1

@hayek Na m2 z bojowcem fajnie sie latało xd

1

Gdzie te czas gdzie latało sie z gilotynowym ostrzem na metiny bitwy...

Kurła kiedys to było

1

Prosze panstwa o to najbardziej nostalgiczna muzyczka z metina :)

Enter the east



Dzis jest rewelacyjna do zasypiania. Poziom nostalgi wywala w kosmos

@Emhyr @DonCarletto @FcPortoFan1999

1

@DonCarletto Brało sie Aure i pokazywało ze niby wyleciała xDD

1

#NostalgiaMetin

Uwielbiałem na bojowcu z wolnego bic metki. Ten płacz ludzi ze kradne im kd i ku był bezcenny. Te wyzywanie i grozby miód na moje serce a juz zwłaszcza jak kamol duchowy wypadł i sie go podpierdzielało :)

Wiem wiem powininem smazyc sie w piekle :)

@Emhyr @FcPortoFan1999 @DonCarletto

1

@Emhyr Nie no ziomus. Puste to było Chujno a nie Shinshoo

Moze nie było tylu ludzi co u smerfow ale jakos a nie ilosc panie. Niebiescy to straszna hołota była

1

@DonCarletto Bo tylko do tegl sie nadawali ch1 m1 jinno tam sie sklep ustawiało i kupowało :)

Ale fpsy na tym targu potrafiły do 1 zjechac xD

0

@DonCarletto Zgadza sie. Czerwoni najlepsi reszta to hołota :]

1

#NostalgiaMetin2

Uwielbiałem tych durni niebieskich w DT gdzie zamiast siedziec pod sciana to wyłazili i utrudniali robote :/

Chce sobie człowiek zrobic Rippera z gildia bierze tych noobów z jinno w akcie dobrej woli by sobie z kowala uzyli to jeszcze przeszkadzaja ci w robocie. Takich to ino raz z wira albo duchowego i najlepiej zbugowac w scianie buehehe :]

@FcPortoFan1999 @Emhyr

5

@takisobiektos Bo kibice legii to bydło. Pokazali to nie raz i nie dwa.

Wystarczy przypomniec incydent z biciem po twarzy piłkarzy xD

Kibice Lecha maja swoje za uszami ale od pewnego czasu jest z nimi spokoj

1

@MrKozamm No i po ptokach. Szkoda

4

@Borry Kogo ???

1

@FcPortoFan1999 Mi nigdy nie zrobił nic do +9 xD

Wszystko kupowałem :(

Nienawidze tej mendy do dzis

0

@FcPortoFan1999 Gruba łysa menda. Wspominam se czasy gdzie miesem rzucałem w tego grubasa.

Człowiek dropił fmsy a ten ciul palił na +1 xD

1

Nic tak nie cieszy jak spalenie przedmiotu u kowala m1 :]

Najwieksza gnida wsród npc bez dwóch zdan..

Ile wyzywac go trzeba ten tylko sie dowie gdy przedmiot spali na +1

5

@Emhyr Kowal xDD

9

@MatiVEB25 Nie miej kieszonek xD

1

@TheNekro94 Bez szans.

1

Pizga jak w Kieleckim a tu trzeba rzyc ruszyc z domu :(

5

@budel17 Nigdy w życiu!

4

@Trojanek23 Wyjdz i nie wracaj :]

1

@Lionel_Messi10 Znajomy pisał ze na wigilie u nich sie podaje xD

1

@_barti Gdyby tak było to bym sie podpisał pod tym. Ale sytuacja jest jaka jest i tu Lech musi wygrac

0

@FcPortoFan1999 Po Widzewie dobry mecz by sie odkuc. Skutecznosc musi byc. Bo z Widzewem był problem z ostatnim podaniem i finalizacja

Po 1-1 Lech zagrał bardzo naiwnie. Mogli i powinnk byli zagrac pod remis

8

Nie wiem kto wymyslił sledzia z ananasem ale dla takich ludzi jest specjalne miejsce w piekle obok ludzi lubiacych Hawajska i sernik z rodzynkami :]

Zamykam dyskusje ;)

3

Pada snieg pada snieg sypie granatami a mikołaj dostał w łeb leży pod saniami!

3





Brawo kibole xD

2

Z dwojga złego lepiej by odpadło bydło z Holandii.

1

Ale gol warszawioka ładny. Przypomina sie Luis jak dziurawił Luiza xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?