2

Dobrze niech strzelają ale niech to będą k***a celne strzały.

Czemu nie szukamy karnych ? Jak Yamal nie ma co zrobic z piłka to niech wjeżdża w nich na pełnej

0

K***a Yamal co z tymi twoimi strzałami…

0

@DragonxNF ogladam wiele lig ale takich cyrków jak w Hiszpanii to nawet w Esa nie ma

0

@Katalonik97 lewego wali to pichichi, on chce zostać mistrzem Hiszpanii

0

@clyde cos przebije zeszly rok ? Karny po padolino Lucasa, brak karnego na Yamalu i gol Barcy którego nie uznali bo nie ma goal line.

0

@Korsain skubany robi co moze a i tak sie nie udaje. Osasune do skargi tez pewnie on podpuścił

1

Nie pamietam jak to wczoraj dokładnie leciało i kto to napisał ale śmiechłem, „sędziowie mylą się w obie strony ale najczęściej na korzyść Realu”.

1

@ngif co zrobic jak glowka Araujo wyciągnięta a Lewy spieprzyl setkę

1

Juz sprawdzili w 5 sekund ?

0

@Jakchcesz nic to nie daje na razie

4

Wezcie tego Martina. Lewa strona nie istnieje. Zero zagrożenia

0

Gazzaniga juz wyciagnal strzał Araujo a z Realem pewnie babole sadził.

0

Fermin chciał szukac karnego tylko zamiast jedna to skoczył obiema nogami w kostke rywala…
Ale to co spieprzyl Lewy chwile wczesniej ehhh

0

@Katalończyk 99 „y nada mas i tak przekręcimy was”

20

I studio po meczu wszystko wyjaśniło.
Karny dla Realu cyrk, Guler wsadza noge w rywala jeszcze go kopiąc.
Brak karnego dla Leganes. Jude utrudnia oddanie czystego strzału gościowi.
Faul na Rodrygo przed wolnym był.

0

@daniel32778 i to zatrzymywać Messiego bez faulu

1

Dalej Ogórki ! Teraz kopac, faulowac i wybijać z koncentracji do bólu.
A my grajmy swoje do końca sezonu. Oni spuchna bo sa po prostu cały sezon słabi. Nie da sie sezon w sezon ślizgac z gowniana gra.

1

Nie ma to jak wsadzić noge w obrońcę i dostać karnego…

1

@Sysia11 i Fermin i Torre maja papiery na grę. Transfer Olmo tylko wyhamował ich rozwój co było pisane od samego początku. Potrzebowaliśmy w lecie kogos konkurencyjnego na skrzydło a nie kolejnego ofensywnego pomocnika ale coz…

46

Yamal to jest potwor. Nie strzela jeszcze tyle co Messi ani nie jest az tak widowiskowy jak Neymar ale ma po 50% z nich i 17 lat wiec w cholere czasu na dalszy rozwój. Boże miej go w opiece.

2

Sa zmiennicy… przeciez to juz w 1 tempo było uderzać. Ale mu Yamal patelnie wyłożył

0

W 1 tempo miał okazje na strzał a pozniej juz tylko w trybuny to musiało lecieć

0

Nie wpusci Fatiego… mozna oficjalnie juz pisac ze po chłopie

11

To było Torre masterclass do Fermina ?

4

W ogole nie patrzył na piłkę tylko zeby potrącić Torre…

0

Gość strzelił gola i od 11 minuty go nie było. Fenomen

5

Na prawde zal mi Pablo Torre. Powinien grać wiecej. Niech idzie gdzies na wypożyczenie albo sprzedaż z odkupem zeby kupujący dał mu szanse. Gość w rytmie meczowym byłby lepszy niz ten śmieszny Guler.

1

Po co nam był ten Olmo ? Fermin ma wszystko to samo. Jeszcze w zapasie był Pablo Torre a teraz obaj rozwój zachamowany. A Nico na skrzydło duzo bardziej by sie przydał…

0

K***a juz powinno byc 3:0 i spacer… co za slimoki. Czemu Pedri tego nie uderza ?

17

K***a De Jong jakis taki żwawy. Jakby zawsze sie tak ruszał to nikt by nie myslal o jego sprzedaży

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?