SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dalej grajcie na stojąco, dalej. Liga sama sie wygra
2
No nie mówcie ze po czyms takim kontuzja ? W Anglii by go zabili
11
XD machnął sie kopiąc w piłkę i lezy i chcą zebysmy przerwali, dobre sobie
0
@turhiay on od tego cholernego wywiadu nie jest soba
0
@LukaszFan Pedri wlasnie od kilku meczy jakis taki niedokładny. Bałem sie ze gra z kontuzja
0
Dalej na stojąco grajcie. Poczekajcie do przerwy zamiast podkręcić i wbić jedna a najlepiej dwie.
1
I po co to Araujo kopie do przodu jak stoi obok Inigo do podania ?
11
Rywal bramkarza zawsze musi miec mecz zycia ? Jakim cudem wyjął ten rykoszet…
0
@Barca_Big_Moment za rotacje będziemy rozliczać Flicka na koniec sezonu. Na razie jesteśmy w grze o wszystko.
3
„Na Butarque mistrzostw sie nie zdobywa ale można je tam stracić”.
Juz nie pamietam kto to powiedział ale oby nasi dzisiaj się postarali i nie podłączyli Realu do prądu w tej najważniejszej części sezonu.
0
Gazety pieprzyly a tymczasem Salah i VVD przedłużenie kontraktów. Sane negocjuje z Bayernem.
TAA nie rob jaj i tez zostawaj w LFC ;)
0
Krew mnie zalewa jak pomysle, ze jak nie Nico to za nieco mniej (a nawet na raty bo to nie klauzula) mozna było miec Doue który wyglada jak Neymar a potrzebowaliśmy skrzydłowego do rotacji… za to wzięliśmy szklankę (kazdy o tym wiedział) za 60 mln do pomocy, ktora była obsadzona i jeszcze zablokowaliśmy rozwój Fermina i Torre. Wciaz nie rozumiec co kierowało szwagrami…
0
Yamal zmianę pokazuje ?
1
Po manite. Kibice na stadionie po tych wszystkich latach na to zasłużyli w LM
0
Czemu za Fermina ? Pedri słabszy ostatnio moglby odpoczac
0
Zdejmij Inigo bo zaraz kartke wyłapie
2
Prac jeszcze bo sa słabi. A na rewanż ze spokojna głowa.
0
To niesamowite ze Borussia nie wyłapała manity…
0
Gdzie ma kartki ?
2
Nie jestem zadowolony. Zaczęliśmy swietnie a teraz wyglada to jak z Betisem a powinno byc juz 2/3:0 i zabawa.
A Yamal mam nadzieje dostanie wychowawczego liscia. Juz w pierwszych minutach powinien dokręcić na 1:0 a w kolejnych minutach wyłożyć na pustaka do Lewego i miec gola i asystę a ma 0 w statach. Jak odpadną z LM to żaden z nich nie wygra ZP. A tylko gra zespołowa mogą coś ugrać.
0
Nie było reki ?
3
To sie k***a zemści w rewanżu. Juz powinno byc 3:0
0
Najpierw wyłożenie do nikogo a potem zmarnowany rozny…
1
Jazda Arsenal, prac i się nie zatrzymywać !
0
Maszyna Gyokeres sie nie zatrzymuje. Ehh marzenie na zastępstwo Lewego. Jak nie daj Bog Lewy sie skonczy nagle w następnym sezonie to zostajemy z ręka w nocniku.
1
Piękne słowa trenera Puszczy na wizji po meczu, że będą walczyć do samego końca sezonu o każdy metr boiska. Można się z nich nabijać ale przez nich przemawia ambicja by nadal grać w Ekatraklasie. Nie to co gwiazdeczki z dużych miast którym nie chce sie gonić. Albo Wisła ktora co sezon sie kompromituje.
Z całego serca życzę im utrzymania i to nie tylko dlatego, że to rodzinne strony ;)
1
@barcelonaLM moje rodzinne strony, klub w którym sie kopało za dzieciaka ;)
0
Ten remis nam nic nie daje bo i tak mieliśmy tak jakby 3,5 pkt nad Realem. A 6 pkt mogło sprawic ze mozna by sie potknąć i w Klasyku i w jeszcze jakims 1 orzeszku który gdzies sie na pewno znajdzie.
Dramat k***a…
0
Za same zmiany powinno byc z 5 min dodane a gdzie jeszcze inne wydarzenia.
Cyrk po prostu.
7
4 XD co za cyrk