0

Co nam zrobi Bale ? Ronaldo przy klasowym stoperze ? . Mamy dwóch mistrzów świata , jednego z najlepszych prawych obrońców na świecie a z Puyolem lub jakimś nowym stoperem to Pique będzie grał jak za dawnych lat .
Za to Arbeloa , Pepe , młody i niedoświadczony środek pomocy Realu może się nas bac .

0

Jako środkowy ale odpowiadający za destrukcje . Pamiętam jego asysty do Van Persiego a szczególnie tą z Borussią .

0

Song jest za mały jak na piłkarza Barcy , to go wzięli na siłkę :D .
A Song na rozgrywającego to byłby kapitalny pomysł .
Zarząd zrobił trochę głupi ruch , bo on grał bardziej jako ofensywny pomocnik ostatnio w Arsenalu a oni wyjechali żeby na stoperze grał :DD .

0

A ja miałem przeciwnie od Ciebie . Czemu nie miałbym się cieszyc z przyjścia kapitana Sevilli ? :D

0

Czy tylko mnie wkurwia ciągłe niezadowolenie i ciśnięcie każdego kroku nowego zarządu ze strony Laporty ? .

0

Skoro my robimy mniej transferów , to znaczy że nasza drużyna jest bardziej kompletne a nie . Jakby każdy klub kupował po 3-4 graczy w sezonie to ilu by trzeba wywalac po tym jednym sezonie .
To do niczego nie prowadzi .

0

A mnie ten cały Vergini nie przekonuje . Nam nie potrzebny młody zawodnik , tylko weteran i lider do kierowania naszą obroną .

0

W zime mieliśmy taką przewagę nad Wami w La Liga , że Wam dupę ściskało .

0

Ja pragnę tego samego . Mamy piłkarzy zdolnych do powtórzenia tego co się działo za początków Pepa .
Przy większej eksploatacji Cesca zamiast Xaviego , mamy zawodników którzy mogą przywrócic dawny blask .
Do stosowania pressingu , do gry kombinacyjnej , do gry w trójkątach . Trzeba się na spokojnie zastanowic , co przeszkodziło w kontynuacji naszego stylu . Może złe przygotowanie fizyczne ? może brak motywacji ? a może poprostu trener zdecydował że nie będzie nam już to potrzebne ? w każdym razie się przejechał .
Nasz atak jest świeży można powiedziec , wielu piłkarzy takich jak Tello , Ney , Alexis , Song , czy Alba ... brakuje im tytułów na tle klubowym ale to powinien byc jeden z aspektów , które powinny ich motywowac .
Nasza dotychczasowa gra nie wygląda źle ale zatraciliśmy pare naszych ,, kluczowych chwytów " .
Pressing , wychodzenie na pozycje , strzały z daleka .
Messi nie atakuje jako środkowy napastnik , nasze podania są wolne i dążą bardziej w tył niż w przód , nie mamy kapitana ( w sensie przez kontuzje ) , brakuje nam świeżości .
Uważam że dwa letnie transfery w dużej mierze pomogą w powrocie do dawnej gry . Mam tu na myśli Neymara i nowego środkowego obrońce , który jest nam niezbędny . Ney z Alexisem będą ściągali presje z Messiego , którego zawsze kryje więcej zawodników , a jeżeli drugi transfer będzie porządny to bedzie spokój o tyły .
Wszystko jest w rękach trenera , ma bogactwo pod swoją pieczą , lecz wszystko zależy od jego myśli i jego czynów . Jako zagorzały kibic wierzę że Martino przyniesie nam wiele przyjemnych chwil ale głównie wierzę że przyniesie to upragnione tytuły i pokażemy że hegemonia Barcy nie zostało do końca zatracona .

0

Hmm.. wszystko spoko ale my już mamy wysokiego dobrze grającego głową . Teraz potrzebny nam niższy zawodnik , szybszy także specjalizujący się w rozegraniu piłki .

0

Ja mysle ze wystarczy madrze rotowac zawodnikami, a nie zajezdzac ich fizycznie.

0

Słaba gra Cesca była ograniczana taktyką Barcy , to samo tyczy się Songa , Alexisa . Cesc lubił zawsze jebnąc z daleka a tutaj tego nie widac .
W ostatnim sezonie Song grał bardziej jako ofensywny pomocnik niż jako defensor i miał udział w większości bramek Van Persiego , który został królem strzelców .
Alexis , król dryblingu na równi z Neymarem , nie może kiwac , bo musi podac . Albo Messi albo Xavi .

