SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i Tello został. Brawo Pep, brawo :)))) Thiago też :)))) Ależ jestem szczęśliwy że dalej będą kaleczyć :))))
0
MontelIQ
Mania futbolu- Gran Derbi ale to dopiero przedpremiera :)
0
Świetnie teraz się jeszcze rozpadało :(
0
Co to za nuta teraz leci o Barcelonie ??
0
Szkoda, że Xavi tego nie strzelił a powinien nie wiem co mu tam odwaliło ...
Straty, straty i jeszcze raz straty.. to trzeba wyeliminować
Niedokładne podania i podania bez adresata nie wiem co się z nimi dzieje od 2 połowy musimy to poprawić i strzelić 2 bramki.
Do zmiany Thiago ... (a tak ładnie grał z Chelsea) za Cesca
Tello (chcieliście go wiec macie... ze słabiakami nie grał a tu w GD wchodzi w 11, nie no te jego wixy w polu karnym to przechodzą samego siebie. jest strasznie przewidywalny i brak mu doświadczenia ... przepycha go największe drewno Realu) za Alexisa.
Oby Pep coś wymyślił tak jak w poprzednim GD w lidze.
0
No tak Tello kręci ... ta chyba samego siebie ...
0
Kurce musimy wygrać ... remis na gówno daje :(
0
Mówicie o Villi w ogóle brakuje nam kogoś kto zdejmie ciężar strzelania goli z Messiego. W realu mają Ronaldo, Benzemę i Igłę.
0
No to Thiago huknął ... brakuje kogoś takiego Barcelonie kogoś kto w trudnych chwilach ciśnie petardę i gol ...
0
Ja się pytam do kogo te zagrania ???? Podają a nie ma adresata ...
0
Pokazują powtórki z bramki Realu i spalony Realu jak nic ... ale Puzi mógł to wybić od razu niestety
0
Jak nie trzeba to podcina nad bramkarzem a teraz z takiej sytuacji i strzela po ziemi ....
0
Kurde Xavi !!!!!!!!!!!! Dlaczego ????
0
PoGGi
Google nie gryzie poszukaj sobie ... nic ci nie będzie szło bo cały świat ogląda mecz....
0
Dlaczego Puyol tego nie wybijał ?????!!!!!
0
Kur** gol dla Realu !!! :(((
0
Kurde Crystiano się wyłożył a Busi go nie dotknął nawet :(
0
lechu
Właśnie o to chodziło Mou... jeżeli nie zablokują środka to Real będzie miał po meczu ...
0
O kurde ... Alves trochę jest za wolny ..... jakby tu byłe Tello albo Alexis :(
0
KamilDM
Jak zawsze głupie straty i nerwówka na początku... oby im to przeszło
0
Oby tylko wytrzymać tą nerwówkę na początku :)
0
Ale oprawa ... aż łezka w oku się kręci :)
0
Zaczynamy :) DO boju Barca !!!
0
Módlmy się o to żeby Iniesta rozegrał swój mecz życia na skrzydle ... bo jeżeli nie to nie chcę myśleć o najgorszym
0
Módlmy się o to żeby Iniesta rozegrał swój najlepszy mecz w sezonie na skrzydle. Bo jeżeli nie to nie chcę myśleć o najgorszym.
0
Kurczę ... real wystawił najmocniejszy możliwy skład. Szkoda, że nie ma Davida ale tego w formie bo Messi na Ronaldo,Benzemę i Di Nurka to trochę mało ..
0
Ławka rezerwowych: Pinto, Piqué, Keita, Cesc, Alexis, Pedro, Montoya
Poza składem: Cuenca, Bartra, Afellay
Chyba to już oficjalne nie wiem ...
0
Real wystawi najsilniejszy skład... a ja jeżeli od 1 minuty nie zobaczę Alexisa to podziękuje za takie GD :( Tyle czasu czekałem aby zobaczyć Alexisa w GD u siebie a ty Tello ?? Nawet ze słabiakami nie wchodził a tu teraz od 1 min z Realem ?? Mister, what about you?
0
Co do artykułu i do podpunktu Historia. A nie czasami jakiś czas temu było, iż Barca i Real zrównały się w zwycięstwach ?? Czy chodziło tylko o zwyciestwa w lidze. Może ktoś wyjaśnić ??
0
Orłoś
Tak, grupa ITI enki i Cyfra podpisały porozumienie. Ale jak będzie szczęście to może najwcześniej coś ruszy od września. Najwcześniej. I raczej wiecej zdobędzie C+ a N'ka raczej nie dostanie wszystkich lig do siebie. Z N'ki do C+ ma być dodany nPremium ale jeszcze niewiadomo jak to na 100% będzie wyglądało. Tak czy siak już niedługo na C+ będzie można oglądać LM :)