ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
banankuba
Zgadzam się on i Cortouis czy jak to się tam pisze byliby najlepszymi kandydatami .
0
Trudno żeby Song grał dobrze na środku obrony skoro w Arsenalu ostatnio grywał jako ofensywny pomocnik . Ma świetne otwierające podanie i jego potencjał ofensywny może nie byc do końca wykorzystany na Camp Nou .
Z tych wszystkich wymienionych powyżej piłkarzy to moim zdaniem najlepszy byłby Kompany . Piłkarz w wielkim doświadczeniem i to byłoby najlepsze posunięcie .
Hummelsowi ostatnio nie idzie zbyt dobrze a jak Luiz ma bardzo dobre wyprowadzanie piłki to ja już niewiem . Oglądam mecze Chelsea i tak naprawdę nie widzę żadnego nadzwyczajnego pozytywu w jego grze .
Marquinhos i Inigo Martinez to są wielkie niewiadome zresztą tutaj chodzi o grę na najwyższym szczeblu , przeciwko najlepszym napastnikom a jeżeli patrzec na ostatnie transfery Barcy na tę pozycję to nasi scouci się wogóle nie znają na transferach .
Dmitro Chygrynski , Martin Caceres czy Henrique nie dostali tak naprawdę szans by pokazac co potrafią .
Najbardziej zadziwiła mnie informacja o Henrique , który nigdy nie zagrał nawet w oficjalnym meczu co jest naprawdę frustrujące .
A o Dmitro wszyscy wiedzą przyszedł za 15 , poszedł za 10 ... szkoda słów .
0
Ehh Puyol , Adriano , Alba . Dobrze że jest Montoya , bo kiedy trzeba prezentuje wysoki poziom .
0
Szkoda że bramka na 3-0 padła ze spalonego , straciła tym samym swój smaczek .
0
Geble
Całkowicie popieram .Nie mogę znieśc jak ten piłkarz siedzi na ławie .
Wystarczy spojrzec na statystyki Van Persiego z tamtego sezonu , co druga asysta była autorstwem Songa i chyba znowu musimy przegrac parę meczy by Barca zagrała dwójką DMów .
0
No i widzicie kibice ? nie ma sensu sprowadzac za duży hajs byle napastnika . Jeżeli nasi skrzydłowi są w formie tak jak dzisiaj to nie powinniśmy miec większych problemów w osiąganiu wyników .
Jedyne co mnie martwi to znów Adriano i to że skrzydłowi są w formie w mało odpowiednich momentach .
0
Po co drążyc temat skoro agent Alexisa już zdementował pogłoski o jego odejściu ?
0
SoRcIk
Pieniądze nie zawsze rządza piłką nożną i mam nadzieje że nie dojdzie do powstania tej ligi . Pasuje mi obecna Liga Mistrzów , kocham jej hymn kiedy prezentują jedenastki i nic mi więcej nie potrzeba .
0
Pieprzyc ten ich puchar . Tak uważam :D
0
Nie narzekajcie na Pedro . Jak napisano w artykule ,, Co zadecydowało o remontadzie ? " głównym atutem był pressing a Pedro jest mistrzem w tym aspekcie . Przez 60 czy 70 minut gośc nie zwalniał tempa i męczył obrońców co okazało się kluczowe .
David Villa może nie zagrał fajerwerków bo nie był często przy piłce ale jak już dostał to wykorzystał . Cieszy także może już na stałe forma naszych napadziorów , Villa strzela , odblokował się Alexis a Pedro gra równo .
0
Może w końcu przyjdzie trenerom Barcy do głowy że my też możemy grac szybką piłkę .
Messi , Pedro , Alexis , Alba , Tello czyAdriano to szybcy zawodnicy , zawsze można to wykorzystac .
0
Super , wtedy już może byc po wszystkim .
0
Możliwe że Alves będzie grał w pomocy i będziemy grali 3-4-3 w co szczerze wątpię .
Roura dobrze powiedział , on ma plan na Milan :/ .
0
Prawda jest taka . Jeżeli odpadniemy jutro z Milanem to daliśmy dupy w tym sezonie niemiłosiernie . Nie pomoże nawet La Liga skoro dostaliśmy od Realu a u siebie tylko zremisowaliśmy .
W lidze tłuczemy młotków ale jak przychodzi co do czego to w naszej grze nie ma zmian i jakby nie było wogóle przygotowania do meczu pod względem taktycznym .
Zobaczymy co Roura z Tito wykombinowali przeciwko Milanowi , jedno jest według mnie pewne . Jeżeli wyjdziemy once de gala to możemy świętowac odpadnięcie z LM .
0
Ja zagrałbym tak .
Valdes-Puyol-Pique-Masche
Xavi-Song-Iniesta
Messi
Alexis-Villa-Pedro .
Ustawienie ryzykowne ale my nie mamy nic do stracenia .
0
Mozaika będzie genialna , obyśmy wygrali .
0
Z Milanem powinien zagrac Song . Chyba że znów popełnimy ten sam błąd . Milan ma bardzo silnych fizycznie zawodników i Alex by się przydał .
0
No to tu mnie troche zaskoczył Scolari . Niewiem czym się kierował że to Alves dostał powołanie a nie Adriano .
0
Najlepsze z tego meczu to to , że Adriano w jednym kontakcie z piłką zrobił więcej niż Pedro w całym meczu hah .
0
0
Adrianoooo
0
Ten mecz nie jest tylko o prestiż . Tak mogą sobie wmawiac kibice Realu .
Jeżeli Barca wygra to będzie największe upokorzenie klubu z Madrytu na przestrzeni ostatnich stu lat i każdy będzie pamiętał z jaką przewagą Barca zdobyła tytuł mistrzowski .
0
Song za Thiago i wypas skład . W drugiej Thiago , Tello i Alexis .
0
Song za Xaviego , Adriano za Alvesa , Villa za Fabsa i za PEdro Alexis / Tello .
0
Sanchis 34
Nie jestem trenerem ani żadnym specjalistą . Poprostu nie dałbym odejśc zawodnikowi po jednym złym sezonie .
0
Jeżeli w następnym sezonie ma grac jak w tym to spoko .
Chyba że przypomni sobie zeszły sezon to wtedy damy mu szanse .
0
Redakcjo nie przesadzajmy .
Mou wcześniej jako trener wygrał raz lub dwa na Camp Nou a dostaliśmy od nich jakbyśmy grali w Ligue 1 .
Statystyki nie grają i nie ma co sięna nich opierac .
0
Ja bym zagrał parą Song y Busquets . Zabezpieczenie tyłów a także zdolności ofensywne Kameruńczyka dużo by dały .
0
Patrząc naszą formę to druga też się zakończy porażką . Milan na bank strzeli i będziemy w dupie .
0
Tak kupmy go , przecież nie mamy młodych środkowych obrońców . Pozdro dla tych ci nie skumają aluzji :) .