0

Dobrze , mamy ofensywną ławkę rezerwowych .

0

Spokojnie , Valencia jest dobra w ofensywie ale traci też wiele bramek i mam nadzieję że my strzelimy ich więcej .

1

No i baja.

7

Szkoda że nie napisałeś kogo to słowa .

0

Pamiętam ten mecz z 30 listopada , ależ mi się gęba cieszyła wtedy :D

8

Z Neymarem też mówił prawdę , kiedy poinformował zarząd o odejściu . A większość ludzi cisnęła ich że mieli tyle czasu żeby znaleźć zastępcę .

1

Ja tam wolę Paco Alcacera w składzie . Jak wyjdziemy tylko dwójką Leo i Suarez z przodu to jest za mała siła ofensywna .
W dodatku Paulinho lepiej gra jako joker , wchodzący na ostatnie 20 minut gry .

1

Przecież on tylko rozgrzewa drugiego bramkarza xd

1

Jak przesuniesz Messiego na 9tke za 2-3 lata to on będzie tam najlepszy :D

0

Hejtować jedynie w takiej dyskusji jak tutaj . Nie udzielam się publicznie na ich temat .
Dla mnie to jest poprostu nienormalne i w tym świecie jeszcze więcej głupot będzie legalizowanych tak jak przykład dał Al Fayed z adopcją .

14

Ja też dalej hejtuje homoseksualistów i wątpię że rodzisz się jako homoseksualista , poprostu później coś się dzieje że jest z Tobą nie tak jak trzeba .

1

Szkoda że za Messiego nic nie dostaniemy w zimowym okienku .

1

Skąplikowane ? :D

0

Goretzka ? Takich pilkarzy jak on jest wielu . Zwykły przeciętniak .

0

Źlw na nim wyszliśmy ? To głupota zarządu i trenera że Arda nie gra .

4

Asyst nie da się zakłamać , Ozil tak czy tak należy do topu jeżeli chodzi o asysty i kluczowe podania .

2

Wina w transferze Ardy stoi jedynie po stronie zarządu . Jak Arda grał na skrzydle za Neymara to nabijał statystyki i nigdy nie zawodził . Gość zrezygnował z Vidalem z połowy roku gry a po sezonie okazuje się że nie zagra nawet minuty bo trener go nie chce i dziwią się że on nie chce odejść .
Dziwne bo teraz przechodzimy czesto do formacji 4-4-2 gdzie Arda czuł się jak ryba w wodzie .

14

Teraz niska liczba straconych bramek to zasługa Ter Stegena . Z Valdesem w składzie zazwyczaj zawsze to była zasługa linii obronnej i wcześniej nie dopuszczała do tak dużej ilości groźnych sytuacji co teraz .

0

Niewiem ale polecam ten serial .Skończyłem ostatnio oglądać i jest spoko .

0

Ja w pełni zaakceptuję tylko 3 transfery . Griezmanna , Coutinho lub Alexisa .

1

Okej,ale moge się poprawić czy już nie zdałem ?

1

Mój błąd , przepraszam . Pomyliłem go z Insigne .

2

Akurat mecze z Juve Rakitić ma dobre :D

0

Chelsea z Qarabagiem -2,5 bramki? To może nie wejść .

0

I tysiąc wrzutek na niziutkiego Icardiego .

2

Real ograł Apoel , już powoli mogą cieszyć się ze zdobycia ligowego tytułu .

0

Za dobry na beznadziejną w defensywie Seville .

1

Ten Real to poprostu maszyna nie do zatrzymania!

0

Jaka równowaga ? Gdzie ta organizacja ? W obronie ? Wszyscy rywale nie mają żadnego problemu ze stworzeniem sobie stuprocentowych sytuacji i tylko dobra postawa Marca w bramce sprawia że tracimy tak mało bramkę .

0

Jaaasne , chyba chciał powiedzieć że Ter Stegen broni bardzo dobrze a nie ,, teraz bronimy bardzo dobrze " . Tak słabej gry obronnej nie widziałem od lat .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?