ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
,, Gdy mówię, że w niego wierzę, to w niego wierzę w niego "
0
Nie ma co chlopaka pchac odrazu na gleboka wode .
Musi sie spokojnie ogrywac a wie ze dostanie szanse na gre .
0
Wąsaty rycerz :D ja jebie .
0
Song jeszcze pokaze swoje prawdziwe oblicze . Nie gra najgorzej a trzeba pamietac ze gra w Barcelonie nie czesto i przyszedl w wakacje .
Co do Villi to jego problem jest w grze na skrzydle , jak gra na srodku to jest calkowce nna bajka .
Zreszta ile moze 30latek zasuwac na skrzydle ? ile moze uczestniczyc w pressingu skoro prawie pol roku nie biegal i kondycja napewno zaslabla ? .
Wystarczy przypomniec sobie bramki Davida w pamietnym meczu z Realem Madryt zakonczonym wynikiem 5-0 . Obie strzelone po zejsiu do srodka .
0
9999
Byly wtedy pogloski ze Iniesta i Messi .
Kurde ile juz lat minelo od tamtego pamietnego wieczoru i ciskanie na drugi dzien kolegow z osiedla , ktorzy byli za Realem :D .
0
Mi to nie robi wiekszej roznicy , liczy sie druzyna . Pilkarze wypowiadali sie tak samo ze nie przywiazuja do tego zbytniej uwagi , tj. bylo z czarnymi strojami .
Wszyscy sie spuszczali nad tym ze nie ma paskow , ze nie ma innych pierdol .
Jak juz ktos powiedzial ,, Reklama na koszulkach jest decyzją odwracalną " , wiec Barca moze podbudowac swoja kondycje finansowa i je usunac .
0
No i Fernandao dal dupy .... :/
0
Dani Alves *
0
Dani Alve smusi sobie wziasc do serca to ze po drugiej stronie boiska nie ma juz Abidala , tylko jest tak samo ciagnoacy do przodu Jordi Alba .
Ci pilkarze musza sie uzupelniac , bo jezeli pojda we dwoch do ataku to bedziemy dalej wpuszczali glupie bramki .
0
Jezeli nasz Leo bedzie gral jak teraz do 28 roku zycia to boze chron krolowa .
Rekord LM , bramek w sezonie , w FCB , jakies trofea z Argentyna i Messi bedzie niewatpliwie najlepszym pilkarzem w historii futbolu i moze to sie stac wszystko na naszych oczach .
Cos niesamowitego .
0
Tego sie obawiam a moze i niepotrzebnie . Czy Messi do konca bedzie gral w naszej ukochanej Barcelonie gdy zdobyl w niej juz praktycznie wszystko ? gdy media beda zarzucaly mu ze nie odnajdzie sie w innej lidze ? .
Nie chcialbym tego ujrzec na wlasne oczy i ciesze sie chwila jak narazie :D .
0
Sergi Gomez dostal czerwona a nie Sergi Roberto :o
0
Chudini
A od kiedy liga Ukrainska nalezy do najwiekszych ? :D
0
Villa zaczal strzelac wiec powienien grac w pierwszym skladzie .
0
barcaclue97
Przestan gadac glupoty . podsumowujesz pilkarza , ktory przyszedl do nas w lecie i gra albo na DMie gdzie za rywala najlepszegi pilkarza na tej pozycji lub na obronie gdzie nie byl zbyt dostosowany .
Musisz pamietac ze wpasowanie sie do stylu Barcy nie jest takie latwe i nie trwa miesiac czy dwa .
0
Mysle ze jeszcze nie powinien grac 90 minut z Celtikiem .
Jest Masche , Bartra , Song i oni moga grac na srodku obrony . Nie ma padaki .
0
Dokladnie , wszyscy chcieli sprzedac Bojana bo jego rozwoj sie zatrzymal a teraz prosze .
I tak Bojan ma wieksze sanse na powrot od marnego Afellaya .
0
Jak Nemyar nie trafii do Barcy to bardzo sie rozczaruje szczerze mowiac .
0
R10M10
Po pierwsze to Yaya gral w ekipie Guardioli , takze tez duzo z nia zdobyl .
Po drugie do City ciagnela go gra u boku swojego brata a to w karierze pilkarskiej nieczesto sie zdarza .
Wiec skreslanie kogos z gory mianem goscia , ktory leci na kase jest nie w porzadku .
Na kase polecial Hulk , bo napewno nie po puchary .
0
Nie ma co liczyc ze Pep poprowadzi Arsenal .
Gdyby wlodarzom klubu z Londynu chodzilo o puchary to Wenger juz dawno by tam nie pracowal .
Poprostu Wenger ma nosa do transferow i jest prawdziwa maszynka pieniedzy , zawsze utrzymajac sie w czolowce .
To jest za co podziwiam wlasnie Wengera i Valencie , sprzedajac najwieksze gwiazdy zawsza sa grozni i trzeba sie z nimi liczyc .
0
Jezeli Neymar chce grac z Messim , zdobywac najwazniejsze trofea to Barca jest dla niego klubem idealnym .
City to klub , ktory moze zdobyc wylacznie mistrzostwo Anglii i moze jakas tarcze :D nie wiecej .
A Pep nie pojdzie na kase , dlatego nie trenowal reprezentacji Szejkusow .
0
Co innego gdyby ten blad sedzia popelnil w pierwszej polowie to rozumiem , Celta moglaby byc niezle wkurzona nie powiem .
Ale w drugiej polowie gracze Celty tak naprawde juz nie istnieli i nie potrafili przeprowadzic zadnej sensownej akcji . Co nei znaczy ze sedziowie dali dupy i to ostro .
0
To Masche zagra z Bartra i po problemie .
0
Ludzie wstyd mi za niektorych jak patrze na komentarze .
To jest strone o zespole Barcy ALE NIE TYLKO DLA KIBICOW BARCY , wiec pare osob czegos nie rozumie .
MadridistaForEver
Mi tam nie robi roznicy czy jestes kibicem Barcy czy Realu . Masz takie samo prawo wypowiadania sie na dane tematy jak my i tylko slepo zapatrzeni wyrzucaja innych uzytkownikow ze strony .
Nie przejmuj sie nimi ^^ .
0
Fajnie zagrali nie powiem , cieszy dobra gra Alexisa w koncowce .
0
ixi1992
http://www.drhtv.com.pl/drhtv3.html
0
To dziecko jeszcze przez dlugi czas nie bedzie zdawalo sobie sprawy ze jest synem jednego z najbardziej znanych , kochanych ludzi na naszej planecie .
0
No pamietam ten mecz z Interem , jaki prezentowali wtedy styl .
Gowno prawda i tyle , Inter ma dzadoski styl i dostaje po dupie od sredniakow .
0
-WiernyCules-
Jak nie chcesz wystawic Pedro albo Alexisa to duzo na tym tracisz i sobie chyba nawet nie zdajesz sprawy .
Tracisz glownie na pressingu , oddajesz wiecej pola rywalom bo Cesc i Villa juz tak nie cisna .
Do tego duet Pedro , Alexis zalicza duzo odbiorow w obronie .
0
,, Alexis? Jestem zadowolony z jego pracy, robi to, o co go poproszę. "
Takze niech ktos jeszcze zwroci uwage na jego postawe .