SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/562148_402364913119910_144080752281662_1245333_944197388_n.jpg
Dlaczego Ramos spudłował karnego :D:D
A tak poza tym to nowa wiadomość. Oficjalny komunikat o decyzji Pepa ma być podany jutro rano. Widocznie już podjęli decyzję :)
0
Doner
Zdecydowanie zgadzam się z tobą. Bielsa to świetny trener i strateg. Wiadomo każdy chce aby Guardiola został bo to jeden z nielicznych trenerów którzy mają klasę i są po prostu świetni.
Jeszcze jednym powodem stawiającym Bielse na plus to to, że lubi on Messiego i uwielbia Alexisa :)
0
Według NIEOFICJALNYCH wiadomości raczej bliżej jest do zakończenia współpracy niż przedłużenia kontraktu. Spotkanie odbyło się wczoraj około 9 w domu Guardioli. O decyzji pierwsza ma być poinformowana drużyna a dopiero jutro albo w następnych dniach ma być oficjalny komunikat.
0
4. http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/04/5580a6468f7db903a63cd7ff16117a09.gif?1335430545
5. http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/04/a40fc53f2b29c2094fe9f76e38fe3790.jpg?1335421544
6. http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/04/dc2490bd880748503da71f744b0b4a0e.jpg?1335389201
0
1. http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/04/a5fa2666b6a51974f357d2b172393e3a.jpeg?1335432527
2. http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/04/ca1a581bc02f7a1cbb1e57aebd62cbaf.png?1335438256
3. http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/04/98ae59532ce7579f0bea039cc6313d22.png?1335432003
0
Oby tylko nie strzelił 14 bo przegoni Messiego...
0
Dziękuje dobranoc.. To wszystko przez Alvesa... ani jedna jego centra nie weszła.... eh jutro wole się w szkole nie pokazywać bo będę miał przesrane przez antycule :(
0
Ku*** jaki spalony ???????!!!!!!!!!!!!
0
A Alves jescze chyba celnego dośrodkowania nie miał :(
0
Kurde ... Busi znowu przestrzelił ... niczym jak na Stamford Bridge
0
Powinni próbować strzałów z daleka... o może Keita coś ustrzeli :)
0
Kurde gdyby Messi strzelił i gdybyśmy się uspokoili pod koniec pierwszej połowy to finał byłby nasz :(
0
Ok dzięki za info :)
Zaczyna się Drogba Show ...
0
Może ktoś mi powiedzieć kto miał poprzeczkę ??
0
A kto miał poprzeczkę i kto strzelał ?? Bo chwilę od początku nie oglądałem..
0
Ey a Barca potrzebuje do awansu jednego gola czy dwa ??
0
Dobrze Cahill schodzi to będzie osłabienie :)
A powiem wam, że tak szybkiego futbolu Barcy nie widziałem :D Strasznie im zależy na golu :)
0
Gaspar
Jacek Laskowski :)
0
Jak mniemam wyjdziemy ustawieniem 3-4-3 .... Pierwszy raz to powiem w tym sezonie... zamiast Cuenci chciałbym Pedro :)
0
A tu już przeróbka na kwejku ... widać jakiś kibic ma kompleksy, że to Barca dominuje w LM :)
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/04/84b6a2c36174cda9fc4e1056bf6618fd.jpg?1335286071
0
Zdjęcie mówi wszystko :) True story :D
0
Flexible
Masz rację ... Oni nauczyli już się z nami grać. I to nie chodzi o szczeble LM tylko nawet o tegoroczną ligę. Na palcach można policzyć (jednej ręki) ile zespołów z którymi graliśmy zagrało otwarty futbol. A reszta autobus przed bramką i liczyć na szczęście w kontrataku ... dla mnie już tym się rzygać chce ... ktoś powie, że to futbol taktyczny, że liczą sie punkty a nie ładna gra ale no dajcie spokój ile można ?? Od początku sezonu prawie praktycznie Barcelonie przyszło się przedzierać przez dżunglę rywali .. i nie łudźcie się Chelsea nie zagra inaczej ... zagra tak samo od początku autobus i długa piłka na Drogbę. A jeżeli Chelsea się uda strzelić bramkę to nawet 2 bramkarza postawią.. Właśnie dlatego liga hiszpańska schodzi na psy.. nic już teraz z ładnych widowisk z Barceloną i ten poziom sędziowania ... można mówić, że Barca przegrała ligę po błędach i meczach wyjazdowych ale taka jest prawda, że mistrzostwo Real dostał od sędziów którzy im w prawie 29 kolejkach pomagali ... takie jest moje zdanie możecie mnie minusować...
Ja liczę jedynie, że Barca zepnie pośladki i wygra ten mecz przynajmniej 2:0. I oby nie zgubił nas brak skuteczności. VEB
0
Wczoraj można było obejrzeć trening na żywo. Niestety się spóźniłem i zastałem już tylko Chelsea :(
0
kubamessi30
Zdecydowanie. Do obrony według mnie jedynie Alba. Bo środkowymi będą Pique (może już wróci do formy), Puzi i Mascherano. Do pomocy nie ma nikogo potrzebnego bo jest tego w ..uj i więcej. Potrzebujemy napastnika. Takiego jakim kiedyś był Etoo. Bo jak Messi nie ma dnia to nie ma go kto zastąpić. A w Realu jak nie ma dnia Ronaldo to są Benzema i Igła. Według mnie powinniśmy kupić RvP lub Aguero. Nie ma co kase trzeba wyłożyć i koniec. Wielu wskazywało na Falcao ale ten jedynie umie dobić "setkę" którą mu już wypracuje drużyna. Jeżeli już będzie ten napastnik to nasze ustawienie powinno wyglądać: Alexis/Villa RvP/Aguero Messi.
0
Uważam, że powinniśmy wystawić najlepszy możliwy skład !! Ten co podał bordo-granat1 według mnie jest najlepszy.
A co do zdjęcia to mina Alexisa wymiata :D
0
Świetna oprawa. Aż się łezka w oku zakręciła. Som i Serem oraz hymn a capello robiło wrażenie. Camp Nou też nie zawiodło i do końca śpiewali, że są dumni z Barcelony. Frekwencja też nie zawiodła. Według oficjalnych danych podanych na stadionie, kibiców było 99,252.
0
JurnyGerwazy
Bramka Sancheza nie taka z dupy. Najpierw strzelał a później trzeba mieć nie lada szybkość i zwinność, żeby dobić tak obroniony strzał przez Casillasa, a Alexis był przecież już odchylony i prawie na ziemie upadał. Szkoda, że nie grał od 1 minuty to może być coś więcej zdziałał.
0
Ehh idę spać. Może jak jutro wstanę to się okaże, że to tylko zły sen i że mecz się jeszcze nie odbył... Dobranoc wszystkim
0
kindzilindzi
Redakcja jest załamana a nie śpi..
0
Kibice Sevilli oburzeni przesunięciem meczu z Levante na 22.30 z powodu Gran Derbi,w proteście rzucili na murawę piłki tenisowe. Na jednej z trybun Sánchez Pizjuán można też było przeczytać transparent: "Przerwijcie mecz, Mou przemawia". Hehe :D