SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dobrze niech strzelają ale niech to będą k***a celne strzały.
Czemu nie szukamy karnych ? Jak Yamal nie ma co zrobic z piłka to niech wjeżdża w nich na pełnej
0
K***a Yamal co z tymi twoimi strzałami…
0
@DragonxNF ogladam wiele lig ale takich cyrków jak w Hiszpanii to nawet w Esa nie ma
0
@Katalonik97 lewego wali to pichichi, on chce zostać mistrzem Hiszpanii
0
@clyde cos przebije zeszly rok ? Karny po padolino Lucasa, brak karnego na Yamalu i gol Barcy którego nie uznali bo nie ma goal line.
0
@Korsain skubany robi co moze a i tak sie nie udaje. Osasune do skargi tez pewnie on podpuścił
1
Nie pamietam jak to wczoraj dokładnie leciało i kto to napisał ale śmiechłem, „sędziowie mylą się w obie strony ale najczęściej na korzyść Realu”.
1
@ngif co zrobic jak glowka Araujo wyciągnięta a Lewy spieprzyl setkę
1
Juz sprawdzili w 5 sekund ?
0
@Jakchcesz nic to nie daje na razie
4
Wezcie tego Martina. Lewa strona nie istnieje. Zero zagrożenia
0
Gazzaniga juz wyciagnal strzał Araujo a z Realem pewnie babole sadził.
0
Fermin chciał szukac karnego tylko zamiast jedna to skoczył obiema nogami w kostke rywala…
Ale to co spieprzyl Lewy chwile wczesniej ehhh
0
@Katalończyk 99 „y nada mas i tak przekręcimy was”
20
I studio po meczu wszystko wyjaśniło.
Karny dla Realu cyrk, Guler wsadza noge w rywala jeszcze go kopiąc.
Brak karnego dla Leganes. Jude utrudnia oddanie czystego strzału gościowi.
Faul na Rodrygo przed wolnym był.
0
@daniel32778 i to zatrzymywać Messiego bez faulu
1
Dalej Ogórki ! Teraz kopac, faulowac i wybijać z koncentracji do bólu.
A my grajmy swoje do końca sezonu. Oni spuchna bo sa po prostu cały sezon słabi. Nie da sie sezon w sezon ślizgac z gowniana gra.
1
Nie ma to jak wsadzić noge w obrońcę i dostać karnego…
1
@Sysia11 i Fermin i Torre maja papiery na grę. Transfer Olmo tylko wyhamował ich rozwój co było pisane od samego początku. Potrzebowaliśmy w lecie kogos konkurencyjnego na skrzydło a nie kolejnego ofensywnego pomocnika ale coz…
46
Yamal to jest potwor. Nie strzela jeszcze tyle co Messi ani nie jest az tak widowiskowy jak Neymar ale ma po 50% z nich i 17 lat wiec w cholere czasu na dalszy rozwój. Boże miej go w opiece.
2
Sa zmiennicy… przeciez to juz w 1 tempo było uderzać. Ale mu Yamal patelnie wyłożył
0
W 1 tempo miał okazje na strzał a pozniej juz tylko w trybuny to musiało lecieć
0
Nie wpusci Fatiego… mozna oficjalnie juz pisac ze po chłopie
11
To było Torre masterclass do Fermina ?
4
W ogole nie patrzył na piłkę tylko zeby potrącić Torre…
0
Gość strzelił gola i od 11 minuty go nie było. Fenomen
5
Na prawde zal mi Pablo Torre. Powinien grać wiecej. Niech idzie gdzies na wypożyczenie albo sprzedaż z odkupem zeby kupujący dał mu szanse. Gość w rytmie meczowym byłby lepszy niz ten śmieszny Guler.
1
Po co nam był ten Olmo ? Fermin ma wszystko to samo. Jeszcze w zapasie był Pablo Torre a teraz obaj rozwój zachamowany. A Nico na skrzydło duzo bardziej by sie przydał…
0
K***a juz powinno byc 3:0 i spacer… co za slimoki. Czemu Pedri tego nie uderza ?
17
K***a De Jong jakis taki żwawy. Jakby zawsze sie tak ruszał to nikt by nie myslal o jego sprzedaży