0

Jakiego spalonego on podniósł ? XD

0

@LukaszFan tak i dostanie bajeczny kontrakt a na 30 urodziny sie skonczy i nie będzie chciał odejść bo Barcelona jest piękna.
Tak samo jak gwiazdeczka Leao…

Miec taki talent pod nosem i go nie wyciągnąć to kryminał.

12

Jak oni go nie kupią na to LS to będą debilami do kwadratu. Wiek, rozwój, zgranie na kadrze i najlepszy stosunek jakości do ceny.

0

@adamek20151 chodzi o bycie weteranem, walczakiem i liderem na obronie.

0

Szczerze ? Tak samo jak nienawidziłem Ramosa tak samo bardzo zazdrościłem go Realowi. A teraz… my mamy Inigo ;) jak dołoży jeszcze jakies wazne gole głowa to będzie bajka.

2

@norbi77 sa gdzies reakcje Wojtka ?

Cholera jak ja uwielbiam Flicka. Mimo, że jest Niemcem i w przeszlosci nas ukrzyżował to uwielbiam go. Jesli zaprowadzi nas do trypletu to odkupi to 8:2.

0

@Faro bo Dani za kazdym razem jak mogl dostać szanse to sie rozwalił a teraz juz nie ma czasu na eksperymenty

1

@Quahoo w cięższym stanie jest stary po przegraniu sezonu w tydzień, ponoć nadal się rzuca na oddziale psychiatrycznym ;)

0

@Uukasz_93 2 karne niepodyktowane przeciwko Las Palmas, 1 przeciwko Leganes na remis, 1 z Getafe na zwycięstwo, przekręceni ze spalonym Lewego na Sociedad i mecz z Osasuna który sami zawaliliśmy zbyt wielkimi rotacjami.
Liga byłaby juz rozstrzygnięta.

13

My ich stworzyliśmy tym pierwszym przegranym meczem ligowym i mam nadzieje, że my ich skończymy rewanżem w CdR.

1

Jak oni nie zdobędą przynajmniej Ligę i CdR to nie wierze w futbol.

Kluczowe będzie to w jakim stanie wrócimy po reprezentacjach… jak ja nienawidzę tego okresu.

0

Po h**y sie bawia w tym polu karnym ? Wejsc i zapieprzyc. Juz Pedri mogl a on jeszcze podaje do drewniaka

0

Takie strzały moze sobie Yamal w tyłek wsadzić…

0

I po co tego Erica wpuszcza ?

0

Piękne by to było jakbyśmy im zrobili 1:2 ale chyba nie z tyloma zmarnowanymi setkami…

0

@turhiay to zaraz zobaczysz po co, jak mutant gwoździa wbije

0

Wpuszczaj Gaviego i Araujo na tego mutanta…

0

Remis max przy takiej murarce i spieprzonymi 3 setkami

1

Gdzie kartki dla Atletico ?

2

@Technik jest maszyna Gyokeres ale płaczą ze nie sprawdzony. Ciekawe jak sprawdzony był Alvarez jak go City ściągało.

0

Inter czemu przerwany ?

0

Lewy to tam h**y bo ostry kat i lewa noga ale co zrobił Yamal ? Jakim cudem tego nie strzelił ? Ileż mozna marnować takich setek z Atletico w tym sezonie ?

2

Dawno nie byłem tak zły…

2

2 setka zmarnowana…

1

Rapha totalnie złe wybory… zamiast zgrać do tylu głowa do Balde to wali byle gdzie. Oby to znak ze pieprznie golazo

0

@Korsain zmarnuje sie w Atleti, szkoda

2

Atletico jest do ugryzienia ale my dzis wyjątkowo słabi

1

K***a Kounde odchodź od tych prowokatorów i cwaniaków

0

@Szymemdymek ale nie siedzi bo żałowali zapłacić River Plate

1

Na Olmo juz nie ma kartki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?