ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
45
Dziś wiem że jeśli Katalonia się odłączy od Hiszpanii to Barca i Girona zostaną wyrzucone z La Liga ale Espanyol sobie zostawią :D
2
Ja bym się obraził bo chciałbym Atletico o miejsce wyżej .
5
Po dzisiejszym meczu to odłączyliby Gironę najchętniej .
3
Ja to tylko tutaj zostawię .
3
Bramki w roku kalendarzowym a dokładnie w 2012 . Messi odp*erdolił taki rekord że nikt go nie pobije .
1
Po Messim największą stratą będzie Sergio Busquets .
0
Genialny , decydujący w kluczowych momentach Cristiano ( grający zapewne z kontuzją którą ukrywa ) Ronaldo , który niedawno odebrał prestiżową nagrodę znów na zero .
0
Grecję to pięknie sędziowie przepychali dalej ...
0
A nie mówiłem .
0
Nic wielkiego , popchnął zawodnika Girony , który rzucił piłkę do innego swojego zawodnika .
3
W Realu brakło Paulinho , pewnie bym im wyciągnął na 2:3 .
1
Florentino Perez: Ile za tego Paulinho ?
0
Ta , w pierwszym składzie nie ma miejsca dla Roberto w środku pomocy a Ty liczysz że Alena bedzue dostawał szansę . Powodzenia .
0
Torrenty , thepiratebay.org
0
Real Madryt może Ci zaje*ać .
7
Narazie gramy w 4:4:2 do którego piłkarze nie są przystosowani a wszyscy chcą fajerwerków na już ...
1
Byłem na ich koncercie we Wrocławiu w tamtym roku . Ich koncert to czysty spektakl , nie możesz spuścić oka ze sceny bo co chwile jakieś wybuchy , dużo ognia i dobra muza :)
0
Sorry ale każdy trudniejszy do obrony strzał kończył się golem . Roznice mozesz zobaczyć porównując Matsa do De Gei , ten drugi potrafi obronić strzały ,, nie do wyjęcia ".
9
Denis miażdżył Rakitica , nieźle się uśmiałem .
10
Nareszcie broni trudne piłki , tego mi brakowało . W tamtym sezonie tylko spoglądał jak piłka wpada do bramki .
1
Semedo grzeje ławę mimo że to bardzo dobry zawodnik a Ty wyjeżdżasz tutaj z Palencią :D
0
Tak , tylko porownaj wiek i doświadczenie obu piłkarzy . Mnie adaptacja Paulinho nie zaskoczyła .
0
A według mnie z Valencią nie będzie większego problemu . Robią błędy w defensywie i mają problemy z zespołami , które grają dobrze w ataku pozycyjnym . A jak im się zabierze piłkę to już nie będzie ta sama drużyna .
0
Do tego groźne wrzutki ciągle z jego strony .
2
Griezmann to już bardziej na szpice albo obok Leo w dwójce napastników kosztem Suareza .
1
Super , stamtąd prosto na trybuny .
0
Skład Marki super .
13
Ale bym zobaczył dziś takiego Roberto jako srodkowego ofensywnego pomocnika albo chociaż jako prawoskrzydłowego ...
0
Seri ? Serio ? Gość w niczym nie jest wybitny , wręcz mocno przeciętny , połowę spotkań gra jako DM , statystyki ma słabe , ma 26 lat i to jest jedyne wzmocnienie środka pola ?
0
The Elder Scrolls V : Skyrim .