0

Inigo Martinez , który miał klauzulę odejścia 30 mln .

1

Akurat nasza obrona tak się super prezentuje że jeśli ter Stegen będzie miał zjazd formy to niezdziwiłbym się gdybyśmy przegrali oba spotkania z nimi .

0

Nie jest wart 60 milionów .

1

Ale tu nikt nie przypisuje nam zdobycia ligi , poprostu polewamy z Realu .

22

Niesamowicie zapowiada się rywalizacja o trofeo Pichichi pomiędzy Ronaldo a Benzemą , po 14tej kolejce La Liga mają już po dwie bramki .

1

Na ten moment bardziej cieszy mnie słaby Real niż dobra Valencia ;)

0

Co z tego chłopie .

14

Real w następnej kolejce bez Ramosa , Carvajala i Casemiro . Sevilla nie spier*ol tego .

1

No i gitara gra :D

1

A niby czemu miała zostać wstrzymana ? Faulu nie było , w dodatku Umtiti zaraz sam zszedł za linię .

7

Prawda jest taka że strzelamy prawidłowo bramkę drugi mecz z rzędu a sędzia jej nie uznaje , nie da się strzelić wszystkiego co się wykreuje a Ty tu jeszcze wyjeżdżasz z Deulofeu , który nie był nawet powołany na ten mecz .

6

Z takim Bilbao to Barca B mogłaby mieć wątpliwości czy wygra a nie Real .

0

Najgorsze jak dla mnie jest to że od pamiętnego dwumeczu z Realem Madryt w obronie na plus zmieniła się jedynie postawa ter Stegena ( gość jest murem ) i trochę Jordiego Alby . Umtiti prezentuje równą formę choć i on nie wystrzega się błędów .
Wiadomo że liczby to zakłamują ale nasi rywale ( nawet najgorsze drużyny La Liga ) stwarzają sobie multum sytuacji i to tych bardzo klarownych .

0

To sarkazm .

0

Najlepsze jest to że sędziowie popełnili dwa wielkie błędy na naszą korzyść . Nie powinni uznać naszych dwóch bramek bo przy pierwszej bramce i podaniu od Paulinho Messi znajdował się przed obrońcami i nie był na spalonym i tak samo Luis Suarez przy drugiej bramce , znajdował się przecież przed linią piłki .
A przecież tak nie można strzelać i sędzia powinien obydwie bramki anulować .

3

Nie zachwyciła ale strzeliła 3 bramki a rywal 2 i zremisowaliśmy czego tu nie rozumiesz ?

0

Rakitić zagrał jedno z lepszych spotkań a ,, dzik " Semedo w ostatnich spotkaniach gra jak junior , więc ławka nikogo tutaj nie dziwi .

0

Pewnie nawet meczu nie oglądał skoro pisze takie głupoty .

6

Brawa dla sędziów nieuznane 2 prawidłowo strzelone bramki , które kosztują nas 4 punkty .

0

Aha to według Ciebie nie ma problemów z gra Pique , prawych obrońców i rywale mają wielkie problemy ze stworzeniem sobie sytuacji tak ? Bo ja uwazam ze ratuje nas genialna forma ter Stegena , jesli bedzie mial spadek formy to w kazdym keczu bedziemy tracic bramki .

0

Standardowa gra Barcy w tym sezonie . Chaos w obronie , przeciwnicy z łatwością dochodzą do pozycji strzeleckich a w ataku wesoły futbol , po co strzelać w dobrej sytuacji lepiej podam do kogoś z moich krytych ziomeczków .
Sędzia jak zwykle się popisał , zesłać gnoja do łagrów .

7

Sędzia mu lekko pomógł się zaciąć :D

0

Ja złamałem obojczyk pod koniec sierpnia i kisze na l4 do 4 stycznia :D

0

Udostępnione , bardzo smutna historia , naprawdę współczuję . Życzę Wam dużo siły .

0

Wole Alcacera niż Paulinho bo środek pomocy i tak im zniszczymy .

0

Lineage 2.

1

A co z jego statystykami jest nie tak ? Bo poruszyłem ten temat w pierwszym komentarzu ? Więc chyba go nawet nie przeczytałeś .

0

Alexis nie pasował do Barcy ... on jedynie pod nieobecność Messiego ciągnął Barcelone razem z Neymarem , zaliczając 19 bramek i 11 asyst .

1

Ale niech ma więcej przerzutów czy podań , nie wpadło Ci może w oko to że każda piłka oddawana jest jak najszybciej do Messiego ? Że nasza pomoc musi mu jak najszybciej dostarczyć piłkę ? w Realu tego nie mają bo Ronaldo , Bale czy Asensio im nie rozegrają , jedynym takim piłkarzem jest Isco .
W dodatku zauważ styl Realu , który opiera się na tysiącu wrzutek , w związku z tym że mają piłkarzy dobrze grających głową każda piłka na głowie innego zawodnika jest liczona jako kluczowe podanie .
Mniejsza ilość przerzutów nie czyni z Rakitića tak złego piłkarza jak go tu nazywają co napisałem w pierwszym poście .

0

Semedo niech odpocznie bo po fantastycznym początku mocno spuścił z tonu , zresztą kto wie może jednak zastąpi go Vidal choć to mało prawdopodobne .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?