SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@norbi77 cały czas to mowie koledze kibicowi Atletico. Po co sie zatrzymujecie po 1 golu ? Im trzeba tłuc ile wlezie i sie nie zatrzymywać.
0
Jaki był kurs na Leverkusen w okolicach 90’ ? Grał ktos ? Chciałem sobie ich przypilnować ale dostałem wazny tel i mi przeszło koło nosa :/ w 80’ było cos w okolicach 4
3
Poszedł sprawdzać spalonego do monitora bo nie wierzył ze musi anulować tego fartownego gola Realu ;)
0
@MaziFCB a w którym meczu Realu nie ma kabaretu ?
1
Hahah spalony, jaki fuks
0
XD musi byc x10 razy lepszy ;)
Najlepsze jest to ze za kazdym razem maja karnego. Ile razy nas kopali, z Leganes nawet gość obiema rękami popchnął Raphe i nic. Dopiero jak urwia noge to moze dadzą nam karnego ale to i tak będą szukac.
0
@Transu96 licze tylko piłkę klubowa
0
@Stinger_ przypominam ze juz raz prawie wtopilismy 2 cyfrowa przewagę w lidze. Wystarczyły 3 porażki na koniec sezonu kiedys tam.
3
42 gole i 11 asyst Gyokeresa a sezon jeszcze trwa. Wykręci jakiś chory wynik, potwór i marzenie do zastąpienia Lewego.
1
@lucca87 cały czas nam nadzieje ze wybroni nam LM. Czego nam i jemu bardzo życzę ;)
4
Finał z Realem ? I cyk Soto Grado faworytem. No kto by sie spodziewał ;)
1
@Fantastyczny Chłopiec wlasnie nie dajcie sie nabrać, on nigdy nie będzie topowym starterem. Tez licze na kogos z Anglii i ze odzyskamy to co zapłaciliśmy. Mysle ze darmowy David zrobiłby takie same liczby a moze i dorzuciłby cos ekstra.
A kasa sie przyda na skrzydłowego bo to must have. Wczoraj nie było kogo wpuścić na skrzydło.
3
Uff najgorszy mecz 2025
0
Aha to przy dogrywce jesteśmy w doopie
5
Hansi lej po pyskach za ta samolubnosc. Najpierw klub a potem statystyki. Jak ktorys nie rozumie to wypad na lawke
2
@Romario87 zniknął od wywiadu w Brazylii
1
Chyba wole wyjazd Wojtka niz podania na mine/rywala od Stegena
0
Lewy graj a nie dyskutuj z tym pluto
0
Zaden nie wpadnie nawet nie sprobuje sie wywalić a polu karnym. Cały czas poza pole karne wylatują
1
@bartulek98 Yamal mu nie pomaga
0
Jak cos nie zrobią to będzie remis i dogrywka
0
Hahah mutant kolejny raz nie przypilnował.
Zmiany. Dawaj tego lewego i Gaviego.
0
Nic nie gramy. A jak samolubność Raphy zaważy na awansie to powinien zostać publicznie biczowany
0
Swietnie Yamal kuleje przed LM i został na boisku bo nie ma takiego Nico zeby wpuścić
2
Po co Ferran zagrywa pięta zamiast strzelać na bramkę ?
0
@Cvzx potyczka z Argentyna chyba zryła mu banie
Po cholere udzielał tego wywiadu i odstawiał te cyrki
1
Wpuszczać Araujo na mutanta bo znowu nam strzeli. Jego trzeba łapać pod pachy jak Araujo. Cubarsi i Inigo sobie nie poradzą
2
Yamal im robi kazda akcje a psują na potege
0
No naprawił to ze we wcześniejszej sytuacji sie słabo zachował.
0
Ehh Ferran nigdy nie będzie topowy
A Atletico wyszło grać a piłkę aha…