ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gomes nie jest słabym zawodnikiem bo przebłyski ma tylko że nie potrafi się odnaleźć w naszym stylu gry .
0
Co z tego że dałem na Huddersfield jak Blackpool mi zaje*ał ...
1
Jak na Barce to lepiej samobója obstawiać xd
0
Trzeba uważać , Crystal Palace też grało piach a z Chelsea co się stało każdy wie .
0
Zawsze sędzia może nam zabrać prawidłowo strzeloną bramkę z Malagą jak w tamtym roku kiedy Pique strzelił bramkę po dobitce poprzeczki Gomesa .
0
Przecież Denis nie gra ja pozycji Rakitica. Albo za Inieste albo na lewe skrzydło , które teraz w naszej formacji nie istnieje .
0
Meczosy.pl meczyki.pl meczelive.tv
1
Jasne że jest ;) jestem na l4 od końca sierpnia i jeszcze ponad miesiąc mnie czeka także meczyki obowiązkowo :)
1
Najlepszego :) za 12 dni również wskoczę na ten wynik ;)
7
O nie , co my wtedy zrobimy ;)
1
Alena sam mówi że nie jest gotowy na występy w pierwszej drużynie ...
1
Nie chce tego goscia oglądać w trykocie Barcy .
0
Paulinho krył strefowo , tam wbiegł strzelec bramki . Jak obejrzysz tą bramkę z innych kamer to zobaczysz że Paulinho miał większy wpływ na stratę .
1
Gomesowi moglibyście dać połówkę w górę za drybling , zgranie piłki do srodka , dobre wyjście na pozycje i to nawet na szybkosci , odegranie miał niecelne do Leo ale mimo to prawie zdobył bramkę .
A co do straconej bramki to Paulinho poszedł z przeciwnikiem w pojedynek i go poprostu przegrał .
Plus Rakitić dobre dogranie z różnego do Paulinho , szkoda że strzelił w środek akurat w bramkarza b9 brazylijczykowi się bramka należała .
15
To ściągnij lepszych w tym wieku zamiast Paco i Digne'a , którzy pogodzą się z rolą rezerwowych . Zresztą jeśli według Ciebie Digne to półśrodek to fajnie .
0
Barca nie szuka prawonożnego stopera , więc odejście Bartry wiele tu pewnie nie znaczy .
14
No to fajnie postąpili . Nie pozwolili odejść Vermaelenowi , nie dali mu zagrać ani minuty i szukają stopera na zimę . Bardzo to logiczne .
0
Dokładnie , w dodatku Denis punktował bramką i asystami a Gomes wygląda coraz lepiej .
2
Cannibal corpse - code of the slashers :)
1
Na lewym skrzydle powinien dostać szansę przy kontuzji Dembele , w LaLiga czy w LM potrafił strzelać po hattricku .
1
No już raczej nie urosnę i w sumie się z tego cieszę .
@sidzej to coś niziutko te półki masz zamontowane .
0
Jakbym przy swoim 187 cm miał policzyć ile razy w coś zaje*ałem to głowa mała ...
0
Lg k10 2017.
57
W tym 2012 to gość już ewidentnie przesadził .
0
Na plus Digne , Iniesta , Messi , Busquets , Paulinho i Deulofeu .
Sergi Roberto i MAtS poprawnie .
Słabe spotkanie Suareza , który zmarnował setkę .
Na minus Pique .
1
Dembele jest bardzo podobny , nie mogę się doczekać jego powrotu po kontuzji.
0
Mundo dalej z tymi transferami ...
4
Widać w niektórych przypadkach liczy się tylko częstość komentowania , nieważne że piszesz bzdury czy rzeczy z którymi nikt się nie zgadza .
0
Spokojnie , mamy początek sezonu . Denis ma trochę trudną sytuację bo powinien grać na pozycji Iniesty , któremu napewno też obiecali minuty przy przedłużeniu umowy albo na lewym skrzydle , które u nas nie istnieje przy 4:4:2 i cierpi na tym sam Luis Suarez .
0
Bo gramy 4:4:2 .