SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@aspr1me nowa torbę bo stara juz wytyrana ;)
0
@Nazio_87 XD pewnie znowu usłyszał ze De Paul jest mistrzem świata
7
Juz sie cofają do murarki… oni mysla ze do karnych tak dociągną ? Atakowac śmietankowych
1
Nie bawcie sie i nie dawac im tlenu. Jechac jechac z nimi
0
Tak k***a jechac z nimi ! Ciency sa. Nie moga sie ślizgać kolejny rok w tej LM
0
Marciniak chyba dostanie od Luki nowa torbę po meczu ;)
0
Troche słabo widoczna ta ich oprawa. Mam nadzieje ze na nowym CN będzie mozna nadal robic swietne kartoniady jak wczesniej
1
@ShawnC Gimenez z Klementyna to jest awans dla Realu
2
Ktos pyta Lille czy BVB ? Ja mysle ze ciekawie będzie ogladac jak 17 latek mierzy sie z dwoma 34 i 35 latkami w składzie Lille ;)
0
Dawno nie widziałem takiej kopaniny w LM ;)
Ten bramkarz Lille całkiem spoko ale wyglada na niskiego. Ile ma wzrostu ?
0
@Faro za Gyokeresa joker ;) człowiek wciaz zyje marzeniami ze wrócimy do czasow w których mogliśmy miec 2 porządnych grajków na kazda pozycje.
Gdyby pozbyć sie zbędnych grajków i obciąć zbędne pensje to kto wie.
2
Ferran przy takiej samej sytuacji by się machnal XD
Jakby zgodził sie na niska pensje to taki David jako joker moglby byc swietny.
5
Troche słabe wczoraj tanczyc po golu gdy dopiero byli wstrząśnięci śmiercią i przekładali mecz z Osasuna…
0
@Trojanek23 był kiedys opcja za darmo czy mi sie wydaje ?
0
Jest taki jeden zamaskowany bandyta ze Sportingu. Mysle ze z takim serwisem jak Lamine, Rapha, Pedri i Olmo zrobiłby tu furorę.
Jesli Lewy skonczy sie nagle w przyszlym sezonie jak Benzema po Złotej Piłce to co wtedy ?
1
@Faro tez o tym pomyslalem
0
PSG ma po prostu przyspieszenie. Tam kazdy w ataku jest piekielnie szybki. U nas nawet Yamal nie jest tak szybki.
Gdybysmy mieli Nico tez mozna by myslec o takich szybkich lagach
0
Ajajaj dwa pitbulle weszły na boisko ;)
0
@ViscaelBarca2007 po prostu Ferran jest ruchliwy ale co z tego jak setek nie strzela jak z Atletico
2
Nie powiększył, jakby nie łokieć to i tak by na ciało poleciało
6
K***a ze to podanie Yamala nie przeszło.
Co my ich łapiemy na spalone. Strasznie mi sie podoba ten pomysł Flicka na ten element gry.
1
@Batys Inigo to powinien był tu trafic zamiast Lengleta
0
Je*ani co grają. Ale niedokładności wciaz sa
0
Dawac jeszcze jednego gola i zmiany
0
@krol211 raczej Olmo ma uderzenie z dystansu
0
@Kazragore Yamal i Fati chociaz gdzies czytałem ze chyba Balde ?
1
@mientusek1407 to zobaczysz jak łysa pała go powoła
0
Balde pięknie progresuje. Oby tak dalej
Tylko ze Daviesa z niego nie będzie bo jak przywali na masie to straci na szybkości
1
@OzzyFCB ale ja dałem wariata ze wszyscy 3 strzela
3
Inigo to cholerny szef, obawiam sie tej przerwy reprezentacyjnej…