ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze , mamy ofensywną ławkę rezerwowych .
0
Spokojnie , Valencia jest dobra w ofensywie ale traci też wiele bramek i mam nadzieję że my strzelimy ich więcej .
1
No i baja.
7
Szkoda że nie napisałeś kogo to słowa .
0
Pamiętam ten mecz z 30 listopada , ależ mi się gęba cieszyła wtedy :D
8
Z Neymarem też mówił prawdę , kiedy poinformował zarząd o odejściu . A większość ludzi cisnęła ich że mieli tyle czasu żeby znaleźć zastępcę .
1
Ja tam wolę Paco Alcacera w składzie . Jak wyjdziemy tylko dwójką Leo i Suarez z przodu to jest za mała siła ofensywna .
W dodatku Paulinho lepiej gra jako joker , wchodzący na ostatnie 20 minut gry .
1
Przecież on tylko rozgrzewa drugiego bramkarza xd
1
Jak przesuniesz Messiego na 9tke za 2-3 lata to on będzie tam najlepszy :D
0
Hejtować jedynie w takiej dyskusji jak tutaj . Nie udzielam się publicznie na ich temat .
Dla mnie to jest poprostu nienormalne i w tym świecie jeszcze więcej głupot będzie legalizowanych tak jak przykład dał Al Fayed z adopcją .
14
Ja też dalej hejtuje homoseksualistów i wątpię że rodzisz się jako homoseksualista , poprostu później coś się dzieje że jest z Tobą nie tak jak trzeba .
1
Szkoda że za Messiego nic nie dostaniemy w zimowym okienku .
1
Skąplikowane ? :D
0
Goretzka ? Takich pilkarzy jak on jest wielu . Zwykły przeciętniak .
0
Źlw na nim wyszliśmy ? To głupota zarządu i trenera że Arda nie gra .
4
Asyst nie da się zakłamać , Ozil tak czy tak należy do topu jeżeli chodzi o asysty i kluczowe podania .
2
Wina w transferze Ardy stoi jedynie po stronie zarządu . Jak Arda grał na skrzydle za Neymara to nabijał statystyki i nigdy nie zawodził . Gość zrezygnował z Vidalem z połowy roku gry a po sezonie okazuje się że nie zagra nawet minuty bo trener go nie chce i dziwią się że on nie chce odejść .
Dziwne bo teraz przechodzimy czesto do formacji 4-4-2 gdzie Arda czuł się jak ryba w wodzie .
14
Teraz niska liczba straconych bramek to zasługa Ter Stegena . Z Valdesem w składzie zazwyczaj zawsze to była zasługa linii obronnej i wcześniej nie dopuszczała do tak dużej ilości groźnych sytuacji co teraz .
0
Niewiem ale polecam ten serial .Skończyłem ostatnio oglądać i jest spoko .
0
Ja w pełni zaakceptuję tylko 3 transfery . Griezmanna , Coutinho lub Alexisa .
1
Okej,ale moge się poprawić czy już nie zdałem ?
1
Mój błąd , przepraszam . Pomyliłem go z Insigne .
2
Akurat mecze z Juve Rakitić ma dobre :D
0
Chelsea z Qarabagiem -2,5 bramki? To może nie wejść .
0
I tysiąc wrzutek na niziutkiego Icardiego .
2
Real ograł Apoel , już powoli mogą cieszyć się ze zdobycia ligowego tytułu .
0
Za dobry na beznadziejną w defensywie Seville .
1
Ten Real to poprostu maszyna nie do zatrzymania!
0
Jaka równowaga ? Gdzie ta organizacja ? W obronie ? Wszyscy rywale nie mają żadnego problemu ze stworzeniem sobie stuprocentowych sytuacji i tylko dobra postawa Marca w bramce sprawia że tracimy tak mało bramkę .
0
Jaaasne , chyba chciał powiedzieć że Ter Stegen broni bardzo dobrze a nie ,, teraz bronimy bardzo dobrze " . Tak słabej gry obronnej nie widziałem od lat .