego pomysłu .

0

W drugiej połowie zapewne Betis dostanie drugą i po meczu .
Nie rozumiem jak Bakambu debil mógł w sam na sam wybrać zbiegnięcie w lewą stronę zamiast w prawą, gdzie miałby prawie całe światło bramki i hektary wolnego miejsca

1

Na jakim kanale grają Reale dzisiaj? Z góry dziękuję za odpowiedź

7

@JimMorrisonFCB spokojnie , z Getafe gdybyśmy przegrali i jeszcze El Clasico w tle a także trudny wyjazd z Osasuną to jeszcze emocje niestety mogą wrócić

0

Ocena dla Gaviego zdecydowanie za wysoka . Pomocnik z 12 podaniami , nic do przodu , nic w obronie i 4.5? .
Dramat.

1

@misterio Korn dawno nic dobrego nie wypuścił . Teraz nie mogę przesłuchać ale ,, komentarz taktyczny" .

2

Tak to jest jak się nie rotuje i zajeżdża młodego .

0

@esem91 to nie ma żadnego znaczenia bo wszystko zależy od sytuacji do jakiej bramkarz jest dopuszczony.

1

Eric na DMie co za dramat.

1

Ale ten Real jest cienki . Goście grają takie gówno dla oka i prowadzą przez rykoszet.

3

Wiadomo , Tomaszewski odklejony ale trochę racji ma.
Brakuje czasami tego czego brakowało rok wcześniej z Interem , żeby chwilę odpocząć, asekurować więcej .
Z drugiej strony brakowało tylko skuteczności bo sytuacji było miliard.

5

A to chytry grubasek

0

@DIPENSE przecież ma klauzulę 500 mln euro , więc nie do wyjęcia.

0

@Kubsoleon dla mnie realistycznie to trzeba wydać co się ma na obrońcę. W ataku zawsze strzelamy sporo i mamy ofensywnych zawodników.

0

@Gary ja brałem rejsik bo byłem z narzeczoną i rodzinką i chcieliśmy mieć totalny chill , więc niestety o drodze dojazdowej nie mam pojęcia .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?