ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Borneo ,, choć " ,, prądu" ,,popukała " .
0
@mordini123 pechowe to ma nazwisko
0
@gaucho104 ale Yamal jest jeden a PSG ma takich trzech zawodników z przodu .
29
Najlepsze jest to że wczorajszy karny na Gyokeresie to praktycznie kopia tego jak faulowany był Olmo w polu karnym Atletico . Niestety nikt wtedy do monitora nie wezwał .
0
@Sysia11 bez przesady , u nas miał bardzo dobre staty , problem był że kontuzjowany zbyt często .
1
@BezglutenowyPedri myślę że został skoro już po pogrzebie .
A ogólnie myślę że to wypadek , chłop podobno pierwszy raz jechał na rowerze tą drogą.
2
@Majkel3456 520 minut dla Barcy i 540 dla reprezentacji.
1
@Majkel3456 w całym tym sezonie rozegrał ponad 1000 minut .
2
@gaucho104 u nas nie musi być dziury . My zostawiamy szybkich skrzydłowych do pojedynków 1 na 1 mając 30-40 metrów wolnego miejsca za plecami .
Dla Dembele , Doue , Kvary czy Barcoli to idealny scenariusz.
0
@K1ngKong7 to jest gość , który przez większość kariery udowodnił że może być topem , jedynym jego minusem do czasu czerwonej kartki z PSG było rozgrywanie ale to każdy wiedział .
W niskim bloku jak w Atletico czy Interze może być mega wzmocnieniem .
Grał również w wygranym meczu z Atletico w lidze i też mu dobrze szło + jeszcze dawał plusy w postaci dobrych piłek do Yamala , dzięki czemu mogliśmy wykartkowac Nico .Chłop gra tu od lat , poza meczem z Chelsea i PSG , rzadko zdarzały mu się słabe mecze.
1
@K1ngKong7 ale co ma za znaczenie ilość meczów w wyjściowym składzie kiedy Inter gra 3 stoperami a my dwoma?
0
@gaucho104 nasza obrona co? XDD
3
@Kleps0n oczywiście że tak , natomiast karnego dla PSG bym nie dał bo rękąipo rykoszecie.
0
@PatrychoO tak samo Olise .
0
@Ptasior a po co mają o tym mówić skoro 2 mecze temu wystawili sobie rezerwowy skład bo mogli?
0
@macio_944 oczywiście, z tym że Laliga to jest totalne dno i bieda.
0
@macio_944 oni w tym a my praktycznie w każdym
0
@macio_944 albo po prostu oglądamy mecze z lepszymi zespołami i wiemy jak tragiczna jest wtedy nasza obrona.
0
@mrboom nie ma w tym nic dziwnego , stopa Kvary wygięła się od impetu a Upamecano dostał w nogę postawną
1
@partymaker Chelsea też takie ma i grają gówno i są pośmiewiskiem .
Pieniądze trzeba potrafić wykorzystać a historia pokazuje ile najdroższych transferów to totalne niewypały.
0
@Cules69 i mają dobrych obrońców, my nie mamy ani jednego .
2
@Hubertusk a co miał tam oglądać ? Najpierw kontakt z nogami Diaza, dopiero potem piłka.
2
Gdyby to był Tchouameni to nie ma sprawdzania .
2
@Cules69 głównym powodem dlaczego został pozbawiony walki o ZP była Barca , która zamiast promować wybitny sezon Raphy z jego trofeami i niesamowitymi statystykami zaczęła się pucować z Yamalem ,który nie miał żadnych szans na zwycięstwo.
1
@FCBparasiempre oczywiście, polecam . Otwiera oczy wielu ludziom , którzy uważają że Chelsea została pokrzywdzona w dwumeczu w sezonie 08/09.
6
@FCBparasiempre Guus Hiddink wyłączył xD wyłączył to nas sędzia , który nas niemilosiernie przekręcił .
Spalony widmo kiedy Eto'o byłby sam na sam z Cechem .
Brak karnego na Henrym , kiedy Bosingwa powalił go za koszulkę .
Brak czerwonej Ballacka po wejściu wyprostowaną w nogę Henryego ( dostał tylko żółtko ) a potem nie dostał drugiej żółtej jak skasował Inieste w twarz , który wbiegał w pole karne .
Barca została okradziona jak Chelsea w drugim meczu ( gdzie też były olbrzymie błędy na korzyść Chelsea ) .
Ludzie nie pamiętają tego meczu bo nie leciał w TVP a był to ogromny skandal .
0
@K1ngKong7 a przez ile sezonów Araujo miał wiele problemów ze zdrowiem poza aktualnym ? .
Bastoni który zawalił Włochom awans ostatnio ? Albo marzysz o dwóch innym zawodnikach z których jeden jest nie do wyjęcia a Van Dijk szuka formy od roku i ma prime dawno za sobą?
1
@Popitek12 i zostałeś opluty , zwyzywany i obity a jeszcze nie zdążyłeś wyjść z domu?
1
@K1ngKong7 aktualnie jest bez formy? A wiesz że w jednym sezonie jest 38 kolejek Laliga? XD to miał zawsze grać po 35?
1
@partymaker oczywiście i jak wchodzi to gra źle? Czy w którejś rzeczy z tych co wymieniłem jest słaby czy jednak bardzo dobry ?