0

Spoko to będzie wyglądało .
Song 17 , Pedro 7 , Ney ze swoim numerem , Tello 20 , Alves 22 .
Dziwne że nikt nie chce 19 :D .

0

Jak nie dopuścimy do rządów Laporty i Gasparta to dług będzie malał

0

Rubi może nie byc asystentem tylko pracowac jako ziomuś od taktyki , więc bardziej Roura ma się o co martwic .

0

Może nie miec osiągnięc ale jeśli przywróci grę Barcy z sezonu 2008/09 to biorę go w ciemno .

0

Transfer Bale'a jest zamknięty . On nigdzie się nie rusza z Tottenhamu .
Po drugie Ancelotti chce aby Igła został więc jego sprzedaż jest tak samo mało realna .

0

Nie wiem ile jeszcze razy trzeba będzie takich wiadomości żeby zrozumiec że jego transfer do nas jest niemożliwy .

0

Gra w trójkątach jest spoko ale z jednym sobie nie poradzimy a mianowicie z pressingiem .
Jeżeli Tata kładzie największy nacisk w środku pola to nasz sobie nie poradzi . Mianowicie chodzi o osoby , które będą rozgrywały mecz . Xavi i Song to piłkarze , którzy ze względu na swoją posturę bądź wydolnośc spowodowaną wiekiem .
Song może jakoś jeszcze sobie poradzi ale z Xavim będzie kłopot .
Chyba że nowe twarze od przygotowania fizycznego zdziałają cuda .

Co do reszty taktyki to Barca grała prawie to samo . Różnica dzieliła nas właśnie w przygotowaniu fizycznym i eksploatacji zawodników .
W tym sezonie tylko raz udało nam się skutecznie atakowac pressingiem i było to w meczu rewanżowym z Milanem .
Później każdy widział jak było , jak Bayern nas rozjechał . Tyle że w Niemczech przygotowanie fizyczne to podstawa .

0

Dokładnie , już kij z pieniędzmi z transferu ale sam zawodnik ma lepiej poukładane w głowie , kiedy wie na czym stoi .
Nie musi się stresowac że może się nie spodobac i wróci do klubu gdzie jest poprostu niechciany .

0

Tito ? Pep ? nie mieli doświadzczenia w świecie piłkarskim , jedynie w Segunda Division .

0

Czekajmy na oficjalne potwierdzenie nazwiska nowego trenera od użytkownika MikkiMessi .

To jedyne sprawdzone katalońskie źródło , potwierdza szybciej niż transfery.info .

0

Zgadzam się w 100% . Zobaczymy co wybierze Abi , rzadką grę w Barcy czy regularną w Maladze .
Według mnie lepiej byłoby przejśc do Malagi . Wąska kadra , silna drużyna ( która lubi czasami przegrac z kretesem ) i co najważniejsze dużo szans na grę .
Uważam że byłoby to rozsądniejsze posunięcie z jego strony , aczkolwiek może wydarzyc się tak że w obliczu kontuzji któregoś ŚP mógłby grac , w co szczerze wątpie bo liczę na dużo częstsze występy Songa nawet jako ofensywnego pomocnika .

0

Zgadzam się , jeśli to prawda to będzie bojkot . Piłkarz nigdy nie powinien miec wpływu na wybór trenera a zarząd .
Nie rozumiem jego kandydatury , przecież jest wiele lepszych trenerów a według RAC1 ( a to dosyc sprawdzone źródło ) to trenerem będzie osoba , która prowadzi w obecnej chwili klub .
Marzy mi się Villas-Boas i szkoda że wcześniej City zakontraktowało Pellegriniego .

0

I bardzo dobrze ! na taki klub jak Barca potrzeba nam trenera z prawdziwego zdarzenia a nie kolejnego eksperymentu .

0

No i pięknie . Ten talent trzeba jeszcze trochę doszlifowac ale nie dużo brakuje .

0

A ja niechciałbym nikogo z pierwszej czrówki .
Bielsa i Villas-Boas jak najbardziej . Szkoda że Hiddink nie jest wolny .

0

INFORMACJA W 100% PRAWDZIWA . ODWOŁANO WIECZORNY TRENING .
Z gry sry za capsa .

0

Ten komentarz do osoby wyżej .

0

Ja tak samo mam to gdzieś ( oczywiście na tę chwilę ) , teraz Tito musi poprowadzic swój własny mecz . Niestety znów o życie .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?