0

Lewy k***a z wolnego dawaj. Strzelałeś w Bayernie…

4

Pedri ? Świetnie. Rotuje jak trzeba 3 pkt zapewnić
Jak były wygrane mecze to grali po 90

2

Jezu po co ten Martin ?

3

Raz przyspieszcie bo na chodzonego sie nie uda. Wcisnąć i kontrolowac

0

@kemyt1995 najpierw niech załatwi sobie implanty kolan

0

Nico na skrzydło był bardziej potrzebny na ten sezon niz Olmo w pomocy ale coz. Trzeba pogratulować Laporcie i Deco łbów

0

@Tarnowitz jak nie przyspiesza raz albo dwa to na chodzonego nie wygrają

0

@kuz nie musi bo tylko jeden jego błysk moze przynieść gola

Jak sie nie ma powaznych zmienników na atak to trzeba orać tym co masz

Nico siadlby w tym sezonie jak złoto. Był bardziej potrzebny niz Olmo na ten sezon

0

Przycisnijcie chłopaki… jak gracie szybciej to od razu sa okazje. Na chodzonego nie zaskoczycie

Jeden zryw a potem znow kontrola spotkania
Musza tu byc 3 pkt

0

@SelloutCrowd jakos wole De Jonga niz Garcie ale coz

3

Co czemu De Jong ?

1

Szkoda ze bez Raphy ale za ta ostatnio samolubnosc i te glupie wywiady to kubeł zimnej wody sie przyda.

2

Znaja wynik Realu. Jak ktorys nie będzie dzisiaj zapieprzal to na lawke. I podania do lepiej ustawionych kolegow. To decydująca czesc sezonu. Jako piłkarz wolałbym sie cieszyc z trofeow niz z jakichs indywidualnych statystyk.

1

Dalej Valencio po 3 pkt ! Bronić to

0

@Pablozeusz najlepsze było jak z Rayo Gavi uraz głowy leżeli conajmniej 8 + inne wydarzenia na boisku a ten 4 min XD

3

Nie rozumiem czemu Valencia nie uderza z dystansu na bramkę 19 letniego Jaśka

1

@Sulimo w punkt, lepszego porównania nie przeczytacie ;)

2

Mamarda wraca do formy.

1

@norbi77 cały czas to mowie koledze kibicowi Atletico. Po co sie zatrzymujecie po 1 golu ? Im trzeba tłuc ile wlezie i sie nie zatrzymywać.

0

Jaki był kurs na Leverkusen w okolicach 90’ ? Grał ktos ? Chciałem sobie ich przypilnować ale dostałem wazny tel i mi przeszło koło nosa :/ w 80’ było cos w okolicach 4

3

Poszedł sprawdzać spalonego do monitora bo nie wierzył ze musi anulować tego fartownego gola Realu ;)

0

@MaziFCB a w którym meczu Realu nie ma kabaretu ?

1

Hahah spalony, jaki fuks

0

XD musi byc x10 razy lepszy ;)

Najlepsze jest to ze za kazdym razem maja karnego. Ile razy nas kopali, z Leganes nawet gość obiema rękami popchnął Raphe i nic. Dopiero jak urwia noge to moze dadzą nam karnego ale to i tak będą szukac.

0

@Transu96 licze tylko piłkę klubowa

0

@Stinger_ przypominam ze juz raz prawie wtopilismy 2 cyfrowa przewagę w lidze. Wystarczyły 3 porażki na koniec sezonu kiedys tam.

3

42 gole i 11 asyst Gyokeresa a sezon jeszcze trwa. Wykręci jakiś chory wynik, potwór i marzenie do zastąpienia Lewego.

1

@lucca87 cały czas nam nadzieje ze wybroni nam LM. Czego nam i jemu bardzo życzę ;)

4

Finał z Realem ? I cyk Soto Grado faworytem. No kto by sie spodziewał ;)

1

@Fantastyczny Chłopiec wlasnie nie dajcie sie nabrać, on nigdy nie będzie topowym starterem. Tez licze na kogos z Anglii i ze odzyskamy to co zapłaciliśmy. Mysle ze darmowy David zrobiłby takie same liczby a moze i dorzuciłby cos ekstra.
A kasa sie przyda na skrzydłowego bo to must have. Wczoraj nie było kogo wpuścić na skrzydło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?