0

Ten news odmienił moje życie .
Przepełniony ciekawostkami i długą wypowiedzią Gallianiego .

0

Messi co gra pressingiem to magia . Tello za Padro i Iniesta za Fabsa bo Thiago spoko dryblingiem przechodzi gosci .

0

Nie ma mowy . Alexis to utalentowany , mlody i ambitny pilkarz . To ze teraz ma problemy nie znaczy ze mamy sie go pozbywac .

0

inesta98
Nie bądź takie pewien . Pamiętasz chyba wybryk Figo .

0

Ja jezeli mialbym go sprzedac to zrobilbym to po nastepnym sezonie gdyby mu nie szlo . Poprzedni sezon mial fajny , strzelal bramki i to Realowi a teraz ma blokade .

0

Doplacic im 30 mln i wymienic .

0

Adriano , Song i Villa z Alexisem w pierwszym i dla mnie byloby git .

0

Jakoś jak Alexis praktycznie nie znany przychodził za 40 mln to nikt tak nie kwiczał jak teraz . To samo tyczy sie Fabsa , mysle ze poradzilibysmy sobie bez niego i przynajmniej mielisbysmy skrzydlowego .
Musicie sie przyzwyczaic ze Barca tez ostatnio szasta pieniedzmi i tak bedzie .
Pewnie po co kupywac Neymara skoro bedzie 32letni David Villa na skrzydle iwszyscy mysla ze bedzie cisnal pressingiem w tym wieku . Albo lepiej sprzedac 25 letniego Alexisa bo jeden sezon ma beznadziejny ? .

0

Neymar - Messi - Alexis / Pedro / Tello . Bardzo mi sie to podoba .

0

Według mnie to ten mecz w wykonaniu Barcy był żenujący . Nie widziałem ani jednego zawodnika w bordowo-granatowej koszulce , któremu zależałoby na zwycięstwie .
Messi nic nie biegał , Xavi tracił dużą ilośc podań , Alves z Pedro byli kompletnie bezproduktywni . Jedynie Iniesta przewiózł sobie paru typków ale nie pokazał się jakoś wybitnie .

Drugi raz z rzędu boli mnie to że Jordi robi kompletnie nieprzemyślane zmiany i one są chyba ustawione przed meczem .
Adriano nie wchodzi za słabego Alvesa , Villi nie ma na boisku a Alexis nie dostawał żadnych piłek .
Kompletne masakra .
Jeżeli zagramy tak w rewanżu to Mou nas rozbroił i nie mamy czego szukac , daliśmy dupy na całej linni . Bo zamiast wykorzystac osłabienie Realu to nasi sobie chodzili po boisku . Ciemno to widzę .

0

Gdzie jest Real MAdryt w naszej tabeli ?? tak wysoko spadli ? haha zlukajcie .

0

Adriano 6,5 za uzyskanie rzutu karnego i asyste ? troche smieszna decyzja wedlug mnie .
To samo sie tyczy Alexisa , nie dostal zadnej idealnej pilki , ktora moglby w 100% wykorzystac . Warto wspomniec tez ze 0,5 metra dzielilo go od bramki asysty .

0

Zeby sie skutecznie bronic trzeba miec odpowiednich ludzi do tego . Chelsea takich ma , a np. Bate nie bo bronili sie wszystkimi a 5-0 dostali .

0

Mnie cieszy to ze wreszcie zagralismy ustawieniem Villa - Messi- Alexis i bylo bardzo dobrze . Chlopaki sie dobrze dogadywali i w tym ustawieniu zabraklo tylko troche szczescia by obaj pozostali wpisali sie na liste strzelcow .

0

Czadek
Nie chodzi mi o az tak bezposrednia wypowiedz .
Ja bym powiedzial ze napewno absencja takich pilkarzy bedzie miala wplyw na taki mecz . Co nie znaczy ze bym ich nie szanowal czy z gory przekreslal .

0

Adriano ładnie ciska :D Gorszy od Villi tylko o jedna asyste .

0

Ja mam nadzieje ze chociaz Jordi przeprowadzi trzy zmiany a nie jak ostatnio Tito na CN .

0

Wedlug mnie troche glupie te slowa Roury .
Jak moze nie miec wplywu na druzyne brak pieciu podstawowych graczy ?? tego nie moge pojac .
Moge sie zalozyc ze gdyby u nas nie gral Xavi , Iniesta , Messi , Puyol i Busquets to nie gadalby takich glupot .

0

Alves biega ale czesto jest tak ze nie daje rady wrocic za skrzydlowym .
Mi akurat bardziej podoba sie Adriano i mam nadzieje ze on zagra w nastepnym meczu , chociaz to jest praktycznie niemozliwe .

0

Modle się by nasza ekipa to powtórzyła .
http://vimeo.com/19722126 !!!

0

Teraz Mou nie będzie ubrany w koszuleczkę jak na zdjęciu , bo teraz w Madrycie pizga ostro ! .

0

Mou chciał wygrac Puchar Króla ? . Szkoda by było gdyby trafił na Barce i wypadło mu kilku zawodników .

0

Masche strzela duzo bramek , tyle ze narazie tylko do naszej .

0

nocul
Stac nas na to . Widzę w tym tylko jeden problem , Barca ostatnimi czasy jak wygrywa 2-0 to zaczyna odpuszczac , pozniej rywal strzela bramki i zaczyna sie nerwowka . Wtedy albo jakas bramka nas uratuje albo rywal strzeli i po punktach .
Mam nadzieje ze im nie odpuszcza .

0

Wedlug mnie na prawej powinien zagrac Adriano . Zasluzyl sobie na to .

0

Dlaczego Alexis nie moze grac zawsze tak jak wczoraj w paru minutach ? .

0

Ja powiem tak , nie mamy wgl lewego skrzydla . Mimo obecnosci Iniesty on bardziej gra w srodku i nie mamy wgl ataku . Villa lub Alexis za Fabsa i Adriano koniecznie wczesniej niz ostatnio .

0

BarcaForever24
Kazdy remis oprocz 2-2 lub wyzszy powoduje ze odpadamy z turnieju .

0

Przy takiej formie naszych skrzydlowych , to lepiej zeby Adriano zagral w trojce ofensywnych :D .

0

Przepraszam bardzo ale niewiem za co Valdes mial ocene rowna 5 ? . Bo jest wychowankiem ? gosc nie bronil kompletnie nic . Przy bramkach nawet nie drgnal ale i tak ma 5 bo raz czy dwa tam dobrze kopnal pilke do Alvesa .
Masakra .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?