0

banankuba
Zgadzam się on i Cortouis czy jak to się tam pisze byliby najlepszymi kandydatami .

0

Trudno żeby Song grał dobrze na środku obrony skoro w Arsenalu ostatnio grywał jako ofensywny pomocnik . Ma świetne otwierające podanie i jego potencjał ofensywny może nie byc do końca wykorzystany na Camp Nou .

Z tych wszystkich wymienionych powyżej piłkarzy to moim zdaniem najlepszy byłby Kompany . Piłkarz w wielkim doświadczeniem i to byłoby najlepsze posunięcie .
Hummelsowi ostatnio nie idzie zbyt dobrze a jak Luiz ma bardzo dobre wyprowadzanie piłki to ja już niewiem . Oglądam mecze Chelsea i tak naprawdę nie widzę żadnego nadzwyczajnego pozytywu w jego grze .
Marquinhos i Inigo Martinez to są wielkie niewiadome zresztą tutaj chodzi o grę na najwyższym szczeblu , przeciwko najlepszym napastnikom a jeżeli patrzec na ostatnie transfery Barcy na tę pozycję to nasi scouci się wogóle nie znają na transferach .
Dmitro Chygrynski , Martin Caceres czy Henrique nie dostali tak naprawdę szans by pokazac co potrafią .
Najbardziej zadziwiła mnie informacja o Henrique , który nigdy nie zagrał nawet w oficjalnym meczu co jest naprawdę frustrujące .
A o Dmitro wszyscy wiedzą przyszedł za 15 , poszedł za 10 ... szkoda słów .

0

Ehh Puyol , Adriano , Alba . Dobrze że jest Montoya , bo kiedy trzeba prezentuje wysoki poziom .

0

Szkoda że bramka na 3-0 padła ze spalonego , straciła tym samym swój smaczek .

0

Geble
Całkowicie popieram .Nie mogę znieśc jak ten piłkarz siedzi na ławie .
Wystarczy spojrzec na statystyki Van Persiego z tamtego sezonu , co druga asysta była autorstwem Songa i chyba znowu musimy przegrac parę meczy by Barca zagrała dwójką DMów .

0

No i widzicie kibice ? nie ma sensu sprowadzac za duży hajs byle napastnika . Jeżeli nasi skrzydłowi są w formie tak jak dzisiaj to nie powinniśmy miec większych problemów w osiąganiu wyników .
Jedyne co mnie martwi to znów Adriano i to że skrzydłowi są w formie w mało odpowiednich momentach .

0

Po co drążyc temat skoro agent Alexisa już zdementował pogłoski o jego odejściu ?

0

SoRcIk
Pieniądze nie zawsze rządza piłką nożną i mam nadzieje że nie dojdzie do powstania tej ligi . Pasuje mi obecna Liga Mistrzów , kocham jej hymn kiedy prezentują jedenastki i nic mi więcej nie potrzeba .

0

Pieprzyc ten ich puchar . Tak uważam :D

0

Nie narzekajcie na Pedro . Jak napisano w artykule ,, Co zadecydowało o remontadzie ? " głównym atutem był pressing a Pedro jest mistrzem w tym aspekcie . Przez 60 czy 70 minut gośc nie zwalniał tempa i męczył obrońców co okazało się kluczowe .

David Villa może nie zagrał fajerwerków bo nie był często przy piłce ale jak już dostał to wykorzystał . Cieszy także może już na stałe forma naszych napadziorów , Villa strzela , odblokował się Alexis a Pedro gra równo .

0

Może w końcu przyjdzie trenerom Barcy do głowy że my też możemy grac szybką piłkę .
Messi , Pedro , Alexis , Alba , Tello czyAdriano to szybcy zawodnicy , zawsze można to wykorzystac .

0

Super , wtedy już może byc po wszystkim .

0

Możliwe że Alves będzie grał w pomocy i będziemy grali 3-4-3 w co szczerze wątpię .
Roura dobrze powiedział , on ma plan na Milan :/ .

0

Prawda jest taka . Jeżeli odpadniemy jutro z Milanem to daliśmy dupy w tym sezonie niemiłosiernie . Nie pomoże nawet La Liga skoro dostaliśmy od Realu a u siebie tylko zremisowaliśmy .
W lidze tłuczemy młotków ale jak przychodzi co do czego to w naszej grze nie ma zmian i jakby nie było wogóle przygotowania do meczu pod względem taktycznym .
Zobaczymy co Roura z Tito wykombinowali przeciwko Milanowi , jedno jest według mnie pewne . Jeżeli wyjdziemy once de gala to możemy świętowac odpadnięcie z LM .

0

Ja zagrałbym tak .
Valdes-Puyol-Pique-Masche
Xavi-Song-Iniesta
Messi
Alexis-Villa-Pedro .
Ustawienie ryzykowne ale my nie mamy nic do stracenia .

0

Mozaika będzie genialna , obyśmy wygrali .

0

Z Milanem powinien zagrac Song . Chyba że znów popełnimy ten sam błąd . Milan ma bardzo silnych fizycznie zawodników i Alex by się przydał .

0

No to tu mnie troche zaskoczył Scolari . Niewiem czym się kierował że to Alves dostał powołanie a nie Adriano .

0

Najlepsze z tego meczu to to , że Adriano w jednym kontakcie z piłką zrobił więcej niż Pedro w całym meczu hah .

0

0

Adrianoooo

0

Ten mecz nie jest tylko o prestiż . Tak mogą sobie wmawiac kibice Realu .
Jeżeli Barca wygra to będzie największe upokorzenie klubu z Madrytu na przestrzeni ostatnich stu lat i każdy będzie pamiętał z jaką przewagą Barca zdobyła tytuł mistrzowski .

0

Song za Thiago i wypas skład . W drugiej Thiago , Tello i Alexis .

0

Song za Xaviego , Adriano za Alvesa , Villa za Fabsa i za PEdro Alexis / Tello .

0

Sanchis 34
Nie jestem trenerem ani żadnym specjalistą . Poprostu nie dałbym odejśc zawodnikowi po jednym złym sezonie .

0

Jeżeli w następnym sezonie ma grac jak w tym to spoko .
Chyba że przypomni sobie zeszły sezon to wtedy damy mu szanse .

0

Redakcjo nie przesadzajmy .
Mou wcześniej jako trener wygrał raz lub dwa na Camp Nou a dostaliśmy od nich jakbyśmy grali w Ligue 1 .
Statystyki nie grają i nie ma co sięna nich opierac .

0

Ja bym zagrał parą Song y Busquets . Zabezpieczenie tyłów a także zdolności ofensywne Kameruńczyka dużo by dały .

0

Patrząc naszą formę to druga też się zakończy porażką . Milan na bank strzeli i będziemy w dupie .

0

Tak kupmy go , przecież nie mamy młodych środkowych obrońców . Pozdro dla tych ci nie skumają aluzji :) .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?