0

@Cotutajsiedzieje Ale po co usuwasz?

0

@Cotutajsiedzieje W łeb sie walnij. Te referendun to wał pisowsk był

Wystarczy odrobina mózgu by wiedziec o co chodziło

3

Jutro o 20 po raz kolejny durni rodzice zostawiaja Kevina samego w domu. Moze teraz bandyci lepkie ręce wygraja ;)

0

@Criss18Barca W punkt o posłach pis :)

0

@FcPortoFan1999 Ale moze bedzie biało xD

3

Ale zamiec za oknem :o

5

Ulubiona potrawa wigilijna?

Dla mnie Barszcz z uszkami i smażona ryba z przepisu babci :)

0

@Cotutajsiedzieje Udowodnij ze ci ze zdjęcia atakowali naszych funkcjonariuszy.

0

@Cotutajsiedzieje Dlaczego? Według ciebie ta sa podludzie czy o uj ci chodzi?

0

@GeneralXavi Mi to nie przeszkadza. Niech sobie zarabia. Widziałem duzo chamskie lokowania etc

1

@Firestone Nie moja półka jak chodzi o te ceny ale słucha sie fajnie. Wiecej retro mógłby robic

2

Nieantyfan fajny kanał o telefonach :)

1

@Deviler Bede miał ubaw przy lub pod stołem xD

10

Nie ma sie czym chwalic ale skowyt wujka narodowca jest cudowny.

Nie mam nic do narodowców póki można z nimi dyskutowac. Zmieniła sie władza i pierwsze co usłyszałem ze Polski juz nie ma, osoby lgbt zaleja polske a Tusk to folksdojcz xD

O hipokryzji względem tvp nie bede wspominał bo to taki poziom ze skali by zabrakło. Taki troche bąkiewicz :[

9

100 choinek w lesie,
Prezentów ile Mikołaj uniesie,
Bałwana ze śniegu i mniej życia w biegu,
oraz tyle radości co Karp ma ości, życzy @Sulimo

@macio_944 @TheNekro94 @Jakchcesz @mekston @Luciano99 @wpwelement @Kgorecki2500 @tomek8756 @Kidd

1

@tristan87 Napisał korwin który jest wariatem xDD

Bezczelny stary pryk

0

Kto chce kupic dane osobowe ?

Cena 100 tys :]

7

@krol211 Nawet jesli to i tak lepiej jak za PiS bo oni mieli w dupie zdanie polaków

11

Ciekawe czy w piekle tez jest la bamba :)

0

Real jak Barca w poprzednim sezonie

3

@tomek8756 Jezu ale ta sa niedorozwoje xD

0

2

VAR zadziałał wow xD

0

@mmaciass Nie tyle odkrył co na poprzednim telefonie nie bardzo mogłem sobie pozwolic na nia.

0

Shazam top aplikacja. Teraz tytuł pioseki x
znalezc to pikuś :)

0

@JoeBlack 8 lat propagandy swoje zrobiło :)

Gdzie byłes przez 8 lat jak szczuto opozycje?

7

@JoeBlack Grubo ci sie odkleja. Piekny jest ten wasz skowyt

0

0

Nowe rozdanie. Brawo Tusk ;)

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?