1

@norbi77 cały czas to mowie koledze kibicowi Atletico. Po co sie zatrzymujecie po 1 golu ? Im trzeba tłuc ile wlezie i sie nie zatrzymywać.

0

Jaki był kurs na Leverkusen w okolicach 90’ ? Grał ktos ? Chciałem sobie ich przypilnować ale dostałem wazny tel i mi przeszło koło nosa :/ w 80’ było cos w okolicach 4

3

Poszedł sprawdzać spalonego do monitora bo nie wierzył ze musi anulować tego fartownego gola Realu ;)

0

@MaziFCB a w którym meczu Realu nie ma kabaretu ?

1

Hahah spalony, jaki fuks

0

XD musi byc x10 razy lepszy ;)

Najlepsze jest to ze za kazdym razem maja karnego. Ile razy nas kopali, z Leganes nawet gość obiema rękami popchnął Raphe i nic. Dopiero jak urwia noge to moze dadzą nam karnego ale to i tak będą szukac.

0

@Transu96 licze tylko piłkę klubowa

0

@Stinger_ przypominam ze juz raz prawie wtopilismy 2 cyfrowa przewagę w lidze. Wystarczyły 3 porażki na koniec sezonu kiedys tam.

3

42 gole i 11 asyst Gyokeresa a sezon jeszcze trwa. Wykręci jakiś chory wynik, potwór i marzenie do zastąpienia Lewego.

1

@lucca87 cały czas nam nadzieje ze wybroni nam LM. Czego nam i jemu bardzo życzę ;)

4

Finał z Realem ? I cyk Soto Grado faworytem. No kto by sie spodziewał ;)

1

@Fantastyczny Chłopiec wlasnie nie dajcie sie nabrać, on nigdy nie będzie topowym starterem. Tez licze na kogos z Anglii i ze odzyskamy to co zapłaciliśmy. Mysle ze darmowy David zrobiłby takie same liczby a moze i dorzuciłby cos ekstra.
A kasa sie przyda na skrzydłowego bo to must have. Wczoraj nie było kogo wpuścić na skrzydło.

3

Uff najgorszy mecz 2025

0

Aha to przy dogrywce jesteśmy w doopie

5

Hansi lej po pyskach za ta samolubnosc. Najpierw klub a potem statystyki. Jak ktorys nie rozumie to wypad na lawke

2

@Romario87 zniknął od wywiadu w Brazylii

1

Chyba wole wyjazd Wojtka niz podania na mine/rywala od Stegena

0

Lewy graj a nie dyskutuj z tym pluto

0

Zaden nie wpadnie nawet nie sprobuje sie wywalić a polu karnym. Cały czas poza pole karne wylatują

1

@bartulek98 Yamal mu nie pomaga

0

Jak cos nie zrobią to będzie remis i dogrywka

0

Hahah mutant kolejny raz nie przypilnował.
Zmiany. Dawaj tego lewego i Gaviego.

0

Nic nie gramy. A jak samolubność Raphy zaważy na awansie to powinien zostać publicznie biczowany

0

Swietnie Yamal kuleje przed LM i został na boisku bo nie ma takiego Nico zeby wpuścić

2

Po co Ferran zagrywa pięta zamiast strzelać na bramkę ?

0

@Cvzx potyczka z Argentyna chyba zryła mu banie
Po cholere udzielał tego wywiadu i odstawiał te cyrki

1

Wpuszczać Araujo na mutanta bo znowu nam strzeli. Jego trzeba łapać pod pachy jak Araujo. Cubarsi i Inigo sobie nie poradzą

2

Yamal im robi kazda akcje a psują na potege

0

No naprawił to ze we wcześniejszej sytuacji sie słabo zachował.

0

Ehh Ferran nigdy nie będzie topowy

A Atletico wyszło grać a piłkę aha…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?