ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Rakitić zawinił przy bramce ? A to zabawne . Rakitić akurat stał tam gdzie miał stać i zawodnik mający piłkę nie mógł zejść do środka bo tam stał Chorwat .
Kluczowe natomiast było ustawienie Semedo i Umtitiego , pierwszy z nich powinien mieć świadomość że musi zbiegać za zawodnikiem , który znajduje przy linii i że w momencie podania nie będzie spalonego . Semedo niestety próbował interweniować na raz a to było najgorsze co może być .
A co do Umtitiego to chyba zapomniał że nie gra w parze z Pique i zostawił sektor boiska , którym on miał się zająć w tym meczu , zorientował się niestety za późno .
Najbardziej śmieszy mnie fakt że strzelił gość , którego krył Vermaelen ( chociaż wiem ile grał Belg i nie mam wielkich pretensji do niego ) i przy nim w opisie piszę się ,, ohh szkoda że się spóźnił " a największą wine zrzuca się po części na Rakitica . KABARET .
15
To że dla takiego klubu jak Real i kibiców , którzy przyszli aby obejrzeć to spotkanie z trzecioligowcem to goleada powinna być normalnością . Zwłaszcza przed własną publicznością .
0
Ja nie krytykuję Gomesa , jestem poprostu zaskoczomy takim obrotem spraw .
0
Powołany Roberto , który miał wrócić 2 tygodnie później niż Gomes , który nie jest powołany .
0
Po w miarę obiecującym początku jest objeżdżany jak junior . Mam nadzieję że się ogarnie .
1
Skoro jest tak głupi to nie na salę operacyjną tylko do psychiatryka .
28
Za Espanyolem , najlepiej jakby spadli odrazu o trzy ligi niżej .
11
Alba nadaje się tylko do zejść z boku boiska , poza tym przy braku jakiegokolwiek dryblingu byłby bezużyteczny .
0
To jakieś zaskoczenie ? Bayern wie jak zarządzać finansami .
0
Śmieszy mnie fakt iż niektórzy dopatrują się tu błędy Rakitica .
Główny i najbardziej karygodny błąd popełnia tutaj Semedo bo nie powinien próbować interweniować na raz tylko zejść niżej za skrzydłowym .
Przecież każdy wiedział że jak piłka przejdzie to nie będzie spalonego i narazi nas na groźną sytuację , niestety poza Semedo .
Potem jeszcze doszło złe ustawienie Umtitiego i straciliśmy bramkę .
0
1 miejsce jest zarezerwowane dla Figo .
0
Kto widział ? Alba 50 metrów od bramki ? Sędzia główny podejmuje decyzje takie jakie przekaże mu sędzia liniowy . Jest tak przy spalonych , przy faulach blisko bocznej linii i przy sytuacjach stykowych czy piłka przekroczyła linię .
Od tego jest sędzia LINIOWY .
1
Jeśli Villanueva to był sędzia główny to za co niby ma być ukarany ? To sędzia liniowy powiniem zostać ukarany .
1
Jak ja bym chciał Alexisa spowrotem .
Alexis-Suarez-Dembele i za nimi Messi ... marzenie .
1
Rakitić i Paulinho w wyjściowym składzie , to chyba masz coś z głową .
0
Tak tylko z Malagą sędzia nie wpłynął na wynik . Mecz i tak byśmy wygrali bez tej bramki a Malaga nie dochodziła wogóle do głosu .
0
Zobacz ilu mamy kontuzjowanych zawodników .
0
Stary , on żartował uspokój się .
6
Sędzia nie zauważa piłki metr za linią bramkową ale dziury w getrach Garaya się dopatrzył .
0
Ale tu nikt nie krytykuję Valverde tylko Deulofeu , Suareza , Semedo i sędziego . I wszyscy na to zasłużyli .
0
To był błąd Semedo , nie powinien próbować interweniować tylko zbiegać za zawodnikiem biegnącym przy linii .
0
Przecież Vidal zagrał dobrze o co Ci chodzi ?
4
Deulofeu zły bo nie ma rozumu , nic się nie zmieniło odkąd odszedł na wypożyczenia .
1
Dzisiejszy mecz pokazuję dobitnie po co Barca sprowadziła Deulofeu za 7 mln euro .
Żeby go sprzedać za więcej , bo napewno nie do kontynuowania kariery na Camp Nou .
0
Ja też .
5
Na plus:
- Messi
- Iniesta
- Ter Stegen
- Alba
- Umtiti
Na minus:
- Semedo
- Luis Suarez
- Deulofeu
I jeszcze mały plusik po zmianie dla Vidala i ogólnie dla Vermaelena , nie było widać wogóle po nim że nie gra w podstawie od dawna , przy bramce bez szans , najbardziej zawalił Semedo .
1
Akurat Vidal zagrał dobre minuty .
13
Bo tutaj większość uważa że jak ktoś nie ma takiej techniki jak Iniesta czy Messi to znaczy że jest drewniany ...
2
Vermaelen pierwszy raz w wyjściowym składzie w meczu ligowym od 624 dni.
0
Dobrze , mamy ofensywną ławkę rezerwowych .